Emil a Oleg, oba kriminálníci s bohatým trestním rejstříkem, přijíždějí do New Yorku zinkasovat svůj podíl na dávné loupeži. Když zjistí, že peníze už dávno zmizely v nenávratnu, stojí to jejich kumpána krk. I cynický newyorský detektiv Eddie Flemming je šokován brutalitou dvojnásobné vraždy a bezohledností, s níž se oba zločinci pokusili zahladit stopy obrovským požárem. Jediné, čeho se při pátrání může chytit, je informace o dívce, které se podařilo z bytu uprchnout. V nesourodé dvojici s mladým idealistickým vyšetřovatelem z hasičského sboru se pouští do hledání záhadné svědkyně. A musí postupovat rychle, protože o dívku mají z pochopitelných důvodů zájem i oba zabijáci. Jejich metody jsou oproti policejním mnohem drastičtější a záhy se tak roztáčí kolotoč hrůzných vražd, které Oleg natáčí ukradenou kamerou. V zemi, kde se televize v honbě za atraktivním materiálem nezastaví před ničím, se může stát mediální hvězdou i masový vrah. Stačí, když je efektně brutální a dostatečně inteligentní na to, aby předstíral blázna... (Magic Box)

jilda

Karel Roden jako záporák co sejme i Roberta DeNira, paráda! Dvojka vrahů z východní Evropy řádí v USA. ()

Kratoc

Poměrně dobrá reakce na všechny reality show a kamery, které novináři strkají do rozbitých aut aby zprostředkovali nejlepší záběry. Karel Roden hraje dobře, ale je fakt, že podle tohoto filmu je východní Evropa někde za Uralem, plná magorů a drog. ()

Saara

Tenhle film mě bohužel docela zklamal, i co se de Nira týče. Jeho výkon byl dost průměrný - na herce jeho kvalit. Kdo naopak může zaujmout je Karel Roden a Oleg Taktarov. Rozhodně to není nejlepší snímek Rodenovy filmografie, ale docela tam zastiňuje právě de Nira. I když musím uznat, že je to především scénářem - de Niro tak nějak ani nemohl "vymáčknout" z té role víc ()

Chundys

Pravda nebýt Rodena, tak to nemá takové grády, ale i tak si myslim, že je i tak tento film dost podceňovaný a podhodnocovaný! A musím uznat skvělý český dabing :-) ()

#47

První velká Hollywoodská role Karla Rodena, který i přes naprosoto průměrný scénář dokázal zastínit i samotného R. De Nira...člověk si bohužel po shlédnutí neustále říká "No bylo to docela dobrý ale určitě to mohlo být mnohem mnohem lepší"...čímž mířím přímo na onu již zmiňovanou a ve filmu nedotaženou kritiku medií......a navíc přiznejme si všichni.....kolik z nás by na ten film šlo, kdyby v tom nehrál Roden.... ()

Rockerman

Velká snaha o velký film příliš nevyšel.Nějaké koření tomu scházelo.Ani Karel Roden mě tentokrát příliš nepřesvědčil.Nějak jsem mu to prostě nevěřil.Asi za to může dost nepravděpodobný scénář. ()

Hapretor

Kdyby jen těch 15 minut. Ale ono to trvá 116 minut. A jen to nudí a nudí. K. Roden je u nás snad jeden z nejlepších herců. Jak jeden z mála se prosadil i v "Hollywoodu". Ale v tomto počinu mu to prostě nějak nejde. Já byl velmi zklamán. Díval jsem se na to JEN kvůli Rodenovi. ()

Cruchot

Docela nevšední thriller (alespoň místy). Ze začátku to vypadalo na pěknou blbost a tolik vychvalovaný výkon Karla Rodena mě zas až tak nebral. Ale od jisté chvíle mě film začal zajímat i bavit a Rodenův výkon rostl s každou scénou. Na konci už všechny kolem sebe jasně přehrává a drží film nad vodou až do konce (který se nicméně moc nepovedl). Jinak z dalších herců mě zaujal především Kelsey Grammer jako bezskrupulózní zprávař a taky ruský Frank Capra Vladimir Mashkov, De Niro i Burns mají určitě na víc. Celkově je snímek hodně nevyvážený, ale některé scény přesto snesou i ta nejpřísnější měřítka (za nejzdařilejší považuji scénu De Nirovi popravy). Film se snaží mít i nějaký ten hlubší smysl a znovu rozviřuje téma moci médií, ale nějak to všechno působí uměle. Námět zajímavý, zpracování už horší, celkově ale lepší ***. ()

Joeey

Poctivá kriminálka, co se příběhu týče. Akce, skvělí herci i trocha nadsázky. De Niro zde má svůj standard, Roden víc a víc překvapuje! Jen Oleg mi tam s tou kamerou občas neseděl. ()

ex.it

Nevím proč jsem měla za to, že hlavní role patří Robertu De Niro a po jeho boku hraje Karel Roden. Ale když jsem film viděla, musím říct, že je to spíš naopak. Hlavní role patří výbornému Rodenovi, vedle kterého si mohl zahrát Robert De Niro. Samotný film je průměrný. Ale za výkon Karla Rodena dávám hvězdičku na víc. Jemu prostě psychopatické netradiční role sednou. ()

Torgal

Veľmi príjemné prekvapenie. Nečakane drsný príbeh, ktorý bohužiaľ nemá ďaleko k skutočným pomerom v USA. Výborné herecké obsadenie a najmä presvedčivý Karel Roden ťahajú tento film vysoko, ale do hladín nadpriemeru ho vracia Edward Burns, ktorý mi jednoducho nesadol. 7+/10 ()

Hulk Hogan

Docela průměrnej film, kterýho bych si, nebýt obsazení, asi ani nevšimnul. Jediný co ho povyšuje je parádní výkon Karla Rodena, kterej dokázal, že by se mu v USA mohlo dostat i lepších hereckých příležitostí. Moc jsem teda nepochopil proč tam hraje De Niro, ale to nevadí...aspoň se Roden víc předved :) ()

Mr.FreeZer

Nejlepší role Karla Rodena v Hollywoodu - démonicky zahraný psychopat, škoda jen, že takovýchto větších příležitostí se českému herci už nedostává. Co se týče filmu - klasický americký thriller. ()