Delta Force

• slovenský

Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,768,900Tržby Celosvetovo $21,600,000║ Prvá polovica filmu sa dal pekne zniesť, nieslo sa to v takej pohodičke na palube uneseného lietadla teroristami aj keď samozrejme béčkovitosť z toho sršala na každom metri ale dalo sa to v pohode absorbovať. Nuž v tej druhej naskočil na pľac bijec Chuck Norris a s ním aj strelecký masaker teroristov podajúcich k zemi takmer po desiatkach, popri tom si stihol zajazdiť na špeciálnej motorke ozbrojenej s raketami a guľometmi, občas aj niekoho pekne skopal ako sa patrí, nuž Chuck sa nezaprel a ukázal nám ako ma vypadať poriadny národný hrdina, bez ktorého by sa moc do akcie nikomu nechcelo. /35%/(20.1.2009)

Zde asi Norris předvedl svůj nejlepší výkon mimo Walkera...Celkem dobré scény, napínavé, smutný konec....(27.1.2007)

Chuck Norris viděl v TV nespravedlnost ohledně únosu izraleského letadla a tak odjel na výlet se svými kámoši z Delta force. Výsledek ---vyhlazenej Bejrut.Všimli jste si jak ty nejlepší filmy Chucka začinají nenápadně koukáním na TV!!(28.7.2006)

Až na tu první půlku filmu, kde mě silně iritovali rukojmí by tenhle film byl celkem slušně nabitej. Druhá část je totiž záchraná akce a vyhlazení všech teroristů. Koho povolat na takovouhle akci? Norris.(17.4.2015)

Norris, Marvin, Kennedy, Vaughn - všechny tyhle starý frajery mám moc rád, navíc jsem nikdy neviděl Chucka s velkým rozpočtem. Těch výbuchů, soubojů a střílení je tu nadmíru, takže spokojenost. I když se čověk nutně musí zasmát některým těm manýrům typu dojíždění letadla na motorce na zadním kole. Ale celkově příjemná záležitost a divím se, že se mi Delta Force jako malému úspěšně vyhýbala. 70%(22.12.2011)