Kdo s koho

Gary Foster

Richard Pearson

Scénografie:

Jackson De Govia

Jen dalsi z rady hollywoodskych thrilleru jake tato tovarna na sny chrli jak na bezicim pasu.(8.8.2002)

Velmi příjemné překvapení. Parádní kriminálka s mými oblíbenci Nortonem a De Nirem, kde se do poslední chvíle rozhodujete, komu vlastně budete fandit. Pod vedením Franka Oze vzniklo velmi sympatické dílko, které sice nepatří mezi stěžejní kousky žánru, ale za pozornost rozhodně stojí.(30.5.2007)

Podobne, ako aj pri DANNYHO DVANASTKE (2001) alebo aj v MISSION: IMPOSSIBLE (1996) ma bavia filmy, kde sa dokladne planuje takmer nemozna kradez. Robert De Niro je ako vzdy skvely, ale opät ma prekvapila hned prva scena s Edwardom Nortonom, ako mentalne retardovaneho chlapca, avsak v skutocnosti je Nortonova postava Jacka Tellera dokonala, to si vsimnete po prvom napadnuti De Nirovej gorily :-) Nemam moc rad jazzovu hudbu, ktora sa v tomto filme objavovala moc casto, ale scenar bol celkom slusny, dej filmu mi utiekol rychlo a najviac ma pobavil zaver filmu, kde som proste musel fandit zlodejom :-)... 30.03.2009 ____ Robert De Niro - (Nick Wells) +++ Edward Norton - (Jack Teller) +++ Marlon Brando - (Max) +++ Angela Bassett - (Diane) +++ Gary Farmer - (Burt) +++ Paul Soles - (Danny) +++ Hudba: Howard Shore +++(30.3.2009)

rozpočet : $68 million tžby celosvetovo : $113,579,918(15.12.2006)

film ktorému podkopáva nohy stupidný koniec(1.1.2008)