Agent FBI Richard Bulit ztratí při ozbrojené konfrontaci s kolumbijskou narkomafií svého věrného černého parťáka, který skončí v komatu v nemocnici. Šéf ostřílenému profesionálovi přidělí nového kolegu - nemotorného, ale snaživého agenta Douglase Rippera. Ten dosud nikdy nebyl v akci, je však zdatným teoretikem: dosud přednášel budoucím agentům FBI na akademii ve Washingtonu. Ani jeden z mužů není svým novým parťákem příliš nadšený, na rozmíšky však není čas: čeká je vyšetřování spletité vraždy maloměstské striptérky Pamely Rose... V něm hraje důležitou roli každý ze svědků a zároveň podezřelých, především tajemný Phil Canon přezdívaný Quasimodo, šerif Steve Marley i krásná Ginger, do které se Ripper zamiluje... (oficiální text distributora)

bono22vox

Taškařice, která vrací do kin vtip ve francouzském stylu, ikdyž to občas přehání nebo spíš tlačí až moc na pilu... jinak si, ale frantíci utahují z amíkovských kriminálek perfektně, téměř v duchu belmondovských komedií či Bláznivé střely... ()

KdG

Je to sice pitomost, ale člověk se dost často fakt slušně zasměje a zbytek filmu se usmívá a podivuje co všechno se dá zparodovat. ()

-VINCE-

Miluji tyhle naprosto šíleně blbé a absurdní komedie. Víc takových filmů prosím. Takové kraviny to je ono. U toho se člověk nejvíce odreáguje. ()

Pythonator

Panečku, to je ale odpadů a názorů typu: ''Ani jednou jsem se nezasmál'', že nestačím zírat. Přitom se nejedná o stupidní film. Tahle komedie je sice nudnějšího rázu a nedokáže dostatečně zaujmout příběhem či postavami, ale zato je našlapaná hromadou geniálních frků řekl bych až v Zuckerovském stylu. Kdo se ani jednou nezasmál, se buď díval jinam nebo to jeho malý mozek nepobral. ''Sledoval tě někdo?'' ''Ne. Smazal jsem svoje stopy pneumatik a zametl jsem za sebou. Proto jdu tak pozdě.'' ()

customizer

hmm..už podle názvu jsem veděla, že nepůjde o nějak obzvlᚍ dobrý film, ale že to bude až tak hrozné, tak to jsem opravdu netušila...jednu hvězdičku dávám za obzvlášt trapné scény, kterým sem se musela i párkrát zasmát( čůrání po autě...atd) ()

Mithal odpad!

Když jsem tenhle film sledoval, měl jsem pocit, že mi mozek vyskočí z hlavy a uteče hodně daleko. A to doopravdy nepřeháním. ()

jmennno

Upřímně, nevim jak hodnotit. Vypadá to jako béčková, či možná dokonce céčková komedie( či parodie?), ale je to děsně vtipný. Je to opravdu bizarní. Celou dobu jsem si říkala: "Co to sakra je?" Ale musim říct, bavila jsem se. ()