Delta Force

• slovenský

Delta Force

Akční / Thriller

USA / Izrael, 1986, 124 min

Vzpomínka na mé tolik milované 80. léta.Střílačka,honička,únosci lezadel,výbuchy,boje,nože,krev.Chuck Norris tu naštěstí i normálně bojuje.ÁÁÁch jaká lahoda.(21.10.2003)

Film, který patří mezi velmi dobré filmy s Chuckem Norrisem. Příběh je celkem klasický o únose v letadle. Někdy nastane menší nuda, ale moc to nehrozí. Film má dobré spracování, je zde kvalitní akce, příběh zaujme a Chuck Norris asi nejvíce zaujme. Film není přeakčnělý, ale pořád je to stará dobrá klasika. Film hodnotím na 72% = ****(29.10.2012)

1* prihadzujem za Chucka a tú Silvestriho chytľavú 80tkovskú ústrednú melódiu(7.12.2008)

• anais

Teroristi unesou letadlo, pak se dlouho nic neděje, potom s ním přistanou, zase se dlouho nic neděje, nakonec přijede Chuck Norris na motorce s raketomety (střílí všemi směry), pobije teroristy, a ukončí tak 125 (!!!) minut dlouhé , naprosto nudné NIC, které je asi nejbezobsažnějším filmem, co jsem kdy spatřil, a kdyby tu bylo hodnocení ještě o stupeň nižší než „odpad“, neváhal bych.(16.2.2006)

Až na tu první půlku filmu, kde mě silně iritovali rukojmí by tenhle film byl celkem slušně nabitej. Druhá část je totiž záchraná akce a vyhlazení všech teroristů. Koho povolat na takovouhle akci? Norris.(17.4.2015)

• - Scenár bol napísaný na základe skutočných udalostí, ktoré sa stali 14. júna 1985. (m.a.t.o.)

• - Posledný film Lee Marvina. (m.a.t.o.)

• - V Norsku byl film zkrácen o 8-9 minut, aby získal mírnější rating. (Cheeker)