Veterinář Herman Varnick nařídí svým podřízeným, aby mu opatřili další psy na jeho pokusy. Ti vyloupí obchod se zvířaty, ale záhy musí uprchnout před policií. Malé štěňátko bernardýna jim uteče a nepozorovaně se dostane do domku Newtonových. Děti se domnívají, že jejich otec George konečně vyslyšel jejich přání a štěně jim koupil. Ten to uvede na pravou míru, ale je ochoten nechat psa v domě do doby, než se o něj přihlásí jeho majitel. Pes dostane jméno Beethoven a roste jako z vody. Všem působí radost, jen George s ním má problémy. Když se mu pes nastěhuje do manželské postele, zdá se, že pohár hořkosti je naplněn. Veterinář Varnick, který potřebuje další psy, přesvědčí George, že bernardýn může být nebezpečný, což pes "dokázal", když překazil svému pánovi podpis smlouvy s nespolehlivými partnery. Chce se proto psa zbavit. Proti vůli rodiny jej odveze do Varnickovy ordinace na utracení. Děti i manželka otce přesvědčí, aby se pro psa vrátili... (TV Nova)

zette

Typicky americka rodinna komedie sve doby, ktera male divaky pobavi a starsi by nemela urazit. Par zajimavych a vtipnych scenek se tu najde, pro me prumer s odrenyma usima. ()

Juto

Výborný film o rodinnej láske, úžasnosti a najlepšom priateľovi človeka. Pochopenie väzby medzi človekom a zvieraťom vám skutočne pomôže nadviazať na citové spojenie, ktoré má rodina so psom. 6/10 ()

messiah

Což čokloid je to roztomilej, ale uvědomte si kolik takovej hafan musí mít blech. A to nemluvím o tom jak musí smrdět když zmokne...Aha, film mam hodnotit. Jo no, taková pohodovka na kterou je čas když člověk nechodí do práce...no a nebo když je na mateřský s dětma. Jinak je to ztráta času. ()

WolfR

Když mi bylo osm, tak jsem byl z Beethovena úplně mimo a náramně jsem se bavil, doslova jsem se válel smíchy. Dnes už se mi na tváři objevuje jen ten jemný přiblblý úsměv, ale pořád se mi to líbí. Je to fajn rodinný film, ovšem nechápu, jak se mohl dočkat nějakých pokračovaní. Když už kvalita tohoto dílka je rozporuplná. Ale i tak, mě se první Beethoven celkem líbil, takže 3 hvězdy. ()

otík

Totálně pohodová rodinná podívaná, kde nás potěší nejen roztomilé štěňátko bernardýna, ale také jeho dospělé převelké provedení. V malé roličce se objevil David Duchovny jako zpropadený kupčí a především vysvitla hvězda chundelatého rodinného přítele. ()

filmmovier

Příjemná rodinná komedie s ohromným množstvím povedených vtipů a kvalitním hereckým obsazením. A navíc ten Beethoven, slintající bernardýn, je z celého filmu opravdu nejlepší a stojí to na něm. 80%. Já jsem se u toho velmi příjemně pobavil. ()

Motinski

Príjemná, nenáročná rodinná komédia pre celú rodinu. Nikoho neurazí ajkeď ju asi nebudem dobrovoľne vyhľadávať. V staršom veku už začína baviť menej a menej. ()

Stegman

Beethoven je prostě klasika. Sice už jsem to nějaký ten rok neviděl, ale tak jak si to pamatuju, to pod 5 hvězdiček prostě klesnout nemůže. Komedie, která patří k mému dětství stejně jako...jako... banán k šlupce od banánu. ()

xerno

Je to dosti ubohá komedie, jestli se tím američané baví, jsou tedy hodně mentálně retardovaní, něco trapnějšího se totiž těžko hledá, ale je to samozřejmě první díl, něco podobného zatím nebylo (alespoň o tom nevim). Ale přece jen jednou a dost. Hodnocení u mě kolísá mezi 2* a 1*, těžko říct, procentuálně asi 35%. ()

elanius

(12/2019) Z detstva som si ten film pamätal nejaký lepší :). Beethoven nie je milá rodiná komédia, je to film tesne pred bránami totálneho braku. Nefungujúce vtípky a HROZNÝ herci. Ten pes bol tuším ešte relatívne v pohode. (3/10) ()

sskrblik

Komu by se tato rodinná komedie nelíbila? Je to sice průměrné, jednoduché atd. ale pořád se na Beethoven dá dívat. ()

sheldonka.

Věčně slintající pes mi teda vůbec směšný nepřijde. A kolem něco samozřejmě americká rodina, která řeší jen jedno - nechat si psa nebo ne? Já bych hlasovala pro druhou možnost.. ()

Právnička

Sice mě vytáčí některé typické scény "made in USA", ale jinak je to zábavný a roztomilý rodinný film na odreagování a pobavení :o) ()

mirec88

Pre mňa osobne jedna z klasických rodinných komédií môjho detstva, na ktorú nedám dopustiť. Neverím, že ako deti ste to nemilovali tí, ktorí ste dali nízke hodnotenia. Veď je to zábava od začiatku do konca. Vždy som mal rád zvieratá a filmy s nimi a takéto aj keď trochu hlúpučké sú fajn. Možno nadhodnocujem, ale pre mňa je to film, ktorý som videl už minimálne 10x a kedykoľvek si ho môžem pozrieť a zabaviť sa. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin