Sexbomba od vedle

The Girl Next Door

Sexbomba od vedľa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 108 min (Director's cut: 110 min)

Na úvod bych rád předeslal, že NE, NEBUDU TAK DOCELA OBJEKTIVNÍ;) Ale měl by to u vás lehké film, který nablije jednu z vašich nejoblíbenějších písní do jakéhosi sestřihu "děsně vodvázanejch sínijr jír zábavnejch akcí"? Být tam alespoň nějaká souvislost, beru to trochu snáz. Doteď jsem si myslel, že největšího zvěrstva se na poselství míru a pomoci bližním jménem Under Pressure dopustil hustej bílej gengsta nigga kydoň Venila Ajs. Girl Next Door tímhle mým přesvědčením dost otřáslo...ale nakonec vydrželo, po dlouhém tvrdém boji a vodopádu sprostých slov;) Tak..čím je tedy "Sexbomba" Od Vedle zajímavá? Rozhodně představou Elishy Cuthbert jako výrazné osobnosti pornoscény...ach bože...pokud alespoň trochu chodíte mezi lidi a nepostaví se vám z pohledu na slušně oblečený mladý tělo, tak vás ty sexuální fantazie hlavního hrdiny asi moc nevezmou. Nicméně uvážíme-li fakt, že jeho sympatičnost je adekvátní jeho fantazii, proč ne, že ano:) Celý film na mě působil jako by někdo měl problémy s kontaktem s realitou a neměl moc odhadu. Říkám moc, protože se zde skutečně najdou vtipné momenty a narážky, například strip club nebo ten chlap co není Hugh Hefner a na jehož jméno si nepamatuju a nestojí mi za hledání. A pak ty méně vtipné - viz asijská adult star Ferrari, která ani omylem nemá na svou předlohu Asii Carreru;) nebo projev hlavního hrdiny. Ten je sice směšnější než polovina filmu, ale není vtipný. A když je řeč o polovině filmu - potom co tato doba uplynula, jsem přes všechny své vrtochy a antipatie měl dobrý pocit a za naivní, ale příjemnou podívanou s nějakým tím ždibečkem originality a nadšení bych byl ochoten dát sedmdesát procent...jenže ouha, ono se to začalo šponovat pořád dál a dál a dál (a jsem zase u toho odhadu). A to nezachrání ani už sama o sobě dost výrazná zvýrazněná kukadla Elishy Cuthbert, skvělá postava Timothyho Olyphanta ani skvělá scéna v limuzíně, ve které jsem poprvé měl pocit, že Elisha se opravdu do své role vžila:) A na závěr snad můžu říct jen tolik, že nebudu sdílet všeobecné nadšení, dám 60% a s neobyčejným gustem se od plic vysměju oficiálnímu textu distributora. PS: VW New Beetle je jedno z nejodpornějších aut jaká kdy spatřila světlo světa.(26.2.2007)

Nečekal jsme, že mě tato teenegerská komedie dostane, ale dostala! Krásná, úžasná, nádherná ... slečna z Populární mechaniky pro děti Elisha Cuthbert dává jistotu, že se vždycky bude na co dívat :). Emile Hirsch to zvládá slušně, ale hlavní jsou někdy opravdu výborné nenucenné a neohranné vtípky! Kdyby mi před dveřmi zaklepala Elisha se slovy :"...Jsem mokrá nechceš mě osušit...." nevím co bych udělal dřív jestli hledal na zemi svoje oči nebo zvedal spadlou čelist :). Příběh mi byl celkem jasný, že to nemůže být tak ideální slečna (pravda bylo mě toho trochu líto :o)). Lehce předvídatelná komedie, při které se určitě pobavíte.(16.2.2005)

Vydarený počin čo dokáže mierne poštekliť, scénkami nabitými jemnejšou príchuťou erotiky ale vôbec to nespadá do žiadnych samoúčelných extrémov ako u American Pie. Hlavnou opornou základňou sa tu stáva trojica hercov a to "neskúsení motáčik" Emile Hirsh v polohe výborného študenta zahĺbeného do kníh, "zvodná sexica" Elisha Cuthbert ako šteklivá "neznáma" kráska od vedľa a Timothy Olyphant s jeho drsniackym výzorom, nadhľadom nad vecou a prešibanosťou - všetci spomínaní si svoje úlohy doslova užívajú a tak vďaka ich výkonom pozeráme miestamy na príbehom gradovanú jazdu, čo nebýva moc zvykom u podobných komédii a práve tu ani nechýba to pravé vypätie scénok, plus vďaka kľučkujúcemu príbehu tu nie je šanca predvídať čo sa v nastávajúcom čase stane, a tak o to pozornejšie nás režisér prijme sledovať rozbehnutí dej. Zvažoval som dlho čo filmu udeliť ale nakoniec sa prikloním k tomu vyššiemu hodnotenie ale presnejšie by som dal tých pekných a zaslúžených 70%. ║Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,589,444Tržby Celosvetovo $30,411,183║ komerčne dosť odbyté, škoda, potenciál na úspech to má ale asi nebola správna reklama(24.2.2008)

Krásnější film o pornografii už nikdo nikdy nenatočí. Extrémně sympatická teenagerovská komedie se srdíčkem.(14.12.2007)

Lehko uvěřitelný příběh, který by se mohl stát každému z vás. Jste školní premiant, týpek něco jako třeba tenhle http://www.youtube.com/watch?v=Njs5d6-wTiY Nezábavný, nepohledný, nepíchač, který usiluje o stipendium za morální přínos. K sousedce, který jela na nějakou náboženskou seanci, se přistěhuje její neteř, bývalá pornohvězda. Na první pohled se tahle kunda, která může mít kohokoliv zajímavějšího a prachatýho zamiluje právě do vás. Ta vás seznámí s pornoproducentem, kterému nějaká buchta dá 25000 dolarů, který jste jako prezident školy sehnal pro jakýhosi šikmookýho budoucího Einsteina. A protože to je vaše chyba, tak vás napadne natočit porno. Vaše holka vám ochotně sežene dvě kamarádky z pornoprůmyslu, který ochotně a zadarmo tuhle charitu natočej s vašima uhrákovitýma kamarádama, jak to tak chodívá. Když se o tom dozví rodiče, pochválí vás za dobrý úmysl. .... Slušná reklama na Elishu.(10.11.2010)