Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

ripo

Tentokrát nehodnotím podľa môjho uváženia, ale z hľadiska môjho 20 mesačného syna. Viete ako je ťažké zamestnať také melé dieťa aspoň na 5 minút ? Tak ten dokáže sedieť pri TT od začiatku do konca . Vďaka ti Teletubbies za 30 minút kľudu )) ()

2Pac

Viem si predstavit, ze keby som mal 2-3 roky, zral by som to ako divy. Hra farieb a jednoduchych zvukov...Jeden zo serialov, ktory rodicia miluju. Mozu si totiz aspon na sekundu oddychnut od neustale skriekajucich babies ;-)...ehm, aspon si to myslim...ked budem mat vlastnu skusenost a bude opacna ako som cakal, ihned menim hodnotenie...;) ()

Amarcord_1 odpad!

10% - Každý má o zábavě pro nejmenší jiné představy. Představa tohoto seriálu je mi natolik cizí, že musím hodnotit tak, jak hodnotím. Tento seriál je Damoklovým mečem pro všechny rodiče, kteří plánují dělit se o výchovu svých ratolestí s televizní skříňkou. "Je čas udělat dětem pá pá..." ()

Vitex

Nejkultovnější záležitost, která hluboce zasáhla moji generaci (v období, kdy jsme byli na střední) ! ()

sepp odpad!

Kdyby ted nekdo tocil remake klasickeho Kubrickova dila A Clockwork Orange, jsem si jisty, ze ve scene s nucenym promitanim by vsechny zabery Hitlera, muceni a znasilnovali nahradily zabery z Teletubbies. Jak muze nekdo nechat deti sledovat takovouto obludnost?! ()

-bad-mad-wolf- odpad!

S každým litrem alkoholu lze přidat půl hvězdičky. S věkem pod 3 roky lze přidat dvě hvězdičky. Pokud si pokládáte otázku "Co je to Teletubbies?", lze přidat pět hvězdiček. ()

Phobia

Hvězdičku za to, jak dobře se tahle demence paroduje. Opravdu bych nechtěla, aby "Teletubbies" sledovalo moje dítě - mám totiž nepříjemný pocit, že by z něj zákonitě musel vyrůst silně opožděný ichtyl. 10% ()

Hrabka

Na to by se měly dívat děti maximlně do jednoho roku, protože ty by z toho ještě nic neměly a bylo by to tak nejlepší. Ne, dělám si srandu - Tynkyvinky, Dipsy, Lala, Po FOREVER! ()

paascha odpad!

Jeden z vrcholů debility, která nezná mezí..Kála kaki kaki, Lála luli luli, Béba bebe bebe...gege huhu...tomu snad ani plazouni po totální frontální lobotomii nemůžou rozumět! ()

Pepinec odpad!

Musím psát rychle, protože se bojím, že už jenom pouhou přítomností na profilu téhle sračky na pokračování klesne moje IQ o polovičku. Natož kdybych na něco takového koukal jako děcko, to by ze mě vyrostl leda tak zpomalovací retardér na pěší zóně. ()

Madsbender

Perfektná a nestarnúca televízna zábava pre všetky vekové kategórie. A teraz mi prepáčte, volá Tinky-Winky, že majú zasa problémy s nenažraným vysávačom. ()