poster

Kdo s koho

 • USA

  The Score

 • Německo

  The Score

 • Slovensko

  Kto z koho

 • Velká Británie

  The Score

Krimi / Drama / Thriller / Akční

USA / Německo, 2001, 119 min

Režie:

Frank Oz

Hudba:

Howard Shore

Producenti:

Gary Foster

Střih:

Richard Pearson

Scénografie:

Jackson De Govia
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pohrobek
  *****

  Působí to jako závan čerstvého vzduchu ze starých dobrých časů klasického krimi. Krásně pozvolna plynoucí děj a žádné samoúčelné obraty jen pro rozkomíhání pásma příběhu. Sledujeme gentlemanský souboj prošedivělého vlka Roberta De Nira, reprezenta starého poctivého řemesla s mladičkým začátečníkem bez zábran, jenž konečně jednou skončí tak, aby to uspokojilo i mé filmové cítění. Vkusné a důstojné rozloučení hereckého velikána Marlona Branda.(26.10.2004)

 • PROROK14
  ****

  Noo tak toto bolo fakt veľmi dobré. Robert De Niro spolu s Edwardom Nortonom tomu dávajú ten správny nádych. Chválim parádny záver filmu. Počas sledovania som sa ani na minútku nenudil - čo vraví za všetko. 80%(30.11.2008)

 • jajinka
  ****

  Velmi povedené, až do konce filmu přemýšlíte, s kým vlastně držíte největší sympatie.. :-) Výborně zvolené obsazení, jeden pán exceluje nad druhým..(8.10.2006)

 • Matty
  ***

  Subžánr zlodějských filmů považuji za stabilní jistotu, co se zábavnosti týče. Podstatnou část filmu obvykle zabírá příprava na samotnou akci, která zpravidla mývá nečekané vyústění. Kdo s koho v tomto ohledu nepředstavuje žádnou výjimku, jedná se o dobře, ve smyslu průměrně, odvedenou práci, kterou drží nad vodou hlavně herecké obsazení. Robert De Niro byl ve většině fyzicky namáhavějších scén pravděpodobně nahrazen dvojníkem, v těch fyzicky méně náročných pak odvádí standardně kvalitní práci. Ještě lépe se tentokrát blýskl Edward Norton, jenž hrál v podstatě dvojroli. V úctě k Marlonu Brandovi raději pomlčím o posledním projevu jeho „obezitního“ herectví, ač mi nechybí odvaha mistrův výkon kritizovat (na rozdíl od jistého zdejšího uživatele, hodnotícího všechny filmy s Brandem pěti hvězdičkami). Plavba Franka Oze vážnějšími vodami nakonec nedopadla nikterak katastrofálně, někomu bude Kdo s koho připadat příliš ukecané (kultivovaně napsané dialogy stojí za povšimnutí), jinému zas příliš všední, on to skutečně není žádný klenot ani mezi filmy svého druhu, ale proč jej kritizovat za to, že jen tak v pohodě prošuměl kolem? 70% Zajímavé komentáře: Pohrobek , Bebacek, PALINO(25.9.2006)

 • Hitman_47
  ****

  Naprostý souhlas s Tomem Hardym.(7.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace