Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

timush

Mierne nadpriemerný Netflix počin s podtitulom "when not real love became real". Bolo to predvídateľné, ale na upršané sobotné popoludnie to ušlo. Nič extra som od toho ani nečakala a dostala som fajn odreagovanie. Až po dopozeraní som zistila, že hlavná hrdinka je skôr speváčka ako herečka a to mnohé vysvetľuje. Jej výkon ma zo začiatku iritoval, ale potom som to pustila z hlavy a užila si "romantiku", ktorú naozaj nepozerám často :D. 3,5/5 ()

Happens

Těžce klasická rom-com. Akorát hlavní hrdinku ztvárňuje levicová extrémistická feministka a bojovnice za neexistující práva ničeho, zpěvačka bez talentu, ultra nepříjemná a hádavá emancipovaná budižkničemu. Celý film jsem přemýšlel, jestli to bylo opravdu úmyslem režiséra (nenávidí ženy?), nebo kouzlo nechtěného. No a pak tu máme vojáka s temnou minulostí. Zamíchat, protřepat. Nalít a rozlít. ()

Lencha

Už nějakou dobu na mě vyskakoval trailer na tenhle film. A do včerejšího dne jsem odolávala, protože Nicholas Galitzine nepatřil vzhledově mezi muže, které bych chtěla vidět v romantickém filmu. Včera se můj názor, po zhlédnutí filmu, změnil. A i když se dalo odhadnout, jak bude děj probíhat a jak skončí, bavilo mě to. Film má pár much, ale ty hodnotit nebudu. Herecky to bylo zvládnuté slušně, Sofia je hezká holka a Nicholas mě překvapil. Jak někteří píší o nulové nebo velmi malé chemii mezi hlavními aktéry, tak já tam tu chemii viděla a cítila. Slušelo jim to spolu a líbací a milostné scény odehráli uvěřitelně. Chvíli jsem si musela zvykat na zpěv hlavní představitelky, ale po několikátém poslechu jsem jí přišla na chuť. Mám ráda filmy, kde se zpívá, takže mi část filmu odehrávající se na pódiu vůbec nevadila. Přiznám se, že mi i v jeden moment ukápla slza. A scéna v závěrečných titulcích je tak sladká. Ach. Hezký film. ()

xxxLussyxxx

Zatraceně krásný film! ♥ Hltala jsem každou minutu, hlavní dvojice velice sympatická a byla mezi nimi dobrá koukatelná chemie, děj skvěle odsýpal a soundtrack naprostá pecka! Já normálně nemusím filmy ve kterých se zpívá, většinou to i přeskakuju, ale tady se to krásně poslouchalo a Cassie je neuvěřitelně energická, má krásný hlas a prostě těm písničkám dodávala šťávu. Krásná romantická jednohubka na večer :) ()

tomik99

Vypadalo to na klasickou romanťárnu. A vlastně by mi ani takový film nevadil, protože poměrně nezkušení nováčci Sofia Carson a Nicholas Galitzine jsou oba sympatičtí, předvádějí slušné výkony, navíc jim to ve společných scénách sluší a role jsem jim oběma věřil. I když celý film je takový jednoduchý, z nějakého důvodu to bohatě stačí. Odcizení lidé se spojují a ožení se, aby malinko podojili štědrý americký systém. V půlce filmu jsem tušil, že se nakonec falešný pár do sebe zamiluje a čeká nás klasická slaďárna s velkým happy endingem. K mému překvapení se ale tak nestalo a duo režisérů Ben Lewin a Elizabeth Allen Rosenbaum nakonec naservírovali poměrně dospělejší a uvěřitelnější příběh. I když si myslím, že zahrát to na romantickou notu v závěru by bylo hrou na jistotu a možná i s celkovým lepším výsledkem, oceňuji režisérskou odvážnost odvyprávět zcela jiný příběh. Nesmírně jsem si užíval scény se Sofií Carson, dobře se na ni dívá a opravdu nádherně zpívá. „Zranitelná srdce“ jsou nakonec příjemným překvapením a dokázal jsem se parádně odreagovat. ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)