poster

Delta Force

 • anglický

  The Delta Force

 • slovenský

  Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Velice překvapivě se jedná o dost dobrý film. Na cannonovskou produkci je to přímo veledílo. Film se i dost mírní v různých přestřelkách, a až teda ke konci tam má Chuck Norris motorku s kulometem a raketometem. Kratší stopáž by určitě neuškodila, ale jinak fakt příjemné PŘEKVAPENÍ.(16.2.2006)

 • salahadin
  odpad!

  Tsse, Chuck Norris by pohledem odkrádloval čínské lidové milice, jasně...to známe všichni.(17.7.2009)

 • becki_tu
  **

  Kdybych film viděl v kině v osmdesátých letech, asi bych odcházel z kina spokojen bez větších vítek. Bohužel z dnešního pohledu se většina akčních scén stává sebeparodickými, k čemuž "přispívají" i tvůrčí vychytávky v podobě motorky s raketama a podobné nesmysly. Navíc kdo nechápe vtipy o supermanství Chucka Norrise, nechť se podívá třeba právě na Delta Force. Na druhou stranu má příběh překvapivě hlavu a patu a nezlobil bych se za nějaký ten moderní remake. 50%(12.9.2012)

 • ripo
  ***

  To boli ešte časy, keď sa o Čakovi rozprávalo s rešpektom. No neprešlo ani pár rokov a rešpekt bol vystriedaný dlhodobým dešpektom. Ide o klasiku 80-tych rokov, ktorá tajne kolovala v pirátskych kópiách na VHS s jednohlasým dubbingom. To boli časy, keď videorekordér mal len krajský tajomník ÚV KSS a vážil asi 15 kíl .....Ufff(16.2.2006)

 • sud
  ***

  Asi nejlepší film s Chuckem Norrisem v hlavní roli, ale není to nic světoborného. Děj to má, akci taky, neurazí to. Průměr.(30.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace