Počítačovému programátorovi Simonovi se doma objevují podivné balíčky. Každý den jeden. Všechny prázdné. Začíná si z bytu budovat pevnost a podezírat všechny sousedy: správce domu, starého vynálezce, osamělou sestřičku i neurvalce se psem. Jeho strach přerůstá v paranoiu, která mu znemožňuje věnovat se práci. A balíčky přicházejí a přicházejí. Jenže prázdné se jen zdají. Ve skutečnosti jsou plné viru 1.0. (oficiální text distributora)

chaturga

Velmi zajímavé dílo. A hlavně Jeremy Sisto je jeden z mých oblíbenců. Bravo. Jinak to prostředí a kamera jsou neuvěřitelné! ()

Doomer

Tak tendle film ma u vas vyvolat paranoiu, mysteriozni mi to nejak neprislo spise takove hororovy sci-fi thriller ktery pomoci nano cervu z vas vytahne posledni zbytky rozumu a uvede vas do stereotypu ve kterych budete zit. A nebo zijete? ()

DavidWebb

Nemyslel som, že sa mi to stane ale stalo sa. Nedokážem tento film ohodnotiť z jednoduchého dôvodu - že som to nepochopil a na druhú projekciu nemám chuť. A neviem ani, či tým autori chceli niečo povedať alebo len všetkým divákom zamotať hlavy tak, aby oni sami vyzerali hrozne kúl. Proste "no kapišto". Slušné herecké obsadenie a nádej, že sa na konci dozviem o čo vlastne išlo, mi zabránili v tom, aby som to v polovici vypol. Pre mňa bol nielen koniec ale celý film nezrozumiteľný, tak ako chovanie postáv ani kto kope za ktorý tím. Veľmi divný kúsok v ktorom vyzdvihnem jednu vec: V roku vzniku filmu mala Deborah Kara Unger okrúhlu štyridsiatku a že ešte vyzerala safra dobre! No ništ, ak nemáte IQ Einsteina tak nato nečumte. Alebo hej a pomyslite si, že zodpovední za tento "kúsok" išli všetci na hubičkách... ()

pOne

Povedený temný film plný prázdných balíčků. Výborně vytvořená atmosféra díky kameře a použitému barevnému spektru. Za zmínku stojí i střih a hudba, či spíše zvukové podkreslení. ()

axik

Povrchní, nerozpracované, plytné. Nedotažené, hloupé, pointy otevřené a mlhavé, prostě nuda. S Lynchem to nemá nic společného... ten má vždy nějaký směr a smysl. Nedoporučuji nikomu, je to ztráta času. Typicky cimrmanologicky zpracované téma: celý film na něco čekáte a nakonec odcházíte s pocitem zklamání s trapného a očekávatelného rozuzlení v absurdistánu světa podivného domu a světa, ve kterém se šíří... Mám rád přírodní mléko.... ()

jkpj22

Temný, paranoidní, schizofrenní mysteriózní thriller s nepochopitelným koncem, který trochu zkazil jinak skvělé atmosferické provedení. ()

Elemmírë

Nejlepší na tomto filmu je bezesporu kamera, ta je opravdu dokonalá. a dále také kompozice barev dělá z celého filmu skvělé umělecké dílo. Paradoxně příběh, který není nijak slavný vás vtáhne do děje nejvíce svou záhadností. Celkově vztaho, moc dobrý film. ()

Ondrew

Aj po viacnasobnom zhliadnuti tato snimka nestraca svoje nezamenitelne depresivne caro. Autorom sa podarilo vytvorit totalne dusnu atmosferu, z ktorej priam citite stupnujuce sa zufalstvo a jednotlive pocity hlavneho hrdinu (presne, ako pise EdaS). Nechyba ani sci-fi veteran Lance Henriksen a osobne ma potesila i pritomnost Udo Kiera, ci sympatickej Deborah s dlhym menom :). Herci svoje role zahrali s dostatocnou bizarnostou, o ich konani a charakteroch sa mozeme akurat tak dohadovat. Poctive sci-fi, ktore si svojou nadhernou "ujetostou" zasluzi 80%. ()

gpx

Po dlouhé době jsem narazil na film, který se snaží divákovi něco sdělit. Když odhlédnu od technických nedorazů, jedná se o velmi povedené dílo s možná již brzy aktuálním poselstvím. Dokážu si dost dobře představit, že lidé jako Babiš a jemu podobná bezskrupulózní psychopatická monstra by se ke zde popisovaným metodám byli schopni bez větších problémů uchýlit. Možná je opravdu na čase s "tím" začít něco dělat. ()

Ponocnej

Tak todle je hodne depresivni a paranoidni film asi zacnu premyslet proc mi tak chutna pivo jestli za tim nejsou tez nano-cervy :-) ()

207

To ma dostalo. Ani sa mi k tomu nechce písať poriadny komentár to treba fakt vidieť a urobiť si vlastný názor. Je to jeden z filmov u ktorých chápem ak sa stane niekoho najobľúbenejším alebo ak ho ohodnotí odpadom. I keď to za krásnu Deborah Unger ani nejde. ()

Cor-Angar

Tohle byla za dlouho dobu asi nejdivnější věc co jsem viděl. Jestli je v tom nějaká skrytá genialita, tak je hodně dobře schovaná v hromadě smysl nedávajících blbostí. Proti vizuální stránce a hudbě nic nemám, to se povedlo, ale všechno ostatní...je prostě neskutečně divný. Jednou za čas si asi rád nevěřícně zakroutím hlavou nad tím, co že to vlastně sleduju, jinak si nedovedu vysvětlit, proč jsem něco takovýho vůbec dokoukal. ()

RoyBatty444

Vynikajúca pochmúrna a obťažkaná atmosféra rozpadajúceho sa domu a mesta. Príbeh je ťažšie uchopiteľný a rozprávanie pomalé. Herecky v hlavných postavách dobré. Horor menej skôr mystery sci-fi thriller. ()

morasten

Vliv rumunské a islandské kamery se nezapře. Tento film jsem viděla hodně dávno, ale zaujal mě právě tou syrovou atmosférou, jaká je patrná u balkánských a severských filmů. Někomu možná přijde, že se ve filmu nic neděje. Ono se ale děje, jen si toho člověk musí všimnout. Film není jen o střílečkách a honičkách, je to plynutí obrazu, dusno a trocha abstrakce, při které si můžete věci sami domyslet. Tohle je velmi povedený bonbonek do sychravého počasí, na noc a bouřku za oknem. Pouště ho za slunného dne by nemělo správný efekt. ()

Pollini

Začátek je zdlouhavý a nudný, pak to dostane slušný spád a začne to být konečně zajímavé, originální a zábavné. Ale pořád je to jaksi o ničem a to až do konce. Na konci filmu jsem měla pocit, že jsem viděla zprávy a ne film. ()