Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Pítrs85

To je klasa, to je klasa. Kampak se procenta poděly? Kampak se procenta poděly? Seriál pro všechny, kterým nestačí říct něco jenom jednou. Seriál pro všechny, kteří v Teletubbies našly to, co většina lidí přehlídla, a to krásný, neinfantilní, skoro až akademický humor (no uznejte sami- televize v dutině břišní? To by nevymyslel ani Cameron!). Seriál pro všechny, kteří se chtějí dostat na trip, ale od pana Mackeyho vědí, že drogy jsou špatné, áno. Seriál pro všechny, kteří už odrostli dětskému věku a tak nehrozí, že by na nich zanechal nějaké trvalé (dementní) následky. Můj oblíbený byl vždycky Dipsy, páč jim to tam celý správně bojkotoval. A už je ten koment na něco tak kreténskýho, jako je Teletubbies, zbytečně dlouhý, tak tedy je čas udělat pápá a tuli tuliii... ()

Xeelee odpad!

Odhodlal jsem se shlédnout celý (!) jeden díl. Musím říct, že jsem se z toho po zbytek dne vzpamatovával. Přesně tohle bych pustil dvouletým zhuleným dětem. Zajímavý komentář: Turiec ()

SOLOM. odpad!

Vždycky se jednou začas nechám ukecat a dobrovolně „mučit“ nějakou tou pitchovinou, jo sázka je sázka. Někdy to odnesu nějakým tím romanťákem, jindy přijde na řadu kokotina určená děckám, nebo nějaká céčková komedie a tohle byla vážně neskutečná sračka…Ve své době jsem tohle míjel bez povšimnutí (pamatuju si jen tu parodii v Tele Tele), nicméně mí vykutálení přátelé měli pár dílů nahraných pro děcka a tak jsem při společně tráveném víkendu kývl, že to risknu – no vydržel jsem tupě zírat asi na tři-čtyři a půl dílu a nechápu, jak tohle může vůbec někdo pouštět dětem a nebýt za ten výplach mozku soudně stíhán. Ty vole ty čtyři kreatury, otřesná melodie – čistý masochismus – musel jsem to spláchnout pár pivkama a rumíkem, abych z toho neměl doživotní následky… ()

SLOTH

PRO TY MALY ALE TY HODNE MALY MALICKY DETI ASI JO PRO TY CO SI POVIDAJI S TOUSTEM A PRO TY KTERYM SVITI BRICHO ()

ARI50 odpad!

Vyhulení a totálně zmagořelé je tohle natočení a ty díly nechápu co je pořád vedlo natáčet. ()

duklak2

Divím se, že to zde na CSFD je. Našel jsem to až dnes, po měsíci od mé registrace a tak to tedy zhodnotím a překvapivě to nedám do „odpadu“. Dávám jednu hvězdu, protože jsem viděl pár minut ve svých 21 letech!!! a nepamatuju si, kdy naposled jsem se tak nasmál. Fakt nechápu, jak toto mohlo vzniknout. Rád bych se blíže poznal s autory této pitomosti. Asi nerozumím dnešním batolatům, protože jejich maminky skupují v obchodech reklamní předměty na tento seriál. Škoda, že to nedávali v mém dětství, ale pochybuju, že by se mi to líbilo. V mém dětství byly jiné hitovky např. Skrblík, Gumídci, Rychlá rota atd...... ()

Handle

Hihi, Teletubbies :) jak to rychle přišlo, tak to taky rychle odešlo a skončí to tím, že museli tvůrci zaplatit velkou pokutu, protože se zjistilo, že Tinky Winky se chová teple ? Nějak tak to bylo.. No není to vtipný ? :D Opravdu šílenost šílená.. ()

ladylucifer odpad!

Zajímalo by mě, kolik THC, alkoholu a tvrdých drog měli tvůrci v krvi, když TOHLE vypotili. Čtyři bezpohlavní mutanti (nepočítaje ostatní hybridy, mezi nimiž je jasným numero uno pastýřka a ovce) bydlící v hobití noře a dorozumívající se citoslovci se nesmazatelně zapsali do paměti dětí i dospělých. TOHLE si budem pamatovat dlouho. Jenom doufejme, že tvůrci už zapomněli. A jestli je jenom napadlo dát své noční můry (nebo sexuální tužby, kdo ví) na celuloid, doporučila bych jim navštívit psychiatra nejméně Freudova formátu. Ten by se na nich vyjádřil. Tuli Tuli Pá Pá. ()

Caelos odpad!

Nenechte se zmást, že je tento pořad určený pro děti, to vůbec není pravda. Tento seriál je totiž primárně určen pro zkouřené smažky, které se u toho nehorázně baví. Lála říká: Ublížit všem! ()

Genero

Ahoj kuči a holšiški, šou mě tši loky a telebubíše mam háda, plotoše tam škáčou a pívaj a tanšujou a mě še to híbí. A tatínek šikal, že to je pohádka plo děti a že si to mam napšat šama, že je děšnej inteljekulát a tady by kakal a blinkal a že ty čo šou už veliký tomu nehošuměj. ()

Martinibaby odpad!

Peklo na zemi! Nechápu jak všechny ty děti můžou nechtít rozmlátit televizi, kdykoliv se to tam objeví. Viděla jsem jeden díl a asi na hodinu mi to úplně vymylo mozek! Už nikdy víc, na tohle se moje děti nikdy dívat nebudou. ()

moviesfan

Tohle je těžký hodnotit, když nejsem dítě (alespoň co se týče věku). Dětem se to zjevně líbí, ale pro mě to je nuda s neuvěřitelnou trapností. Buď je to dokonalý, nebo je to téměř odpad. Já se přikláním k jedné *. Hodnocení: 10% ()