Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

Vital

Líbilo se mi,že Matthew Perry tady měl stejné hlášky jako v Přátelích,to bylo vlastěn to jediné,co mě táhlo na ten film,ale sranda to docela byla:-) ()

LOVE VOLE

Odpočinková komedie na volné odpoledne či podvečer, neublíží, ale taky nepřekvapí. Jen má člověk dojem, že už to někdy někde viděl. ()

Pythonator

Komedie, která má jedno velké plus. To plus má jméno Liz Hurley a u mě to je hned plus jedna hvězdička. Na ni se tak pěkně tlemí, že je celý film vedlejší. Sranda to ovšem byla a Bruce Campbell potěšil. ()

Dr.dogous

scénář 3 režie 3 herci 3 výprava 1 celkem 10 hodnocení 50% Nápaditý doručovatel soudních obsílek se hodně musí ohánět , aby se protloukl. Sloužit krásce, mnohé ulehčuje. ()

Dinoo

Nebol to film na ktorý sa nedá zabudnúť ,ale nebol to ani zlý film. Taký priemerný stred ,ale musím pochváliť Matthew Perryho za jeho výkon,ktorý je naozaj obdivuhodný.Pchať ruku do análu býka neni asi žiadna sranda,tak aj toto Vám môže priniesť tento film :) Ale ako vravím ľahko zabudnuteľný. ()

Gudar

Ze začátku vcelku dobře rozjeta komedie, ktera bohužel na konci strácí dech. Nic ale nemění fakt, že Matthew Perry je tam užasny a Elizabeth Hurley sexy :) ()

whoof

ke koncu už sem odešel, protože mi stejně bylo jasny jak to všecko dopadne. Ale místy to byla docela sranda tak nebudu tak moc krutej k tomuhle filmu. Matthew to zachraňoval co mohl... ale nepovedlo se to ()

DJago

Průměrný film za 3 hvězdičky. Čtvrtou hvězdičku ovšem musím přidat za skvělý herecký výkon Matthewa Perryho co by hlavního hrdiny a obsazení do role drsného padoucha skvělého Terry Crewse. Jinak Pokud bych měl srovnávat tento film s dalšími komediemi s Matthewem tak bych řekl že byl lepší než Můj soused zabiják 2 a horší než Můj soused zabiják 1. ()

FirstFan

Charakter postavy Joa byl naprosto stejný jako Chandlera v přátelích, asi to tak mělo být - ať každý dělá co mu sedí nejlíp. Bylo hezké sledovat princeznu z kouzelné romance Amy Adams jak pálí v podání zrzavé mrchy po bohatých mužích. Rodinná, relaxační komedie. ;) ()

len.tilka

Chandler Bing si zahrál ve filmu. Toť celý popis, jeho fórky, postoj, grimasy vytváří atmosféru a styl celého snímku :) ()

PORTER44

Průměrná komedie s romantickým nádechem ,naštěstí pro mě tam zas té romantiky moc nebylo takže jsem se chvílemi docela bavil když se objevila vtipnější scéna,nechybělo ani trochu akce,s herci taky spokojenost. ()

Richard768

Vcelku absurdné a bláznivé, s niekoľkými pekne uletenými scénkami, napríklad na letisku medzi batožinou. V prípade, ak máte tú správnu náladu a chcete sa odreagovať nenáročným humorom, skvele sa pobavíte. ()