Delta Force

Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

• Kryton

Neprustřelný, nezničitelný, nesmrtelný a hlavně nedotknutelý Chuck Norris. Skvělá komedie!(30.11.2008)

Jedna z mých nejoblíbenějších Norrisovek, na které jsem vyrůstala.(29.6.2008)

Čím vícekrát se ta pirátská kopie půjčila, tím byl ten film kvalitnější (chyby hlavy videa vyretušovaly chyby filmu).(12.7.2006)

Velice překvapivě se jedná o dost dobrý film. Na cannonovskou produkci je to přímo veledílo. Film se i dost mírní v různých přestřelkách, a až teda ke konci tam má Chuck Norris motorku s kulometem a raketometem. Kratší stopáž by určitě neuškodila, ale jinak fakt příjemné PŘEKVAPENÍ.(16.2.2006)

• MATADOR

Naprosto typický akční film 80. let, nad kterým musel v té době každý říkat "Wow", "Páni", "to jsou machři", nebo "nářez". Jsem přesvědčen, že tomu tak skutečně bylo. Jenže v dnešní době je to velmi laciný film s opravdu mizernými hereckými výkony, jednou melodií, která si vystačí na všechno, od honiček, na přestřelky, až po titulky. Šíleně dlouhé, za to místy docela zajímavé, určitě tento film nezavrhuji.(10.6.2010)

• - V Norsku byl film zkrácen o 8-9 minut, aby získal mírnější rating. (Cheeker)

• - Natáčelo se ve městech Jeruzalém, Tel Aviv, Haifa a Beerševa v Izraeli, v Athénách v Řecku a Washingtonu v USA. (Cheeker)

• - Posledný film Lee Marvina. (m.a.t.o.)