poster

Beethoven

 • USA

  Beethoven

 • Slovensko

  Beethoven

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1992, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  *

  Běžná rodinná komedie, kde je zneužíváno jméno slavného skladatele. Na druhou stranu kolik z těch co se na to dívali, tak zná aspoň stručný životopis tohoto zajímavého skladatele?(9.6.2010)

 • BioGrower
  ***

  Klasická americká zábava pre celú rodinu. Dá sa pritom zasmiať, ale mne už Beethoven začína liezť na nervy.(27.5.2007)

 • sinp
  ***

  Pes Beethoven, který spustil jednu z nejnechutnějších sérií továrny na sny, tady ještě působí formou neškodné blbůstky. Opět Vás čekají ty známé scény, kde "dvounohý" úpí nad tím "čtyřnohým" v podání podstatně slabších herců a scénáře jen pro ty nejmenší. Párkrát by úsměv přijít měl a režie je standartní, ovšem stačí jednou. Další čtyři pokračování jsou krutý žert.(30.9.2005)

 • kingik
  ***

  Vždy se v nějakém období objeví rodinný film se psem. V devadesátých letech na scénu vletěl uslintaný bernardýn. Psí rasa, která je zřejmě od pohledu dobrácká a korpulentní, a to se do filmu hodí. Seškrábe se nějaký příběh, povolají se cvičitelé psů a početný zástup bernardýnů - dublů a zaplácne se to nějakým tím dobrým a očekávaným koncem navzdory počátečním peripetiím, které je rodina nucena s domácím mazlíčkem absolvovat, než se definitivně smíří, že se stane právoplatným členem jejich rodiny. Filmů na tohle a podobné téma je nepočítaně. Zesnulý producent a scenárista John Hughes byl na to expert a v devadesátých letech chrlil podobných fláků bez psů, se psi nebo dětičkami různých věkových kategorií, celkem úctyhodnou řadu. Ve svých prognózách se vyznal a věděl, co na diváka zabere. K této rodinné komedii napsal scénář pod pseudonymem. Beethoven, jak se jmenuje bernardýn z tohoto filmu, se dočkal několika dalších a stále méně povedenějších pokračování. Tohle je ještě poměrně snesitelné, ale kdo trochu zná produkty slavného producenta Johna Hughese, nebude ničím překvapený, ale mohl by být, při troše dobré vůle a lásce k němé tváři, i něco jako pobaven. 60%(26.5.2012)

 • Campbell
  ****

  Je neuvěřitelné na čem jsem vyrůstal, tahle naivní komedie ale v mládí měla svoje kouzlo, hlavně naprosto sympatický pes v hlavní roli. Filmu dávám 4* ta jedna je z nostalgie, ted když jsem to viděl po nějakých 6 letech jsem se moc nebavil, a ani niajk moc jsem se nebavil, ale prostě to bylo celkem sympatické. Grodin je sympatický herec a ta jeho zatrpklost je výborná. Jediný herec který mi dost překážel je ten mladej brejlatej kluk. Ten byl fakt nesympatický. Každopádně nostalgie se zase jednou projevila.(24.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace