poster

Delta Force

 • anglický

  The Delta Force

 • slovenský

  Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anais
  odpad!

  Teroristi unesou letadlo, pak se dlouho nic neděje, potom s ním přistanou, zase se dlouho nic neděje, nakonec přijede Chuck Norris na motorce s raketomety (střílí všemi směry), pobije teroristy, a ukončí tak 125 (!!!) minut dlouhé , naprosto nudné NIC, které je asi nejbezobsažnějším filmem, co jsem kdy spatřil, a kdyby tu bylo hodnocení ještě o stupeň nižší než „odpad“, neváhal bych.(16.2.2006)

 • becki_tu
  **

  Kdybych film viděl v kině v osmdesátých letech, asi bych odcházel z kina spokojen bez větších vítek. Bohužel z dnešního pohledu se většina akčních scén stává sebeparodickými, k čemuž "přispívají" i tvůrčí vychytávky v podobě motorky s raketama a podobné nesmysly. Navíc kdo nechápe vtipy o supermanství Chucka Norrise, nechť se podívá třeba právě na Delta Force. Na druhou stranu má příběh překvapivě hlavu a patu a nezlobil bych se za nějaký ten moderní remake. 50%(12.9.2012)

 • flanker.27
  odpad!

  Jeden z těch filmů, na kterých si Američani léčili pošramocený ego.(12.8.2006)

 • SeBig
  ****

  Až na tu první půlku filmu, kde mě silně iritovali rukojmí by tenhle film byl celkem slušně nabitej. Druhá část je totiž záchraná akce a vyhlazení všech teroristů. Koho povolat na takovouhle akci? Norris.(17.4.2015)

 • BoPo
  **

  Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Jean-Claude Van Damme, Steven Seagal, Michael Dudikoff, Dolph Lundgren, všetko hviezdy akčných filmov. Ale ani jeden z nich nedokázal postaviť dom v ktorom sa narodili. Tento výkon zvládol len Chuck Norris. Nikdy síce nebol č.1 akčňákov, ale jeho chlpatá odpoveď na Ramba bola šlágrom veľkého množstva VHS zbierok v časoch jednohlasného dabingu.(11.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace