Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Calwen77 odpad!

Nejsem dítě, tak to posoudím jako dospělý. Upřímně - dělají z těch děcek úplný debily. Nevím, proč musí Lála donekonečna opakovat, že udělala pudink, aby děti pochopily, že udělala pudink. Mimochodem tuhle hlášku si budu nedobrovolně pamatovat až do smrti. ()

Verafly

Všem těm přechytřelým "komentátorům" bych ráda řekla, že řeči co z takových dětí vyroste a jak by to na ně nikdy nezabíralo, jsou naprosto zcestné. Zabíralo by to na každýho z nás v určitém věku, stejně jako na nás zabíralo šišlání, prdění pusou o břicho, hra na "schovávanou" se zakrytýma očima apod, akorát když nám byl rok, nic takovýho se netočilo. A možná, že absence těchto miminovských pořadů způsobila, že čumíte na Teletubbies v dospělosti (což je samo o sobě dost divný) a nemůžete se přenést přes to, že děti v rozmezí rok až tři opravdu neshledávají Tarantina zajímavým. PS: za mě 5*, zkuste si někdy hlídat 1,5 leté dítě ()

glaedrr odpad!

Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá...Než mi můj malej bratránek zkazil iluzi o tom, že je to podle pravdy, díval jsem se rád. Tolik životní moudrosti jen tak někde nenajdete....Páni režiséři mají hezký život, jen by mě zajímalo, kde berou tolik trávy... ()

Lady Grey odpad!

Spas se, kdo můžeš, přicházejí ďábelští Teletubbies! To je snad to největší ho*no, co televize nabízela. Banda čtyř odporných příšer v čele s nablblým sluníčkem… hm, jestli chcete ze svých dětí mít v budoucnu hlupáky, posaďte je u televize před Teletubbies a věřte, že vám i v odrostlém věku s oblibou budou říkat tuli tuli, jelikož je to jedno z mála "slov", co se v téhle vymejvárně mozků objeví. Pro lidi zhruba od pěti let nekoukatelné, pro malé špunty až moc dementní, pokud nechcete mít doma dítka taková, jako je ústřední čtveřice. Jasný odpad. ()

ElisD

Samozřejmě každému normálnímu člověku to musí přijít debilní, no ale to není pořad pro normální dospělé, to je pořad pro děti! Nejpečlivěji psychologicky propracované dílo, dala bych mu 100 %, ale nelíbí se mi, že je cílené na ještě a ještě menší diváky (1-2 roky), což je smutné. Proč je tam odporné křečovitě se smějící sluníčko? Proč všechny postavičky vypadají jako barevné bakterie s plenkama? Proč je všechno tak šíleně barevné, děj debilní, neustálé opakování hlášek a plný divných zvuků? Protože to batolata MILUJOU!!! ()

Moud

Plní svůj účel naprosto spolehlivě = na děti funguje líp než opiáty a dospělím lehce nahradí ranní vyprošťovák. ()

Florie odpad!

Tak přesně takhle se malým dětem vymývají mozky. To už bych svým ratolestem radši pouštěla záznam z death-metalového koncertu. Kde jsou doby Křemílka a Vochomůrky, Rákosníčka, nebo Maxipsa Fíka? ()

Ilus

Normálně bych asi dala odpad, protože jde o neskutečný kýč a debilitu. Ale jelikož je pořad pro nejmenší děti a já mám tento věk už za sebou a ani jsem v době, kdy to běželo, neměla nablízku žádné batole, hodnotit nemůžu. Nedokážu posoudit, jestli něco takového může být pro děti přínosné. ()

Brenda.Ch

V televizi jsem neviděla žádný další seriál určený dětem od dvou let, který baví a učí zároveň. A za tím si stojím, myslete si co chcete. :-) A nejsem jediná, které Teletubbies rozmluvili problematické dítě. ()