Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

jefff

Dost průměrná, málokdy vtipná romantická komedie, kterou jsem shlédl kvůli Perrymu. Čekal jsem víc vtipu v příběhu, dočkalo se mi pouze naprosté průměrnosti a děj byl tak předvídatelný až to nebylo hezký. Alespoň jsem se nenudil, děj vcelku svižně plyne, to je ale asi jediné plus Sloužit Sáře. ()

prokda

Skvělý Matthew Perry, super Bruce Campbell a sexy Elizabeth Hurley na celý film stačí, abý byl dobrý :) Film se mi libíl a všem doporučuji. 80% ()

giovanni3

Velice příjemná pohodová komedie. Není zde tolik humoru jak by se dalo čekat, ale nejedna scéna pobaví a nejedna taky dost překvapí svojí trapností. Elizabeth Hurley není nějak kvalitní herečka,ale je se na co alespoň koukat, když je zrovna hluchá pasáž. Perryho šéf a ,,kolega,, mě vadily a nebavily po celý film.. Prostě průměrná komedie, která neurazí = 3z5. ()

Kanibal

Průměrné tři hvězdičky průměrně natočené a zahrané komedii. Na kabelovce v pohodě, co se týče kina, škoda peněz. ()

Bobek15

Prvá polovica úplne strašná, druhá už menej, ale aj tak sa celkové hodnotenie nevyšplhalo vyššie ako 2,5*. A to som veľmi benevolentný, o čo sa zaslúžila najmä neuveriteľne sexi Elizabeth Hurley!!! A Matthew Perry už nepredvádza to, čo v Priateľoch, ale aj tak je pomerne slušný. ()

Mr.Floyd

Žiadna sláva, ale na druhú stranu ani žiadny prepadák. Perry je znesiteľný a pani Hurleyová neskutočne príťažlivá (koniec koncov ako vždy). Jednoduchý dej, jednoduchý film, čo viac dodať. ()

jondoe

Podarena komedia na ktoru sa dobre diva. Nie je v nej ziadny sileny humor a to si u americkej komedie cenim. Matthey Peryy Pusta dobre hlasky. Film sa ku mne dostal nahodov a hned ma zaujal. Urcite si ho este niekedy pozriem. ()

Pollock

Dávám čtyři, protože nechápů tak nízké hodnocení a narozdíl od jiných mnohem lépe hodnocených komedií, měl tenhle snímek alespoň slušnej spád a nenucený suchý humor Perryho mě místy opravdu pobavil. ()

korndaddy

Neurazí ani bůhví jak nenadchne. Sem tam sem se i zasmál ale takových komedií je 12 do tuctu, tudíž si myslím, že nemusím nijak zvlášť komedii rozebírat ()

Ilhan

Film založený na námětu honiček okolo soudních obsílek nebyl vůbec špatný nápad a zatím nejakčnější a nejdrsnější Matthew Perry ever (a celkem jsem mu to i baštil), tolik ran neschytal za všechny jeho ostatní filmy dohromady. Film svižně odsýpá a Elizabeth Hurley je zatraceně sexy. Jasná záležitost na čtyři hvězdy ()

dopita

Oddechovka. Svižná, vtipná, rychle odsejpající. Vesměs všechny postavy jsou sympaťáci, což považuju za velkej klad tejhle koniny. Matthew Perry mě asi poprvé mimo serioš Přátelé připadal vtipnej a Elizabeth Hurleyová je sice křečovitá, ale sekne jí to. ()

Paity

Matthew Perry ne a ne zakopnout o nějakou kvalitnější roli. Stále hraje ty přihlouplé zmatkáře, na které si dovolí i holka. ()

BuddyO

Průměrná komedie, s velice příjemným Matthew Perrym. Zápletka je zábavná a po celý film se nemáte důvod nudit. Občas se vyskytne nějaká ta nelogičnost, z čehož vyplívá, že se nejedná o příliš inteligentní scénář. Ale pokud chcete na chvíli vypnout, nemáte chuť poznávat nepoznané, film vás neurazí. slabší 3* - 50% ()

ThomasL

V klidu filmek....Není to extra zábava ani extra nuda. Největší pozitivum celého snímku je sexy Elizabeth. Perry se na tu roli moc nehodí... ()

Marys

Veľmi pekný film, kde hrá pôvabná Liz Hurley (ona je tak sexy) a tiež Matthew Perry (perfektne sa zhostil úlohy priebojného kuriéra).Skvelé bolo taktiež obsadenie Cedrica the Entertainera. Najviac sa mi páčila scéna v oddelení batožín, neviem síce prečo... Tento film sa dá považovať za komédiu pre spríjemnenie večerov s rodinou 83% ()

Yardie

Velké zklamání a promarněný potenciál. Z tohodle námětu se dala vymáčknout totální šílená komedie, popř. alepsoň normální komedie. Ale vzniklo z toho v podstatě takový nic moc - ani komedie, ani romantika, jen prostě film. Velká škoda. Obrovské pozitivum byla alespoň Elizabeth Hurley, která se mi mooooc zamlouvá. Je tady pár dobrých hlášek, ale to okolo je slabota. Na druhou stranu to i přesto vyloženě nenudí. 50%. Howgh! ()