Kevin se svěří, že vídá divné věci. Ilonku nová zpráva deprimuje tak, že chce odejít z Brightcliffu, neúnavná optimistka Shasta ji ale nabádá k návratu. (Netflix)

warrenur

Predosly i tento diel az na kratku liniu v zavere uz davam kvoli naivite a hlupostiam v scenari, ci absencii akejkolvek atmosfery len s rychloposuvom. Bieda. We saw it coming - tak lahko predvidatelne, az som sa neodvazil uverit tomu, ze takto lacno by nas tvorcovia chceli "zabavit". A vyplnilo sa. ()

Martrix

Nádhera. Skupina osmi lidí. Lesba, gay, míšenka, černoch, černoška, Ind, Japonka, běloch, bêloška. A tentokrát i s kecy o gay pride. První epizoda vypadala fajn, ale nakonec je to jen parazitický přílep na jméno Flanagan. Opět to bylo jen pár minut, které za něco stály. ()

Anderton

Opäť tu máme sci-fi príbeh a opäť s nečakaným vyústení, kedy až v závere zisťujeme, kto je kto a prečo. Nie je to také dobré sci-fi ako pár epizód dozadu, ale stále poteší, kto si všimne plagáty na stene hlavného protagonistu, ten si niektoré udalosti domyslí vopred. V sanatóriu je to spočiatku skôr nuda, ale v závere to chytí poriadne grády a je nám ponúknutý zatiaľ najlepší cliffhanger. ()