Když je v Thajsku unesena dcera bývalého agenta Jakea Hoppera (Steven Seagal), její otec netuší, že se před ním rozehrává nebezpečná hra plná intrik, nebezpečí a surového násilí. Hopper odlétá do Bangkoku, kde požádá o pomoc své bývalé kolegy a společně se vydávají po stopách skupiny, o které si myslí, že Jessicu unesla. Při pátrání se Jake dostane do centra boje mezi zkorumpovaným thajským generálem a gangem překupníků zbraní. Pomalu přichází na to, že je záměrně vmanipulován do podivných akcí tajných služeb a jeho dcera slouží jako návnada. (Magic Box)

st.verka

Nemůžu dát víc i když bych moc chtěla. Ale objektivně - je smutné, co z toho fešáka zbylo jak herecky, tak fyzicky. Já jsem mohla každý jeho film, ale tady mi ty bojové scény přišly až trapné. Tu zvednutá pravá ruka - střih, zvednutá levá - střih, záda - střih a žádný pohyb a pořád dokola. I výraz se v té oteklé tváři naprosto ztrácel. Tomuhle chlápkovi, pokud stále touží hrát, by už seděl naprosto jiný druh rolí - jenže jakých? Kdo by mu je dal? On si zřejmě stále myslí, že je ten úžasný akční hrdina. Zřejmě nic jiného neumí. (Soudím podle dostupných materiálů.) ()

lennyd

V Thajsku "někdo" unese dvě americký holčiny, a hodlá na tom vytřískat peníze (nebo aspoň celej únos hodit na místní teroristickou organizaci v domění, že Amíci přiběhnou, vymlátěj teroristy a zase zmizí. Ale to by jedna z těch holčin nesměla být dcera Jake Hoppera, bývalého (teď nevím jestli vojáka, nebo poldby nebo co, ale na tom nesejde), a ten si něco takového nenechá líbít.... Jak už kdosi psal, námět vykradený z Komanda, sice dobrý režisér, ale takřka žádný prostor k vlastní tvorbě, a přitloustlý Seagal (zde je jeho výkon opravdu obdivuhodný, uhýbat letícím šípům či je mečem rozsekávat v půli, na jeden dva zásobníky vystřílet celou thajskou armádu, znáte někoho lepšího?). Jediné, co je na Seagalových filmech (a to takřka všech) k pochválení je to, že si pro každý nový film Steven vybírá nové exteriéry, takže se člověk kapku podívá po světě, tentokráte právě do Thajska (i v každé scéně nám zavazí jeden nejmenovaný hrdina)... ()

ywo666

Tak toto je už koniec. Tie kotrmelce, saltá,akrobacia, kopance z otočky, kopnace z výskoku a iné veci už úplne zosmiešňujú pána Seagala. Tvorcovia totálne stratili súdnosť keď ho použili v hentakých súbojoch. Polovicu vecí by som mu neveril ani keby mal o 10 rokov a 20 kíl menej. Čo ale nemôžem uprieť tak filmom som sa bavil a to je hlavé. U mňa z recesie je to 65%, ale jedná sa čisto nekorektnú zábavu na úkor Seagala. Ale vlastne tá akcia je slušná. Budiž jeden z naj Stevenových filmov po Exit wounds. ()

PetrPan2

Tohle, že má být Aikido??? Stevene, jak hluboko si klesl? Jediné štěstí pro tenhle film je, že už Seagal zvládnul natočit mnohem horší filmy... tak dávám jednu hvězdičku za snahu zvednout se z bahna a druhou za to, že Seagolova dcera i její kamarádka byly pěkné baby... jen moc oblečené... kurňa Stevene! Když točím béčko, tak alespoň se vším všudy!!! ()

Madadajo

Starý dobrý Stíví a jeho vytříbená spiritualita, na kterou ani voodoo nemá. Škoda jen, že když třeba unesou dceru Arnímu, hned ji jde zběsile zachraňovat, ale to Stíví, ten má čas. Oba dva mají svou auru tak silnou, že se jim kulky radši vyhýbají, umění, které jde přirovnat snad jen k božství Chucka Norrise, ale pouze přirovnat, bůh může být jen jeden. ()

zdenny

Film měl všechny atributy špatného akčního filmu. Počínaje ztřeštěnou kamerou v akčních scénách. Já nevím, proč si to kameraman neodpustí, vždyť potom je úplně degradována akce, která by jinak nebyla špatná. Konče tím, jak všechno krásně vychází a neustále plným zásobníkem. Do filmu byla vmontována i kapka mystiky, což si myslím, že bylo jen z "reklamních důvodů" - více teda seděla ve filmu Out For Justice. No a největší hovadina, která se hodí do dorodružných filmů pro děti - přeseknutí šípu "vejpůl". Tak to byla fakt bomba. Co naplat, Steven už asi nikdy nenatočí film jako Nico, což mne velice mrzí, ale co se dá dělat. Akční filmy mého junáckého věku už jsou ty tam. ()

Tomatáš

Některé pasáže jsou spíše komedií...ale v některých pasážích můžeme najít zase starého Seagala a jeho aplikované aikido..vychází z toho dvě hvězdy.. ()

shantim

Seagal zde nic převratného nepředvádí a ještě jsem si musel navíc zvykat na jeho napuchlý otloustlý obličej. Ale co, nikdo nemůže zůstat věčně mladý a svěží jako Chuck Norris (toho to asi musí dost státta: lifting, barvení, ozdravné kožní kůry a možná tam hraje roli i nějaké to počítačové vylepšení). Nicméně i tak to Seagalovi pořád dobře kope a jednou rukou dokáže srazit dva padouchy najednou. O scénáři se nemá cenu zmiňovat, ten je až trapně jednoduchý a nic zajímavého nenabízí. 48% hvězdiček ()

JohnSmith

Příběh nebyl špatný, mělo to celkem hlavu i patu. Akce bylo požehnaně, ale natočená teda byla bídně. Ovšem nejvíc mě "pobavilo" jak za Stevena musel některé akční scény točit někdo jiný. To je myslím naprostá degradace akčních filmů ()

Scar

Tento film tvorí pomyslenú hranicu atraktivity Seagalovich filmov. Tento filmový dedko takmer všetky akčné scény presedí niekde v zákulisí. Ďakujeme pán Seagal, dosť bolo. ()

Musak

Nejvtipnější scéna z tohoto filmu byla, kdyz se Steven klouzal po podlaze, ruku natazenou jako superman a stále konstantní rychlostí pokračoval dál...že by tu podlahu předtím někdo namýdloval?:) ()

ssfan

Nejlepší film Stevena Seagala z jinak ne moc vydařeného roku 2003. Velkým pozitivem je to, že zde je vynikající Byron Mann. Film má sice jednoduchý, ale zato velmi dobře zpracovaný příběh. Soubojů a akce je tu celkem dost. Mně se film líbil tak na 4.5 hvězdy, ale objektivní kvalita je tak 55%. Opět zářný příklad podhodnocení Seagalových filmů. ()

kenkaku

Bestie je ten úplně poslední záchvěv v kariéře Stevena Seagala (která tak slibně začala o patnáct let dříve filmem Nico), co bych ohodnotil optikou "lze vidět i vícekrát" tedy tři hvězdy. Nad ničím jiným se není nutno pozastavovat... ()

coscarelli

Poctiva sikmooka rezba,v modernom strihu. Je to vlastne jediny zarez do Stevenseagalovskej biologie od roku dva tisice, kedy vlastne spolupracuje so scenarom, ktory je naplatku chutny a verim mu sem-tam jeden kop a strelbu na dialku. Emocie bokom, tie su za zasterou. Celkovo nuda sa nekona, i ked niekedy moze nastat sympaticke deja vu a snimane v podstate dosti ostrych uhloch, no na prezitie pekneho piatkoveho vecera je to prijemny veternik so sodou bikarbonou. ()