Novinářka z LA (Nina Dobrev), která má v lásce věčně pech, vyrazí na druhý konec Ameriky za chlápkem, co jí padl do oka v seznamovací aplikaci. Čeká ji ale někdo jiný. (Netflix)

Triny

Jsem cílovka, i když to veřejně nerada přiznávám. Zkouknu každou připitomělou romantickou komedii, a i když tu bude mít nízké hodnocení, tak u mě to většinou projde s přihlouplým úsměvem na tváři a hřejivým pocitem u závěrečných titulků.. I proto mě překvapuje, že tohle teda neprošlo. Málem jsem to nedokoukala a jsem zaražená, že to má tak relativně vysoké hodnocení... Už nikdy víc - pro mě tak nějak nepříjemní herci, stokrát viděná zápletka a stejné trapasy .. Prostě nevím, co je blbě, ale znovu už ne, děkuji :) ()

Pavlínka9

Vánoční pakárna, od které nemůžete mít velká očekávání, tedy pokud nejste pubertální dívka, která chce žít stejně jako dané postavy ve filmu. Dostává mě jak Nina Dobrev stále dokáže hrát dané postavy a jsem zvědavá, do kdy toho bude schopná :) Je to předvídatelné, ale vlastně mě to bavilo, ale děkuji - jednou stačilo :) ()

LEGACY

Mám zrovínka po moc příjemné schůzce s kamarádkou z Kazachstánu, se kterou jsem se rovněž znám online a byť jsem ani já, ani ona o ničem nemlžili a ani se nejednalo o date, tak mi tento film neuvěřitelně sedl a bavil. Jsou to milionkrát ohrané scénáře, každopádně to nemusí nutně předznamenat špatný film a Love Hard je přesně tím čím chce být, milou vánoční komedií, která vám zvedne náladu, kopne Grinche do prdele a uštkne vás do srdce vánoční jiskrou - from Prague ()

cross

Všechno jsme to viděli milionkrát a často mnohem lépe, ale mně tahle romantická komedie prostě docela sedla - nenásilná, milá i docela vtipná. Romantické to až tak moc nebylo, chemie mezi ústřední dvojicí je opravdu nepravděpodobná, ale ve výsledku je to good-feeling movie a o to v tomto žánru jde přece především... ()

zsn

Takže po Lásce nebeské je toto americká Láska nebeská. Můj nový vánoční favorit. Velice příjemná vánoční atmosféra, humor i romance. Už dlouho se nepovedlo nic vánočního na poli filmu. Fajn konečně koukat na něco nového. ()

vitekpe

Trosicku slabsi vanocni romantika, malicko predvidatelnejsi, nez by bylo zahodno... Mirny podprumer v teto  kategorii. :) 2+ ()

Kacitr

Škoda že to jede podle zajeté šablony "všech těch amerických slaďáren." Ale jo. Ač teda mezi hlavními představiteli byla chemie nulová, pro potřeby filmů tohoto typu jsem ochotna přimhouřit oko. Příjemně se to sledovalo. Jen jsem naprčená za tu pitvořeninu oné scény z Lásky Nebeské! Na tu mi nešmatejte, jo?! ()

filipvrbik

Trochu šablonovité, ničím překvapivé, předvídatelné, ale i tak je to milé. Úskalí internetové seznamky se projeví hned na začátku, naštěstí je film alespoň dostatečně vtipný, aby se na něj dalo dívat - konec už jsem tuší někde viděl...60% ()

mosnak

Milé a ze začátku docela srandovní... na to, že se jedná o film s vánoční tématikou. Poté to ovšem upadlo do trapna :-( velka škoda, hlavní hrdinka byla docela sympaťanda - 40% ()

Kamas

První půlhodina jedno velký přehnaný klišé a přehrávající herci. Ale po  zjevení Joshe na scéně jsem byla zvědavá co z toho vznikne. A film mě docela mile překvapil. Vtipný, milý, některé scény trochu kýčovité jak vánoční svetřík se sobíkem, ale když se nad tímto odprostíte a umlčíte v sobě náročného diváka, věřím, že se vám bude nakonec líbit. Protože si film nehraje na umění a taky za sympatického Joshe, dávám 4. ()

cingi.t

Čo tomu akože chýba? Nechápem tento "witch hunt" na romantické komédie. Je to aktuálne, milé, romantické, trochu gýčové, vtipné a oddychové. Pokiaľ sa pritom nenudím a necítim trápne pri každom pokuse o žart, tak to spĺňa podmienky štandardnej romantickej komédie. 4* ()

Bozvav

Nemám moc ráda romantické komedie, ale tahle byla vážně skvělá. Něžná, vtipná, vánoční, ale bez obvyklé spousty klišé. Ústřední dvojice si skvěle sedla. Super hudba. Za mne naprostá spokojenost. ()

BOURQUE

Netflix (začiatkom Novembra) vypustil svoj Vianočný film menom Love Hard (názov vôbec nie náhodný, pretože najobľúbenejším filmom hlavnej hrdinky je film Die Hard). Začiatok začína „nádejne“ (Vianočná pesnička pre „letné obrázok“), ale potom sa to celé premietne do príbehu, ktorý nie je až tak ďaleko od toho, čo produkuje Hallmark. Rozdiel je práve v snahe k tomu dať viac komediálnych prvkov. Ale tá snaha je kontraproduktívna. Predvídateľný príbeh, predvídateľné postavy a pekná Nina Dobrev (jej karaoké na pesničku od Meat Loaf potešil). Záver v štýle Love Actually je celkom fajn. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

B.Wilde

Je to přesně taková ta oddechovka u které člověk může úplně vypnout. Už od začátku je jasné, jak to nakonec dopadne a poselství to neslo pěkné (i když klišé, které se v reálu málo komu poštěstí). Nevadilo mi ani to, že hlavní hrdina byl čínské národnosti, to už je teď asi prostě taková klasika nových filmů a seriálů, u Netflixu obzvlášť... ale sakra, museli tam dát herce, co vypadal, že ještě ani není plnoletý? Já si v traileru myslela, že je to nějaký teenager, co si z ní udělal srandu... a až u filmu mi došlo, že má jít o normálně dospělého chlapa. ()