Režisér Bertrand Blier natočil absurdní komedii, v níž spojil dohromady téměř všechny slavné francouzské herce. Herecké legendy se potkávají ve vtipných situacích, navzájem se hodnotí, popichují i pomlouvají. Velká, hvězdně obsazená mystifikační hra vám ukáže filmové idoly v nečekané a zábavné podobě! (oficiální text distributora)

cinema_cz

Zkušený režisér Blier shromáždil před kamerou nevídané množství francouzských hvězd, aby jejich prostřednictvím vyprávěl - s notnou dávkou absurdity - o nich samotných. Jejich vzájemnému potkávání se tu však nedostává většího opodstatnění a film se rozpadá do více či méně vtipných epizodek z fiktivního soukromí slavných. 40 % (Ci 03/2008) ()

smrtubohem

Originální možná jo, ale určitě ne vtipné a napínavé. Když není komedie legrační, a navíc se u ní celou dobu vyloženě nudím, pozorujíc časovou osu a pohyb kurzoru na ní, nebude hodnocení vysoké. Jsem zklamán, protože přítomnost frnacouzských top herců si zasloužila lepší námět. Využití Belmonda nebo Delona na ubohé cca 2 minuty a "herecký koncert" Gerarda Depardieu v podobě dialogu, jsa zabořen v motorkářských hadrech v bilboardu, to teda vážně za moc nestálo. ()

Nadix

Velice povedený začátek, vtipný, lehce tarantinovský, u kterého jsem se fakt bavila. Humor se však po první třetině filmu kamsi vytratí a už se neobjeví. Skvělí herci a téma k nezaplacení si zaslouží víc. Škoda, že tohle zpracování vyšumělo do ztracena... ()

Johgas

Přidávám se k těm, kteří si film nemohli plně vychutnat, anžto neznají reálie z francouzské kinematografie. Určitě to není špatné, ale já to nedokázala ocenit. ()

babuca

Všetko a veľmi pekne o tom napísal uživateľ pshimi ....Ja mám pre neho za tento komentár 5 hviezdičiek A vysvetlenie k môjmu hodnoteniu.....bohužiaľ už nesledujem francúzsku kinematografiu ako kedysi za socíku / amíci nechutne valcujú svet ..../ a preto moje znalosti na mnohé narážky sú nedostatočné včetne bulváru P.S scénu s Delonom a stoličkami som pochopil.....:)) bola skvelá 5+ ()

omega_SK

Zdanlivo o ničom. I keď vlastne za všetko môže "šálek teplé vody" :D ....úžasné herecké výkony. Hrať o ničom a baviť seba i divákov. Kopec skvelých hlášok .....a samozrejme Depardieu sa o5 vybúral :)))))) ()

to08.net

Jsem si jista, že taková charakterní partička se nijak brzy znovu nesejde...tyhle příběhy sedmdesátých a osmdesátých let byly ve Francii magický. Byla to nádherná doba dospívání v takové krásné společnosti. Merci aux amis. Tento film ze své filmotéky určitě nevymažu. ()

Indio

Asi fakt je třeba davat větší pozor bo jsem to vubec nepobral.Vběhl jsem do toho jak si užiju plno frantíků ve francouzkym filmu a čučel jsem jak puk.Ale nejsu vocasník a za čas to zkusim znovu, jsem totiž přesvětčenej (doufám) že chyba je u mně. ()

SONNY07

Úžasná zaležitost, čistě konverzační, ale "slovo" jde dál. z kavárny na ulici, z ulice do bytu...... Maximálně kvalitní obsazení francouzskou hereckou elitou. Pravda je, jak píši ostatní kolegové, je trochu nutné znát francouzskou kinematografii, jinak se ztratíte !!!! Úžasná scéna s Belmondem, ovšem všechno ostatní je taktéž SUPER !!!! Bohužel když tohleto vidím, ptám se kde je česká kinematografie, je vůbec v Evropě ???? V Je v prd..... ()