Sexbomba od vedle

The Girl Next Door

Sexbomba od vedľa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 108 min (Director's cut: 110 min)

Na film jsem se docela tesil a cekal jsem dalsi pubertackou komedii tocici se okolo vztahu a sexu a tu jsem sice vlastne dostal, ale nastesti vybocujici s rady. Sice se da lehce predvidat, kdo co udela nebo co se stane, ale film nastesti nesazi jen na pubertacky vtipky, ktery jsou tentokrat ale hodne zabavny, ale sazi taky na docela promakanej (na tenhle typ komedie) pribeh, takze i kdyz to je ke konci uz lehce protahovany, je porad na co koukat a sem tam tvurci pridou s nejakym fajnovym napadem. A hlavne musim pochvalit herce, Hirsch je perfektni slusnacek a Cuthbert je teda ultra sexy a je skoda, ze se vic neodvaze. Ale ja tu mam jinyho favorita, pana ultra cool porno producenta v podani Olyphanta, fakt jsem necekal, ze ma takovej komedialni talent a jeho postava je naprosto ultimatni drtic. Takze tu mame dobry herce, obstojnej pribeh, nejakej ten perfektni for, kterej nespada do zadnejch prdicich a zvracejicich humusaren a tematiku porna, takze lepsi 4*.(23.5.2010)

• tron

„Pláž je pre debilov.“ „Akoby som videl seba,“ pomyslel som si v prvej polovičke pobavene. Postupne ma ale dobrá nálada opúšťala a zaskočilo ma, že mnohé načaté myšlienky neboli dokončené. Napríklad som čakal aspoň jednu scénu, v ktorej si bude Elisha Cuthbertová (MÚZEUM VOSKOVÝCH FIGURÍN) „spytovať svedomie“ a vyjde najavo niečo o zranenej dievčenskej dušičke a o tom, že ju v detstve znásilnili. Asi som naivný, ale skutočne som čakal aj troška psychológie, ktorá by sa hodila do príbehu o mladučkej pornoherečke, nachádzajúcej „pravé katolícke hodnoty“. Ale nič. Čakal som teda aspoň poriadnu komediálnu smršť – ale ani to nie, česť výnimkám. Tak som čakal aspoň svojráznu (predsa len, chodiť s pornoherečkou...) romantiku. Zasa nič. A keď som si už-už myslel, že som sa dočkal aspoň nakrúcania porna počas maturitného plesu, zostal som v závere výsledným „pornom“ zaskočený rovnako, ako Timothy Olyphant, ktorý znova (po VRESKOTE 2 napríklad) dokazuje, že ak má poriadne režijné vedenie, je ďábel.(11.8.2009)

19letý Emile Hirsch vcelku suveréně táhne tuhle Hollywoodskou limonádu, která s blížícím se koncem přecejen prokáže jisté kvality. Timothy nepřehlédnutelný. Škoda že Elisha neprokázala více svlékací odvahy. Překvapení na závěr. Asi to tak nějak celé prostě mělo být. 65%(13.8.2015)

Nečekal jsme, že mě tato teenegerská komedie dostane, ale dostala! Krásná, úžasná, nádherná ... slečna z Populární mechaniky pro děti Elisha Cuthbert dává jistotu, že se vždycky bude na co dívat :). Emile Hirsch to zvládá slušně, ale hlavní jsou někdy opravdu výborné nenucenné a neohranné vtípky! Kdyby mi před dveřmi zaklepala Elisha se slovy :"...Jsem mokrá nechceš mě osušit...." nevím co bych udělal dřív jestli hledal na zemi svoje oči nebo zvedal spadlou čelist :). Příběh mi byl celkem jasný, že to nemůže být tak ideální slečna (pravda bylo mě toho trochu líto :o)). Lehce předvídatelná komedie, při které se určitě pobavíte.(16.2.2005)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $30,411,183(13.2.2007)