Pojďte pane, budeme si hrát

• Česko Kdo to hodil, pánové (více)

Série(2) / Epizody(11)

Jeden je malý a hloupoučký. Druhý protáhlý a vychytralý s mlsným jazýčkem. Jednoho dne se potkali u Kolína a dali se do řeči. Po dlouhém klábosení o tom, jak měli geniální předky a příbuzné zjistí, že jsou bráchové a začnou si spolu hrát. Prožívají spolu mnohá dobrodružství a hry, které však nejsou ze strany toho většího zrovna čestnou zábavou. Ale malý medvídek to snáší vcelku dobře a tak oba navozují řadu úsměvných situací. (stub)

woodenapple

Enyky benyky na holý pupíky, aspoň stovku! Můj nejoblíbenější večerníček z dětství, i dneska se na to ráda podívám. Geniální, jednoduché, milé, originální. ()

PowPow

Jako dítě mě to nebavilo, navíc se mi nelíbilo, jak ten větší využívá toho malého, a proměny obou medvědů mi přišly skoro strašidelné. Jako dospělému mi to naopak přijde vynikající. Ta hra s fantazií bez zábran a jemný humor! Ve srovnání se současnou dětskou tvorbou to nemá obdoby. Ale přesto - je to pro děti a tak je třeba zohlednit, jak jsem to viděl tehdy. ()

Steparu

Největší klasika ze všech klasik. Výborná animace. Humor, který neurazí ani starší a tuna hlášek. Hodně mne mrzí že podobně animované seriály/filmy, dnes nevznikají... ()

Verbudrak odpad!

Jako dítě jsem tento seriál nenáviděl, asi jsem se ho trochu bál. Nelíbil se mi ale ani výtvarně. Vlastním dětem jsem ho nikdy nepustil. Ale jako dospělý jsem se na kousek znova koukl. Pořád se mi ani trochu nelíbí. Výtvarně ani myšlenkou. ()