Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Colonist

Elishe to sekne a ostatní holky ve filmu jsou také pěkné. Bohužel je to jen obyčejná teen komedie, které nemusím. No aspoň to nebylo vulgární jako jiné podobné filmy. Ale že bych se na komedii zrovna bavil, to ne. ()

sssssycak

Jedna z inteligentnějších komedií tohoto námětu. Nedá se srovnávat s filmem typu prcičly a pod., i když to k tomu může některé zaujaté diváky svádět. Mělo to spád, vtip a i originální nápady. Já sem se bavil, perfektní film. ()

Aleee89

Takové ty pipky herečky typu Elisha moc nemusím, tím, že tu hraje, mě to pořád odrazovalo se na tenhle film dívat, ale musím uznat, že zase tak strašná nebyla, ba naopak, dalo se na ni dívat a překvapivě odvedla docela slušnou práci. I výkony ostatních byly vcelku slušné, celý příběh byl takový šmrncovní a na rozdíl od Holek/Kluků nebyl trapný a byl prostě fajn. Tenhle film, na to, že byl více méně o sexu a teenagerech nám ukázal, že dobrá práce se dá udělat i bez choulostivých scén, kdy běží jedna za druhou... ()

Fanucci

Obrovské překvapení...nečekal jsem něco tak originálního, vtipného a nepřeslazeného v žánru teenagerské komedie. 90% - dokonce jsem uvažoval o plném počtu..."STAY IN SCHOOL":-) P.S Olyphantovi role pimpa seděla víc než Hitman. To je bez debat!:-) ()

GILLWANDER

Dosť pubertálnymi rečami obsiahnutý film. Po scenáristickej stránke je to slabota. Hlavná herečka sa mi nepáčila natoľko, aby som ju umiestnil do filmu ako sexbombu. Keby bolo na mne, do hlavnej roly by som ju neumiestnil. Je síce krásna a sexi nepochybne, ale... No mám svoje dôvody. Emilie ako tak obstojne zahral postavu maturujúceho študenta a trojnožka sa mi tiež páčila, ale zvyšok nestojí za zmienku. Trojhviezdičková záležitosť, ktorá pobaví, ale neprekvapí. Ďalší titul do preplnenej knižnici pubertálnych filmov. 70% ()

Had6

Parádní oddychovka. Docela mě to pohltilo. Jenom jsem se chtěl kouknout na prvních pět minut a už jsem se neodtrhnul. Prostě jsem se příjemně pobavil. A taky jsem se nemohl zbavit dvou pocitů. Viděl jsem totiž zajímavé pdobnosti. Emile Hirsch-Vojta Kotek a Timothy Olyphant-Jack Nicholson před dvaceti lety. ()

SonG

Závidím tomu klukovi sousedku, ne že ne....parádní komedie s parádními gagy s parádní Elishou.....srdeční záležitost(myslím tím Elishu):-) ()

Katarine

Tak nevím no, komedie pro teenagery mě nikdy nebraly, stejně tak mě neupoutala ani tahle. Asi jsem fakt divná, ale prostě ne. No, pár vtipných scén se dejme tomu objevilo, ale jinak film stál asi vážně jenom na právem zvané sexbombě (v českém překladu) Elishe Cuthbert. ()

Diamant odpad!

Je síce pekné, že hlavný hrdina sa snaží oslobodiť svoju novú mladú susedku zo sveta porno-priemyslu, no používa na to zlé prostriedky - namiesto nej dostáva do tohto sveta iných. Okrem toho aj vzájomný vzťah tejto dvojice je poriadne mravne rozpustilý. ()

tufr

Tenhle film mě hodně sednul. Elisha Cuthbert se rázem pro mě stala mojí filmovou sexy láskou a je jí stále. Příjemná oddechovka, která když se čas od času pustí, tak rozhodně neublíží! ()

Fíla

Nezasahuje to do kritérií, jako komedie pro náctileté. To se Lukovi Greenfieldovi povedlo. Co se mu ale už nepovedlo, je nekvalitně zpracovaný scénář. Začíná se u čím dál více komedií scénář prohlubovat do hlubin neznámých. Není to zlé, jenže já celou dobu váhal nad čtyřiceti procenty. Chybí tomu nějaký náboj, který by film nakopl a zařadil ho výše do hledáčků! 5,5/10 ()

MartinNDL

Teda, panejo. Jak začít? Zkuste si ho honit a číst při tom burzovní noviny. Myslíte, že se uděláte? Protože asi stejně tak složité je natočit teen komedii, která je z prostředí pornařiny, je neskutečně sexy a není dementní. Ne, to jsem měkkej jako Vaše péro při oné masturbaci nad managerským tiskem. Nejde o to nebejt dementní, musí se jít ještě mnohem dál. Musí to být velmi inteligentní, vypointované, originální a trefné po všech stránkách. A teď otázečka. Může to takhle natočit člověk, který má za sebou jedinej "velkej" film - neskutečně imbecilní "Zvíře"? Pokud má za sebou dobrýho scénáristu (Blumberg), dobrý herce (ten týpek ze "Skandálu v katolické škole" je přece super herec) a políbí ho Múza, i se to jednou za mnoho let stane. Btw. všichni tady píšete, že Elisha je neskutečně sexy. Není to trochu zbytečné? Připadá Vám normální psát, že Země je kulatá. ()

Chen

Mezi těmi všemi škrávy, které si nafoukaně nechají říkat komedie, je tohle opravdu skvost. Žádné tělesné tekutiny (a to je vzhledem k tomu, že některé z postav jsou ve filmu pornohvězdy, docela překvapení), sympatický humor, zajímavý soundtrack a hlavně vynikající obsazení. Emile Hirsch je skvělý a Elisha Cuthbert tak sexy, že se mi rolovaly ponožky. ()

Martin741

Velmi kvalitna pozeratelna komedia, ktora dokaze pribehovo zaujat na rozdiel od niektorych dielov American Pie. A ze tu hrala sexica Elisha Cuthbert, musim dat vysokych 81 % ()

bogomira

Jeden z těch filmů, co skončí a říkám si " to bylo docela dobrý " a nevím proč. Nejmíň z poloviny to má na svědomí ta úúúžasná baba Elisha. Naposled jsem ji viděl v House of Wax a to nevypadala zdaleka takhle skvěle. No ale ani ten film nebyl zlej, ale bez ní...no nevím. ()