Sexbomba od vedle

The Girl Next Door

Sexbomba od vedľa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 108 min (Director's cut: 110 min)

Vynikajúca komédia ktorá ma nesmierne bavila a pri ktorej som sa ani chvíľu nenudil................. Soundtrack Paul Haslinger: 1. The Plan - Paul Haslinger [1:03] ,2. Take a Picture - Filter [6:02] ,3. Something in the Air - Thunderclap Newman [3:57] ,4. Peeping Matt - Paul Haslinger [0:50] ,5. Dick Dagger's Theme - Pornosonic [3:10] ,6. Dopes to Infinity - Monster Magnet [5:46] ,7. Carpe Beachum - Paul Haslinger [0:40] ,8. Electric Lady Land - Fantastic Plastic Machine [4:20] ,9. Break Down the Walls - Youth of Today [2:05] ,10. Jump Into the Fire - Harry Nilsson [7:03] ,11. Spin Spin Sugar - Sneaker Pimps [3:34] ,12. Get Naked - Methods of Mayhem [3:23] ,13. The Killing Moon - Echo and the Bunnymen [5:48] ,14. Big Muff - Pepe Deluxe [4:47] ,15. Sparrows Over Birmingham - Josh Rouse [4:59] ,16. Bank Meltdown - Paul Haslinger [2:30] ,17. Think Twice - Ralph Myerz and the Jack Herren Band [6:17] ,18. Sweet Home Alabama - Lynyrd Skynyrd [4:47] ,19. The End - Paul Haslinger [2:32],(2.1.2011)

Ani skutočne neodolateľná Elisha nedokáže prebiť Emilov herecký talent - ten chalan ma fakt bavil a celý čas som si hovoril, že takto uvoľnene, prirodzene a sympaticky by to zahral Leo DiCaprio, keby hral vo filme podobného druhu. Bohužiaľ, ani pôvab a talent ústrednej dvojice neprebije celkovú priemernosť, nedostatočnú vyťaženosť nápadu a nefunkčnosť niektorých vedľajších postáv (Olyphant je buď zle napísaná, alebo zle obsadená rola, ťažko to rozsúdiť). Sympatický film, ale opakované pozretie u mňa nehrozí... snáď s výnimkou niektorých šteklivých scén s Elishou. ;-)(25.2.2008)

Trošku jiná teenagerská komedie s občasnými dusnými psycho pasážemi. Při prvním shlédnutí mě to moc bavilo, po druhé už ale moc ne - ale i tak celkem respekt k tvůrcům ... !(9.1.2005)

Nečekal jsem, že z na první pohled průměrné komedie, na mě vylítne brutální zábava, kterou jsem ani v nejkrajnějších snech nečekal. Přitom plakát a samotná procenta hodnocení už mohli ledacos napovědět. Zdejší uživatelé totiž rádi shazují takovéto typy komedií. Na druhou stranu naprosto chápu, proč právě tenhle film získal takových procent. Dělá si totiž prdel z toho největšího, co pro takovýho teenagera může být: z porno průmyslu. A docela dost luxusně. Do toho Vás tam překvapí docela slušný počet pěkných holek, na které se kouká hezky celý film a pokud se doplňuje parádním vtipem, proč bych to pak měl hodnotit špatně?(6.8.2010)

Hodocení tohoto filmu: Elisha Cuthbert - 5 hvězdiček. Dál? Dál nic, protože už vyšší hodnocení stejně nejde. Elisha si z tohodle filmu udělala reklamu pro svoje dokonalý tělo, ale i ten příběh zaujme a pobaví. Na tom, že televizní svět je jiný než ten opravdový, se však asi shodneme všichni.(2.9.2009)

• - Video, které objeví Eli a ukazuje ho Matthewsovi, ve kterém hraje Danielle s ní hraje také opravdový pornoherec Steven St. Croix. (don corleone)

• - Film byl nominován na dvě ceny MTV movie Awards, za nejlepší polibek a za ženský herecký objev (Elisha Cuthbert). (HenryLuner)

• - Dějový koncept filmu použila později zpěvačka Paris Hilton pro svůj videoklip "Nothing in this World", v němž si zahrála i Elisha Cuthbert. (Dlee)