Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1992, 87 min

Jednička o neposlušném psovi ještě ušla ...Rodinná komedie jak vyšitá se zdánlivě šťastným happyendem..(20.5.2009)

Nestárnoucí rodinná klasika, která je furt stejně super.(9.7.2016)

Kdyby nám tohle dělal v domě,tak za pár dní letí ven,nedalo by se to trpět.Škody za desetitisíce,problémy a i na rodinu to mělo dopad,která pak přemýšlela jak to stím přerostlím pejskem udělá. Nakonec byl oblíben,hlavně děti a byl členem rodiny a tak vznikl Beethoven(on si na tu hudbu nb jméno začal vít sám :D).(9.4.2012)

Když mi bylo osm, tak jsem byl unešený. V naší malé půjčovně jsem si tehdy pořád dokola půjčoval dva filmy: Beethovena a Sám doma. A co na tom, že to není extra kvalitní umělecké dílo. Tehdy se mi to líbilo moc a občas si vzpomenu i teď.(2.5.2008)

• WANDRWALL

Běžná rodinná komedie, kde je zneužíváno jméno slavného skladatele. Na druhou stranu kolik z těch co se na to dívali, tak zná aspoň stručný životopis tohoto zajímavého skladatele?(9.6.2010)