Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Vejrrr k tomuto seriálu (2)

Kdo přežije (2000)

Pro mě, ale nejspíš snad pro všechny je Survivor praotcem všech reality show. U první série jsem každý ráno o letních prázdninách vstával abych se vžil do rolí těch pár lidí, co tam bojují s přírodními živly, sami se sebou, bojují se svýmy kmenovými společníky, bojují o to, aby zůstali na ostrově, bojují o milion dolarů. Geniální, psychologické a těžce návykové. Fascinující je i vývoj této hry. Odborníci sami dobře vědí jak velký rozdíl mezi první a sedmou sérií .. ()

Afrika (2001) (S03)

Nerad vyvracím názor odborníka na Survivora, zmijozelova dědice Toma Riddleho, ale Afrika mě bavila a bavila mě hodně. Skvělé prostředí, ve kterém se mi líbila zvířata víc než v jiných sériích. To, že nebylo k dispozici moře, nebyla voda, nebylo ovoce.. To byto to kvůli čemu jsem se tak bavil... A co do soutěžících.. Supr, byly tam ty správně oslizlí (bez kterých by to nebylo ono) i správňáci, takže bylo komu držet pěsti. A hřálo mi na srdíčku, že nakonec nejlepší vyhrál(a) ;) ()