Gen V

USA, (2023–2024), 14 h 7 min (Minutáž: 39–59 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Série(2) / Epizody(16)

Ze světa seriálu The Boys vychází Generace V, strhující nový seriál, jenž se odehrává v jediné americké škole pro superhrdiny. Tito nadaní studenti otestují své morální hranice při soupeření o nejvyšší hodnocení na univerzitě a možnost přidat se k Sedmičce, elitnímu týmu superhrdinů Vought International. Když vyjdou najevo temná tajemství školy, musí se rozhodnout, jakými hrdiny se chtějí stát. (Prime Video)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (8)

Season 1 (2023) (S01)

Seriál je skôr pre amerických teenagerov čo si radi pozrú tradičný US College komédiu so všetkými klišé ktoré formát ponúka. Chýba snáď len Adam Sandler. Neskôr sa seriál aj tak zlieva s the boys, na čo vlastne aj tak čakáme, a ukončí seriál za pár sekúnd. Trošku Deus ex machina, ale tak to chodí keď sú v hre the Supes. ()

Godolkinova univerzita (2023) (S01E01)

Rozjazd mi prišiel ako US College komédia, čisto pre teenagerov kde máme cool postavy , všetky klišé nástrahy na nováčikov, neviazana zábava úplne všade a samozrejme žiadne učenie. Už mi tu chýbal len Ben Stiller ()

První den (2023) (S01E02)

Systém si nájde každého, aj hlavnú postavu, ktorá nič netušiac ide proti svojim najbližším. Žiaľ stále trošku teen tuctovo, zatiaľ mi tu chýba niekto level Homelander. ()

#ThinkBrink (2023) (S01E03)

Asi sa to o čosi vylepšilo, idem na ďalšiu časť. Cernakus je top kritik, dobre som sa zasmial 😁 ()

Vítej mezi stvůrami (2023) (S01E05)

Téma zabúdania a vymazavania spomienok je vždy zaujímava a inak to nebude aj tu. Kto hovorí pravdu a kto bol koľkokrát wipenuty? Téma zabúdania a vymazavania spomienok je vždy zaujímavá a inak to nebude aj tu. ()

Jumanji (2023) (S01E06)

Trapped in a memory časť, kde sa musia postavy postaviť nepríjemným spomienkam z ich života, ktoré odhaľujú mnohé ostatným zúčastneným. Najviac ma bavili interakcie snovych projekcii voči samotným postavám, pričom mali sťažené podmienky ako zo sna. ()

Virus (2023) (S01E07)

Až na trápnu exposition scénu pre postavy ukryté pod stolom to bolo docela napínavé. Odhalenie skutočného zámeru s vírusom a gen V, s tým že postava Homelandera rezonuje čím ďalej tým viac. Škoda že jeho úplná absencia uberá sérialu na sile, predsa len postava jeho kalibru tu veľmi chýba. ()

Strážci Godolkinu (2023) (S01E08)

We did it. Dali sme to až do konca, aby sme zistili že stačí aby prišiel Topper a všetkých dal za sekundu dole. Trošku Deus ex machina, ale tak to chodí keď sú v hre the Supes. Case closed, sú tu noví guardians a ideme na štvrtú sériu tie boys. Predsa len, toto bolo skôr pre deti. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD