Legenda říká, že se každých tisíc let narodí chlapec, který spojí poloviny starodávného amuletu a tím probudí nadpřirozené síly, které jsou v něm ukryty. Ty by rád získal bezohledný zločinec Snakehead, který zjistí, že oním zázračným dítětem je malý Jai, žijící v buddhistickém chrámu v Hongkongu. Rozhodne se ho unést, plány mu však překazí místní policista Eddie Yang a nezávisle na něm také agent Interpolu Arthur Watson. Sledují ho do chrámu. K agentovu zděšení se policista rozhodne zachránit Jaie z hořící budovy, místo aby honil prchajícího zločince. Tomu se nakonec podaří chlapce unést a propašovat ho do Irska. To Eddie jen tak nenechá a vydá se za ním. Na místním velitelství Interpolu potká starou lásku Nicole Jamesovou. Společně sledují Jaieho stopu do doků, kde narazí na lidský kontraband. Dostanou se do přestřelky s pašerákem Lesterem Wongem, jehož hlavním cílem je zadržet zázračného chlapce. Eddie se ho pokusí zachránit, ale je i s ním uvězněn v kontejneru, který se zřítí do vody. Jaiho zachrání, ale sám se utopí. V tu chvíli však chlapec předvede schopnosti medailónu. Než se Nicole a Arthur nadějí, je Eddie znovu naživu. Nový a lepší - neprůstřelný, neúnavný a mírně antigravitační. (TV Nova)

Chuppa

Průměrný film, Chan je díky medailonu trošku mrštnější než ve zbytku svých filmů a to už je co říct, oddychovka, nečekat moc.. ()

AweDuckling

Nenáročná akční fantasy komedie s Jackie Chanem. Taková šílená "bláznovina", ale já jsem se bavila, rozesmálo mě to. Teda kromě gumových grimas Lee Evanse, ty byly vážně dost trapné, brr. ()

departed odpad!

No kůrva, co tohle bylo za sračku? Jak se mi vůbec podařilo dokoukat to až do konce? Nebo spíš proč jsem se na to v první řadě vůbec koukal? Doporučuju nedívat se na to! Ani kvůli Jackiemu, ani kvůli Claire Forlani, ani kvůli čemukoliv, kvůli čemu byste se na to chtěli kouknout. Medailon je filmový peklo. Jediný, co jakžtakž pobavilo byly nepovedený scény na konci. Musím se takovýmhle kokotinám vyhýbat. ()

Mr.Baboon

Filmy s Jackie Chanem mám rád, ale tohle je hrozný. Sekavé akční scény nenávidím, dělá se mi z toho špatně a tady jich je plno až přecpáno. Jednu hvězdičku jen za krásnou Claire Forlani, na tu se vždy rád podívám. ()

Prankster

Divím se že jackie potřebuje něco takového točit - možná mu chybí kačky... V tom filmu vypadali všichni tak nějak hůř než odbvykle a dokonce tak i hráli... Dost podrůměr ()

RobbieM@N odpad!

Umocněno českým dabingem...Sledování tohohle paskvilu mě tak bolelo, že si to pamatuji ještě po rocích, tak stupidní nebyli ani poslední filmy N. Cage, prostě hovadina nejvyššího kalibru od které se držte co nejdál a když už tak aspoň zavírejte oči když příchází na scénu Claire Forlani (jinak celkem kus) a snaží se máchat nohama, málem si ukopla vlastní hlavu. ()

Renie42

Nevím, proč se ten film hodnotí tak příliš nízko. Mě bavil, zasmála jsem se. Většího dementa, než je Lee Evans, jsem neviděla. Koukám, že Jackie to odnáší teda pekelně těmi filmovými partnery. V Rush Hour ten černoch, teď tady tenhle. Ale měl i světlejší chvilky. Co se týče příběhu, tak byl zajímavý, nezdálo se mi, že by to nějak drhlo. Opět závěrečné nepovedené scény byly perfektní. ()

Elegnor

Nebejt tam ty rádobý vtipný vložky a romantický místa, mohlo to být ještě lepší, akčně to špatný neni.. ()

Safir

Tenhle film by byl o třídu lepší kdyby scénaristé vypustili Lee Evanse. Scény s ním jsou vyloženě trapné a ruší atmosféru nastolenu Jackie Chanem (jestli TO má být humor...). Ale příběh celkem ujde, nikde nedrhne a akční scény s Chanem jsou uspokojivé. 50% ()

helrohir

Podpriemerný film. Je až zarážajúce, na aké filmy sa to dal Jackie Chan občas nahovoriť. Takýto primitívny príbeh neodkáže k lepšiemu vykopať ani Jackie. ()

Guran

První třetina filmu dobrá, akční a docela i vtipná. Obsadit Leea Evanse jako Jackieho parťáka byl skvělý tah, ale po padesáti minutách film ochabuje. Z Jackieho se stante nesmrtelný Wolverine a rychlý Dash z úžasňáků a film ztrácí své kouzlo. Julian Sands jako padouch nedostal příliš prostoru, což je škoda a krásná Claire Forlani mi přišla nepřesvědčivá. Škoda, film měl navíc, kdyby se nápad ještě o trochu víc polepšil. ()

brabi

Tři hvězdičky jsou možná trochu moc, ale protože už jsem vyděl horší komedia a občas sem se i zasmál, tak mi zase dvě přijdou málo. A taky mam roc rád Claire Forlani. Pravda, tohle jí moc nesedlo, ale aspoň se na ní dá koukat ;)) ()

Madhuri

Tak to bylo hooodně vedle Jackie. A to už mám za sebou hodně hongkongských veleděl u kteýrch jsem jen nevěřícně kroutila hlavou, tohle však nastavuje laťku vysoko. A hodně. Z filmu jsem si odnesla jedno ponaučení- Hong Kong a USA se nemíchá, a teprve ne, když v tom má nějak figurovat Chan. Těhle děl je víc, a nikdy z toho nebylo nic než průměr, někdy lepší někdy horší, a nikdy to nedosahovalo toho když to měla pod palcem pouze Hongkongská produkce. Nuže k filmu- Věřím že věková skupina kolem 10 let bude nadšená vtípky jako píchání nožem do zadku, trapným řvaním "INTERPOOOL" do každého rohu a dveří a vůbec celou neskutečně trapnou a otravnou postavou Leeho Evanse. K tomu jsem si ke konci filmu vybudovala takový odpor, že mi vadilo když se tam jen mihnul jeho ksicht nebo NEDEJ BOŽE promluvil, což byl takřka v 90% vždy slovní průjem. A pak tu byla choreografie, která mola být skvělá, bohužel tak hrozně znásilněna kamerou že ve výsledku místo ukázkové akce vidím ukázkové zoomy a střihy, takže s bojů vidím velký prd. Část filmu kde Jackie získá snad všecky nadpřirozené schopnosti, snad ani komentovat nebudu...Chan byl místy celkem vtipný bohužel to pak zase v zápětí shodil Evans. I pár soubojů kde si dal kameraman chvíli pohov od efektů ušly. Proto 2** ...Jackie prosím, tohle už po druhé ne. ()

blazma

Jackie Chan, je rozhodně ikona bojových komedií. Bohužel to nejzajímavější a nejvtipnější jsou většinou jenom ty perfektní bojové scénky a ostatní ve filmu nestojí ani za řeč. ()

cubiczech

jedna za sympatickou Claire Forlani, Jackie tady totiz predvadi to co predvedi pokazde a k tomu to pozadi trapneho scenare a efektu... ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno