Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiální text distributora)

honajz odpad!

Máte rádi americké komedie, kde hrdinou je vidlák debílek s divným účesem, při těle a s nějakým hendikepem, třeba předkusem, a přes to sbalí nejhezčí holku? Tenhle typ humoru osobně moc rád nemám, proto se mi podobné filmy těžko recenzují. Navíc, když se mísí s fekálním humorem. Bucky Larson je onen výše zmíněný týpek. Je vyhozen z práce a jede do světa hledat svůj osud. Tím se stane hraní v pornofilmech, kdy ziskuchtivý režisér pornofilmů (Don Johnson) využije toho, že Bucky má malé péro a na tom postaví reklamu. Jenže Bucky miluje krásnou servírku, a ona jeho. To je celá kostra tohoto úžasného příběhu, zbytek je výplň vtipů na slova „honit, brko, leštit, stříkat, mazat, kozy, malý ptáček“... Protože to produkoval a napsal Adam Sandler, nezbývá než konstatovat, že se totálně zbláznil. Kdoví, na čem ujíždí, ale rozleptalo mu to mozek. Podobně je k nepochopení ta hromada známých herců, co v takovém shitu hrají: kromě Dona Johnsona třeba Christina Ricci, Stephen Dorff nebo Kevin Nealon. Když si vezmu, jak využil předkus v Dívce na koštěti Václav Vorlíček – a bylo to vtipné – a jak se s tím pracuje zde, nedá se snad ani říct, že jde o film. Spíše volně pospojovaný sled scének na jedno a to samé téma. Jenže síla vtipu je v tom, že je krátký a má pointu, ne že ho taháte a opakujete skoro hodinu a půl. ()

Soweek

Scénář Adama Sandlera je silně znát, protože pár joků je typicky sandlerovských a výborných. Celkově si s tímto filmem ale lidé nedali moc práce a je prostě nedotažený. Spoléhalo se na chytlavé téma a Christinu Ricci v hlavní roli, což mě vlastně i přilákalo, takže asi můžu konstatovat, že se tvůrcům povedlo to, o co se snažili :-) ()

cure

Neuveriteľná kravina. Keď už si niekedy budem chcieť pozrieť dilina s predkusom a účesom ala Majka z Gurunu, to už dám prednosť o dve triedy lepšej kravine - Blbý a Blbší. Najväčším sklamaním je účasť Dona Johnsona v tejto stupidite. Doprial by som mu rovnakú šancu na návrat akú dostal Mickey Rourke vo Wrestlerovi. ()

Káronoš

Prča až jsem se několikrát válel smíchy v posteli. Nechápu ty nominace na maliny ani zdejší "hejty", pokuď se neumíte naladit na vybroušený humor nebo jste trapný konzervativci (a že jích je na csfd až moooc), tak si tento snímek ani nepouštějte a vyberte si z tisíce jiných filmu. Je zde pár hluchých míst a trapných gegů, nicméně to vyvažují některé opravdu zábavné až legendární scény a hlášky. Celý snímek doprovází dobrá nálada a pozitivní energie, která ve mě zůstala dlouho po shlédnutí a zpamatovávání se z této crazy jízdy. Dávam o hvězdu víc na protest zdejším neoprávněným hodnocením. Doufám že Sandler bude pokračovat v psaní podobných komedií, páč tohle je velmi ojedinělá podívaná. Všichni hateři stejně padnou temnotou stínu Dicka Shadowa. ()

jonyyy

Páni, written by Adam Sandler, ale chápu, že Adam už má dneska takové jméno, že si v takové hovadině hrát netroufl. Ale co Christina Ricci? Začala brát drogy nebo co, že herečka, která hrála pro Allena kývla na takový scénář? Ale ať jen nekritizuju, určitě to není na IMDB Bottom 100 (#97 k 01/2012) a dokonce jsem se asi dvakrát zasmál. 30% ()

• Film byl nominován na Zlaté maliny v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec, nejhorší herecký ansámbl, nejhorší režie a nejhorší scénář. (Ded@M@tes)