Epizody(8)

Sofia Helin, Anja Lundqvist, Julia Dufvenius a Elin Klinga hrají hlavní role v bezostyšném a bolestně upřímném seriálu o čtyřech ženách středního věku ve Stockholmu, které se snaží udržet chtíč při životě v moderním sexuálně frustrovaném světě. (HBO Max)

Recenze uživatele klukluka k tomuto seriálu (3)

Obnažené (2022)

Nepíchá- manžel ztratil víru v sebe sama, přitom tak ale vůbec nepůsobí a ani nevede takový řeči, druhá taky nepíchá, protože se její starej v průběhu těch společných let proměnil v pipku domácí, třetí nepíchá doma, protože starej píchá zásadně jinde a jedině s modrou dobrotou, čtvrtá píchá nepravidelně, podle toho, kdy se kdo namane. I bych je politoval, jak to s náma mají těžký, ale líbila se mi z nich jen jedna a půl, takže se těm jejich ochablíkům zas až tolik nedivím. Tím by mohly začít, že by se sebou trochu něco udělaly, pak možná uvidí svět ve veselejších barvách. A já bych si rád trochu spravil oko, takže jestli můžu poprosit: paní režisérko, na vzhledu záleží. ()

Sex Is a Highway to Health (2022) (E01)

Když se půlhodina pocitově protáhne na hodinu a půl, je něco špatně. Čekal jsem od toho víc. Mnohem víc. ()

European Lover, Small (2022) (E02)

Dvojka lepší, ale laťka byla nízko. Holky to prý společně dávaly do kupy roky… výsledek tomu neodpovídá. ()