poster

Delta Force

 • anglický

  The Delta Force

 • slovenský

  Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *****

  Tak mne tu vy nekteri intelektualove a antinorrisovci pekne serete jenom slepej nepozna jednu z nejvetsich akcnich klasik 80 let a zanru vubec jasne ze je to nejvic proamerickej a propagandistickej film ja to nepopiram ale Golan pro mne proste zustane jednim z nejlepsich akcnich reziseru vsech dob a Norris se svym pekelnym nadhledem prevalcuje vsechny arabsky teroristy jeho a Marvina meli poslat do Afghanistanu a Usama by nemel narok tak jako tak tezko v tom hledat chyby pokud nejsem pakos jako nekteri tady a nevadi mi ani ta dvouhodinova delka prvni pulka je ten nejnapinavejsi unos letadla co jsem kdy videl naprosto strhujici no a ta druha? poctiva akce 80 let nema smysl resit jak je to realisticky hlavne je to skvele natoceny a i po 25 letech si to vytira prdel z temi dnesnimy radoby akcnimy filmy a ta hudbicka... ta je naprosto bozi odjakziva ji miluju tohle je proste jedna z mych srdecnich zalezitosti a pro ty nektery chytry kritiky z iq tykve mam jediny vzkaz nekoukejte se na poctivy akcni filmy zlatych 80 let neni to pro vas nepochopite to a zmuzete se jenom na to aby jste to tu zesmesnovali DO HAJZLU S VAMA!(12.8.2012)

 • flanker.27
  odpad!

  Jeden z těch filmů, na kterých si Američani léčili pošramocený ego.(12.8.2006)

 • MATADOR
  **

  Naprosto typický akční film 80. let, nad kterým musel v té době každý říkat "Wow", "Páni", "to jsou machři", nebo "nářez". Jsem přesvědčen, že tomu tak skutečně bylo. Jenže v dnešní době je to velmi laciný film s opravdu mizernými hereckými výkony, jednou melodií, která si vystačí na všechno, od honiček, na přestřelky, až po titulky. Šíleně dlouhé, za to místy docela zajímavé, určitě tento film nezavrhuji.(10.6.2010)

 • mzss1
  ****

  Film, který patří mezi velmi dobré filmy s Chuckem Norrisem. Příběh je celkem klasický o únose v letadle. Někdy nastane menší nuda, ale moc to nehrozí. Film má dobré spracování, je zde kvalitní akce, příběh zaujme a Chuck Norris asi nejvíce zaujme. Film není přeakčnělý, ale pořád je to stará dobrá klasika. Film hodnotím na 72% = ****(29.10.2012)

 • woody
  ***

  Vzpomínka na mé tolik milované 80. léta.Střílačka,honička,únosci lezadel,výbuchy,boje,nože,krev.Chuck Norris tu naštěstí i normálně bojuje.ÁÁÁch jaká lahoda.(21.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace