Série(2) / Epizody(16)

Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. (Netflix)

NikiVai

Taková gay varianta Sexu ve městě. Vztahy a hlavně sex vždy na prvním místě. Ale jo, jako oddechovka to bylo fajn, sem tam i nějaký ten humor proběhl a hlavní postavy jsou i celkem sympaťáci. ()

cyndaquil

Je to veľmi milá komédia s nesilením humorom, čo je v dnešných seriáloch už vzácnosť, a naozaj triafa do čierneho. Bál som sa, že budem Neila stále porovnávať s postavou Barneyho z HIMYM ale nie je to tak. Svoju rolu vzal pevne do rúk a hrá ju tak, ako sme u neho zvyknutí a predsa znova trochu inak. Postavy sú sympatické a narážky aj vtipy sú presne na mieru k deju. Tiež musím pochváliť prostredie od vedľajších rolí, ktoré ho dopĺňajú až po prácu ktorou sa živí. Je to výborný seriál na skrátenie dlhých dní, ako napríklad ten dnešný kedy píšem túto recenziu pretože leje ako z krhly. Tvorcovia tento seriál zvládli naozaj statočne aj keď sa odrazili od problematiky, ktorá na nás srší poslednej dobe z každej strany. Nebojím sa dať štyri hviezdičky. Každú z nich si maximálne zaslúži. Nie je to pre mňa trhák akým bol už spomínaný HIMYM ale svoj účel splní. Zabavil som sa na tú chvíľu, kedy som potreboval pauzu od práce až do chvíle kedy som sa do nej znova pustil. Natrafil som naň náhodou ale som za to rád. Už som potreboval niečo nesuperhrdinské, niečo vzťahové, o priateľstvách a víziách, o kariére a každodennom živote, ktorý pozná nejeden z nás a dokonca to aj poteší, že sa môžem odreagovať, aj keď len na chvíľku. Dúfam, že sa dočkáme ďalších sérii. ()

Korpy22

Netflixovský seriál opět zaměřený na LGBTQ+ komunitu, kde tentokrát můžeme sledovat rozpad páru dvou můžu ve středním věku. Seriál nádherně plyne a je zde spousta vtipných scén zejména díky Neil Patricku Harrisovi. V záplavě seriálu z historické prostředí a nebo teen seriálů ze střední je tohle příjemná změna, která mě osobně sedla. ()

Loli

Od seriálu, kde hraje N.P. Harris jsem čekala teda mnohem více. Seriál sice není utahaný, ale v  podstatě o ničem, ve všech epizodách se řeší to samé dokola a konec je vlastně velmi otevřený. Komediální seriál, který vlastně postrádá vtip. Jako kulisa ok. ()