Poker Face

Miliardář a hráč pokeru Jake Foley dává svým přátelům šanci vyhrát víc peněz, než se jim kdy zdálo. Aby se však mohli zapojit, musí se vzdát jediné věci, kterou se celý život snaží chránit - své dávno ukryté tajemství. Hra pokračuje a přátelé brzy zjistí, co je ve skutečnosti v sázce. (HBO Max)

DiBuonaparte

Ako asi väčšina ľudí z toho mála čo to videla, som tomu dal šancu len práve kvôli Croweovi. Prilákalo ma, že si po rokoch znovu chcel skúsiť réžiu, keďže prvý film, v ktorom zastával aj túto pozíciu pôsobil že čo to aj pochytil za tie desiatky rokov vo filme. Avšak nakoniec je to mdlé, nevýrazné a zameniteľné po každej stránke. Úplne film ako pre televíziu, rýchlo natočený za pár dní a hotovo. Príde mi to akoby to natočil len z dlhej chvíle alebo neviem čo ho viedlo venovať pozornosť práve tomuto. Čo sa týka Russella ako herca, stále márne čakám na jeho návrat. Už je to nejaká doba odkedy hral tu najvyššiu ligu a je to veľká škoda. Musel by som naozaj silno premýšľať, ak by som sa chcel rozpamätať na jeho posledný výrazný počin. No som si istý že by na to stále mal. Asi je proste ten najvyšší čas aby sa znovu ozval s ponukou sám Ridley, inak to s Russellom zrejme pôjde naďalej už len takto. ()

daleba

Přijde mi, že to hodně lidí nepochopilo... Ono to ale ani není tak natočený, a to je možná ta chyba. Já musím ubrat hvězdičku za debilní nápad obsadit Hemswortha. To už měli spíš omladit Paula Hogana! ()

bonovox

Poker Face sa tvári ako super tajomný thriller ale vo výsledku ide o nevydarený ďalší režisérsky pokus Russella Crowea, ktorý sa rozpadá v základných atribútoch (scenár, strih, réžia...). Vo výsledku veľmi čudný film...30% ()

CheeseFigure odpad!

Film plný divných scén, pri ktorom človek nevie, o čo vlastne ide. Čakal som pokerový thriller, v ktorom si budú priatelia odhaľovať dávne temné tajomstvá. To sa deje tak asi päť minút. Potom sa film zvrhne na nepodarenú verziu Úkrytu od Finchera. A ten pseudo-šaman na začiatku a tie kecy o živote a smrti boli akože čo? ()

Petro

Viděl jsem tu dost hodnocení "odborníků" přes režii a znalců, kteří film sepsuli. A docela si myslím, že film ani dobře nesledovali. Já takovej frajer "odborník" teda nejsu. Není to akčnák. Pro mě příjemně strávený čas. Dost prostoru pro úvahy. Fajn dozvuk. Že by to bylo věkem? A hudba? Mě taky seděla. ()

Petor

Kdo pise proboha ten obsah na csfd🤦‍♂️🤦‍♂️??Nejedná se o film USA a uz vubec se nejedna o zadnou miami ale o sydney -Jde videt ze cele csfd je ubohe a zaslouzi 0 % ()

K1K0

Nádejný film však žiaľ nedotiahnuty do konca je tam veľa medzier, zo začiatku plný nádeje a očakávaní, a nakoniec je to slabý pokus o thriller s dramatickým podkresom a s tematikou pokeru ktorý akosi uniká a je skôr len okrajovou banalitou. Celkovo sa mi páči spracovanie a nápad Crowa v hlavnej úlohe ako “Jake Foley” o poslednú hru na rozlúčku pred jeho smrťou. Nič čo by ma nie ako nadchlo v skratke priemerny film ()

Nikol45

Navzdory zde hodnocujícím mě se Poker Face líbil. Russell Crowe mě opět nezklamal. Ten jeho výraz ,,ledový klid'' mě zkrátka fascinuje. Námět byl také ok a režie též a konec byl prostě nej. Za mě 4* a to zasloužené. ()

cenitel

Jakož to milovník pokeru, musím film ocenit, hry, klamy, přetvářky, to k tomu patří, škoda, že film je hodně napínán o co tu sakra jde,nakonec se to dozvíme velmi snadno až nečekaně, na začátku bylo spousta tajemství a spousta hádanek, domněnek, přitom to bylo tak prosté. A muselo to většinu lidí velmi zklamat, to se nepovedlo. Kdyby to bylo tak tajemné až do konce, mělo by to korunku navrch. Ti zloději byli hodně hloupí, velmi špatné, jakož to hlavní zápletka,očekával jsem, že si ti kámoši půjdou víc po krku, že každý tady hraje falešnou hru na svůj účet, to se náhle po hraní pokeru rozčíslo, každopádně poctivých 65% musím dát. Russell Crowe moc oblíbený herec i to zvedlo charisma filmu. Ale většina co hodnotí filmy, ani neumí hrat Texas Holdem, proto se to těžko hodnotí. Film by měl být věnován pro hráče aby si uvědomili, co hazarduji každý den na pokraji smrti. Více mě mnohem zaujal než nějaké depresivní drama, které se chlubí 65%. Co na plat... Byla to fajn jednohubka ()

Russell Crowe bude papežovým exorcistou

Russell Crowe bude papežovým exorcistou

28.06.2022

Novozélandský herec Russell Crowe se v poslední době v tvoření jen tak nezastavuje. Zatímco už za pár dnů ho diváci budou mít šanci vidět ve vedlejší roli boha Dia ve značně očekávané nejnovější… (více)