poster

Delta Force

 • anglický

  The Delta Force

 • slovenský

  Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,768,900Tržby Celosvetovo $21,600,000║ Prvá polovica filmu sa dal pekne zniesť, nieslo sa to v takej pohodičke na palube uneseného lietadla teroristami aj keď samozrejme béčkovitosť z toho sršala na každom metri ale dalo sa to v pohode absorbovať. Nuž v tej druhej naskočil na pľac bijec Chuck Norris a s ním aj strelecký masaker teroristov podajúcich k zemi takmer po desiatkach, popri tom si stihol zajazdiť na špeciálnej motorke ozbrojenej s raketami a guľometmi, občas aj niekoho pekne skopal ako sa patrí, nuž Chuck sa nezaprel a ukázal nám ako ma vypadať poriadny národný hrdina, bez ktorého by sa moc do akcie nikomu nechcelo. /35%/(20.1.2009)

 • cheyene
  ****

  Zde asi Norris předvedl svůj nejlepší výkon mimo Walkera...Celkem dobré scény, napínavé, smutný konec....(27.1.2007)

 • Enšpígl
  ****

  Chuck Norris viděl v TV nespravedlnost ohledně únosu izraleského letadla a tak odjel na výlet se svými kámoši z Delta force. Výsledek ---vyhlazenej Bejrut.Všimli jste si jak ty nejlepší filmy Chucka začinají nenápadně koukáním na TV!!(28.7.2006)

 • SeBig
  ****

  Až na tu první půlku filmu, kde mě silně iritovali rukojmí by tenhle film byl celkem slušně nabitej. Druhá část je totiž záchraná akce a vyhlazení všech teroristů. Koho povolat na takovouhle akci? Norris.(17.4.2015)

 • jonyyy
  ***

  Norris, Marvin, Kennedy, Vaughn - všechny tyhle starý frajery mám moc rád, navíc jsem nikdy neviděl Chucka s velkým rozpočtem. Těch výbuchů, soubojů a střílení je tu nadmíru, takže spokojenost. I když se čověk nutně musí zasmát některým těm manýrům typu dojíždění letadla na motorce na zadním kole. Ale celkově příjemná záležitost a divím se, že se mi Delta Force jako malému úspěšně vyhýbala. 70%(22.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace