Nathan Conrad je pozorný manžel krásné Aggie a milující otec osmileté Jessie. Jako psychiatr se specializuje na dospívající mládež a ve svém oboru je uznávanou kapacitou. Jeho život se však otřese v základech, když na žádost kolegy Sachse vyšetří katatonickou osmnáctiletou Elizabeth Burrowsovou, která má za sebou řadu mylných diagnóz a neúspěšných léčebných procedur. Nathanovo vyšetření má definitivně rozhodnout, zda stráví zbytek života v ústavu. Uvědomí si ale, že dívka svůj stav zřejmě jen předstírá. Krátce poté je unesena Jessie. Psychiatrovi zavolá bezohledný únosce a sdělí mu své požadavky. Zabijí jeho dcerku, pokud do dalšího dne nevytáhne z Elizabeth šest čísel, které zná jen ona. Jsou klíčem k tajemství, pro které jsou únosci schopni všeho. Dají mu také jasně najevo, že ví o každém jeho kroku a dozvědí se o všem, co řekne nebo podnikne… (TV Nova)

Roman.Ticka

Snímek si i po letech drží slušnou úroveň v žánru psychokrimithrilleru především zásluhou castingu. Douglas stále neomylně na špici, jeho charisma obsáhne role finančníka, strážce či psychologa stejně bravurně jako elegantně, je to prostě dar, který není každému dán. Chudák Brittany, krásná Famke a záporák Sean mu skvěle sekundovali, a i když jsem se zápletkou musela trošku probourávat a nebyla až tak košér, pořád je to chytlavý kousek, jenž stojí za nejedno shlédnutí. ()

Ivoshek

Bezva nápad, který se daří přetavit do dobrého filmu jen v první půlce. Jakmile nastává semifinále a finále, došel scenaristovi mentálně dech a stane se z toho píčovina. ()

fleker

ni excel..kognitivní zkreslení!! prej :D ..a čirou náhodou to číslo obsahovalo 6 cifer který zrcadlově převrácený dávaly smysl :) a čirou náhodou to šestimístný číslo zrcadlově bylo taky číslo rakve a úplně na tom samým hřbitovu :D...to je sranda jak když ty dva kamarádi (z nichž vobadva sem byl já) si v práci u soustruhu povídaj: "..a to víš že horst fuchs umřel?" a ten druhej já na to povídá: "no nekecej! ..já to viděl v televizi, ale myslel sem, že to byla jenom nějaká reklama na rakev.." ()

Morholt

Lehce naprůměrný thriller se solidní zápletkou, ale zpracování poněkud vázlo. Být tu tuctová obsazení, nejspíš by po něm neštěkl pes. Jména jako Douglas, Bean a další mu si dodaly trochu lesku, ale přesto by z tohoto tématu zručnější režisér dokázal vytřískat víc. 60% ()

Handle

Nic převratného to není, ale kdo se prosí o velkolepost? Prostě jsem se na to kouknul v TV a ač jde možná o klišé, má očekávání to splnilo a beru tento thriller jako nadprůměrný. 70%. ()

Genero

Chyba ve filmu: Elizabeth (Brittany Murphy) si při scéně terapie vyzývavě přejíždí prsty přes odhalené břicho směrem nahoru, následně hladí pod nemocničním úborem své levé ňadro a při tom lascivně nabádá dr. Conrada (Michael Douglas), aby si také sáhl. Dr. Conrad si nesáhne. ()

Tommassi3

"Stáhněte okénko !!" - "Strážníku, jsem lékař !!" - "Gratuluju !! Všiml jste si toho trumpetisty na vašem čelním skle ??" ;) ()

Padme_Anakin

Tenhle napínavý kousek má několik předností, atmosféra je hutná a diváka udržuje v napětí, herecký ansámbl parádní, pánové Michael Douglas a Sean Bean to rozehráli fantasticky, dámy jsou krásné a obě dívky - Brittany Murphyová a Skye McCole Bartusiaková - úžasné a strhující.. Bohužel mi nesedlo posledních cca 20 minut, tedy ode mne slušné čtyři hvězdy.. ()

corpsy

Thriller, ktorý sa dá bez nadsádzky označiť za ukážkový. Film je vystavaný podľa presnej žánrovej šablóny, s klasickými kladmi aj zápormi, klišé a dejovými zvratmi. Znie to ako kritika, ale opak je pravdou. Slušný nadpriemer, s vynikajúcimi hereckými výkonmi. RIP Brittany, bola si skvelá. ()

FFilipCZ

Celkem povedený thriller spadající do průměru, kterému škodí šíleně amatérský a odfláknutý konec, proto ještě jedna hvězda dolů. ()

mis-ko

Dobrý, nie však vynikajúci thriller, ktorý neurazí ale ani veľmi neprekvapí. A čo si budeme klamať, Famke Janssen poteší takmer vždy. ()

Džejkop

Brilantní temný příběh, plný traumatizujících událostí, strachu a napětí kazí přeplácaný závěr. Co si budeme povídat, ale ta melodie a objímání se sem nehodilo. Taky mě naštvalo, že pohřbili takový pěkný diamant, škoda ho. Překvapila mě Brittany Murphy, její výkon stojí za pozornost. ()

buldock

Zajímavý a lehce nadprůměrný thriller , který vyniká hlavně skvělým hereckým výkonem Brittany Murphy , velmi slušným tempem a ústřední dvojící Douglas - Bean. Musím ještě zmínit velmi originální skon hlavní záporné postavy a krásně přeslazený happy-end. ;-) Film: 75% ()

jajinka

Velmi dobrý thriller, jen ty konce všechno kazí.. Jakoby scénář nikdy nebyl dotažen do úplného konce.. Ale výjimečně odpouštím.. ()

Skip

Film, který nenudí, ale podruhé bych si ho dal až za hodně dlouho. Oba hlavní představitelé - Douglas a Bean - rozhodně umí víc. Ale tady to neměli možnost ukázat. Bohužel! ()

dyfur

......mnoho nelogického ....scenár evidentne slabší,ale Michael Douglas to ťahal smerom nahor....záver :nič extra ale pozerateľné. ()

ilemas

Michael Douglas je jedním z mých nejoblíbenějších herců, tak se na každý jeho další film těším, ale jeho dřívější thrillery byli mnohem lepší, tohle je takový průměr, který sice nenudí, ale po shlédnutí si na něj už nevzpomenu. ()

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

03.08.2012

Jason Statham versus James Franco? To je podivuhodná kombinace, přesto s ní počítejte. Už v září začne v New Orleansu natáčení drsné akční střílečky Homefront. Film vzniká podle románu vietnamského… (více)