Sodomites

všechny plakáty
Krátkometrážní / Pornografický
Francie, 1998, 7 min

Krátkometrážne porno, ktoré začína záberom na postaršieho onanujúceho pána. Neskôr sa pozornosť presúva na ženu s vyšpúleným zadkom. Do arény za asistencie svalnatých chlapov vchádza zdivočený muž v maske. Kondóm, lubrikant a divoký análny sex. Semeno je už na ceste. (Tomco)

hhannie

Nehodnotím nízko z důvodu, že se jedná o porno, jak by se mohlo mnohým zdát. Jen prostě tomu "blikání" nemohu přijít na chuť. ()

Spock

Nevím jestli to je zábavné, ale úchylné to je dost. Já se u toho nesmál. Možná to má i nějakou tu myšlenku, ono to je hodně subjektivní. Každopádně to je velmi provokativní záležitost. Kdybych v tom hledal jenom sex tak dám odpad, ale věřím v myšlenku takže alespoň ty dvě hvězdy. ()

Arkanoid

Upozornenie na používanie kondómov mohlo byť zábavnejšie. Spoiler: Končí to samozrejme happyendygom, ale neveľmi uspokojivým. ()

Perfo

Hodnotím tak, jak hodnotím, protože perverzní a vizuální styl pana Gaspara je mi velmi blízký. Filmeček sám o sobě je poměrně dost samoúčelný, ale jak jsem se dočetl v komentáři uživatele J.Connor tak onen námět má svůj účel. Intenzita a vášnivost styku je vyjádřena obrovkým množstvím ostrých, rychlých střihů ve kterých se divák začně po chvilce ztrácet stejně tak, jako kdyby byl sám v agresivním bezmyšlenkovitém styku. Celá atmosféra připomíná velmi silný BDSM duch. ()

AloeB

Uvědomme si, že tohle nechala natočit francouzská vláda jako reklamu na užívání kondomů. A teď se ptejme, jak by v Noého pojetí vypadalo třeba reklama na Lipánek? ()

Knor

Anální sex uprostřed setkání perverzního klubu přátel onanie. Nějak nevím co to mělo bejt, ale byla to sranda :-D ()

tomma

Přiznám se, že prvních asi 30 vteřin se mi po režijní stránce líbilo, zbytek snímku se utápí v tak šílených střizích, že jsem občas ani nevěděl, co se snímá. Za skandování arény si chlápek v masce bezpečně zasouloží, bezpečně se vystříká, což nakonec potvrdí sama rozhodčí a obecenstvo nadšeně aplauduje. Chybí už jen připnutí metálu na ptáka. To, že Gaspar Noé moc normální není, vím už po shlédnutí Irréversible. ()

Kathleena

Chvílema mi to přišlo jak reklama na kondomy, ale není tomu tak. Tohle je prostě děsně ujetý, ale člověka to musí pobavit, nemá to sice žádný smyl a obrázky se míhají tak rychle, že se zatočí hlava, ale to je prostě Noé. ()

Konev odpad!

To je nějaká reklama na prezervativ a lubrikační gel od firmy NL? Hnus! Jak někdo může něco takového vymyslet, natočit a dát do světa? ()