poster

Delta Force

 • anglický

  The Delta Force

 • slovenský

  Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  **

  Táák som sa nudil. Finále je síce nabušenené a v tej dobe asi aj so zaujímavou kamerou, ale komandovky mi nikdy nesedeli a keď sa Norris ani poriadne nepobil...(11.3.2006)

 • Flipnic
  ***

  Podle mne jeden z nejlepších Norrisových filmů. Na filmu je znát docela velký rozpočet a to je fajn. První polovina je spíš drama a teror v uneseném letadle, druhá polovina je klasická akce, kde už se jen střílí a vybuchuje ostošest. Norris díky svému "neherectví" zde vystupuje spíše jako sympatická "ničivá síla", proti které nemá nikdo žádnou šanci. První polovina má pomalé temto, než se film dopracuje k akci, uběhne spousta minut, jakmile to ale začně, akční peklo odsýpá svižně a sympaticky až do konce. Nejvíc se mi líbilo, jak Norris dost drsně namlátil hlavnímu záporákovi a pak ho odstřelil raketou z motorky. Samozřejmě, že pro mnoho lidí je tento a další podobné filmy již směšným akčním smetím, ale já na nich vyrůstal a mám je prostě rád. A tento je hodně v pohodě.(9.8.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Takový ten akčňák začátku 90.let.(9.10.2007)

 • becki_tu
  **

  Kdybych film viděl v kině v osmdesátých letech, asi bych odcházel z kina spokojen bez větších vítek. Bohužel z dnešního pohledu se většina akčních scén stává sebeparodickými, k čemuž "přispívají" i tvůrčí vychytávky v podobě motorky s raketama a podobné nesmysly. Navíc kdo nechápe vtipy o supermanství Chucka Norrise, nechť se podívá třeba právě na Delta Force. Na druhou stranu má příběh překvapivě hlavu a patu a nezlobil bych se za nějaký ten moderní remake. 50%(12.9.2012)

 • LiVentura
  ***

  Dalo se to udělat s takovým hereckým potenciálem ještě lépe...vyjma Chucka, který si jede pořád tu svou... :-((27.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace