Možný konec světa začíná, když do arizonské pouště dopadne obří meteorit. Harry Block, geolog zaměstnaný na nedaleké univerzitě, se vydá na místo dopadu. Doprovází ho kamarád a kolega Ira Kane, zneuznaný vědec, který kdysi pracoval pro armádu. V jeskyni najdou meteorit, z nějž vytéká podivná tekutina. Jsou překvapeni, že stačilo pár hodin, aby se na jeho povrchu objevil mech. Ve vzorcích objeví jednobuněčné organismy, které mají mnohem rozmanitější DNA, než je pozemská. Ira věří, že je to příležitost rehabilitovat se, jenže vzápětí je jeskyně uzavřena armádou. I přesto se Irovi a Harrymu tam podaří dostat. Jeskyně je plná zvláštních tvorů, kteří se vzájemně požírají. Další dny se v městečku začínají objevovat další divné bytosti, které vzápětí hynou, protože se udusí pozemskou atmosférou. Podle Iry je ovšem jen otázkou času, kdy se mimozemský život přizpůsobí pozemské atmosféře. (TV Nova)

himor odpad!

Hm...keby nebolo CSFD, asi by som ani nevedel, že to bola plánovaná komédia. Bola to hlavne otrasná kktina, kde bohužiaľ, aj naozaj dobré hlášky mi pripadali v súvislosti s dejom nenormálne bizardné. Neviem čo viac napísať. Asi najlepší bol záver, kde do riti tej obludy striekali vodu a ono ju to zabilo. Akože čože??? A ešte na total záver, kde boli všetci od vesmírnych sračiek, išiel Duchovny kefovať ženskú do kamiónu? Akože čože??? Stále nechápem, že som to pozeral a reálne dopozeral. -10% ()

BrunoA

Hodně slaboučké. Film nebyl vtipnej, nebyl zajímavej a atmosféra nestála za nic. Možná byl dobrej konec, ale ten už jsem neviděl... ()

nula87

Nenáročná komedia, místy trapná, místy neví kudy kam, ale příjemně to odsejpá, sem tam povedený vtípek, většinou to neuráží. Měl jsem z toho větší strach :). Ale úplně nejlepší je dedukce, proč na ně bude platit ten selen, to jsem se smál hodně dlouho, akorát to asi nebylo bohužel myšleno jako vtip :) ()

Něrpa

Jak tu již bylo několikrát napsáno, i já jsem postupně na hodnocení přidával. Od tří hvězdiček po současných 5. Příjemná popcornovka, u které se vždy skvěle bavím. Film, kde se nemusí přemýšlet, má rychlý spád a a dá se vidět i několikrát, což se o většině filmů říct nedá. ()

Hulkee

Příjemná hudba, dobří herci, dobrý scénář a ideální stopáž na ideální parodii/komedii, která sice není na OSCARA ale ve své lize patří ke špičce. ()

jafuska

skvělá parodie na scifi- je to spíše s prvky komedie, ale vše bylo super, mimozemské příšerky ty neměly chybu a herec David Duchovny hraje pořád dobře, určitě tento film stojí za zhlédnutí, dobře se u tohoto pobavíte, a na tenhle film se jen tak nezapomene. Pro mě rozhodně super od začátku až do konce ()

Nightmare89

Typický "oddychovkový" filmík, ktorý sa na nič nehrá. Keď neviete zaspať, je to vaša jasná voľba. Zaspíte jak Schwarzenberg. ()

Pavoll

Dobre spracovanie,vizualne efeky atd.,ale myslim ze scenar bol na niektorich miestach zavadzajuci. Ale celkovo celkom dobra komedia od ktorej ste nemuseli hned od zaciatku odvratit oci. ()

GordonCZ

Skvělá komedie o nálezu mimozemských organizmů a jejich výzkumu vedeném Davidem Duchovnym (ano!) a Julianne Moore se vám rozhodně postará o dobrou zábavu, navíc s překvapivým koncem. ()

KillHurt

Bláznivá komedie plná obscénních fórů, prvoplánového humoru, digitálních monster a zrychlené evoluce. Najdeme pár dobrých nápadů, ale kvalitativně to za moc nestojí. Důležité je tempo, které je závratné a díky tomu film neztrácí na zábavnosti. I když likvidační tým příšer poskládaný převážně z vědců, mi trochu něco připomíná. Asi jenom náhoda. Obvyklá rada: Mozek nechat ve vedlejší místnosti a královsky se bavit. ()

Pitryx

No, některé digi efekty byla digi až moc, že mému oku nesedly. Love story si mohli taky píchnout někam, ale to jsou jen malé mušky. Jako komedie dosti slabé, jako sci-fi o moc lepší. Scéna v kráteru je pecka. Nemá smysl film nějako moc rozebírat, prostě je doporučuji a bavte se. Bude opravdu čím. 201503229216/9731 ()