Bývalý losangeleský drogový dealer se snaží napravit, ale minulost a vztahy s podsvětím mu zajistí místo v hledáčku protidrogové policie, mexických agentů i mexických drogových kartelů. (Filmbox)

Xmilden

Když jsem na Tequila Sunrise narazil poprvé, hrozně jsem se těšil, jak uvidím Cashe s Riggsem pohromadě, bude se střílet, bude to zábava. Čekal mě hrozný šok, když jsem zjistil že film není akční. A oba kamarádi, zde bojují o srdce jedné osudové ženy. 50% ()

lesumir

Jop! Dvojka kamarádů, sympaťák Gibson a hráč Russell se perou o krásnou Pfeiffer v obchodu s drogami. Klasické "devadesátkové" akční krimi :-) ()

Fiftis

Vraj - o najpravdivejšom a najsilnejšom chlapskom priateľstve a ťažkej skúške, pred ktorou sú postavení. Jeho hrdinami sú dvaja kamaráti, ktorých život postavil proti sebe. ..Nemal som vôbec pocit, že to bolo o tom, čo písal popis snímky. Tak nudný film som už dlho nevidel. Herecká trojica ma síce poriadne nalákala a nabudila, ale zostala kruto nevyužitá. Film sa neveľmi neskúsenému režisérovi Robertovi Towneovi úplne nevydaril a z deja nie som schopný popísať ani jednu jedinú minútku. Vlastne ani neviem, o čo vo filme poriadne išlo. Je pravda že s Michelle Pfeiffer som ešte teraz slabý v rozkroku, ale inak bieda a utrpenie. Za tých pekných 111 minút sa tu neudialo absolútne nič zaujímavé alebo nebodaj akčné. Neviem prísť na to, čo zlákalo hviezdnu trojku, objaviť sa v tejto snímke. Scenár to určite nemohol byť. Mimochodom, na tú dobu celkom slušný finančný rozpočet a prd z toho. Hrozné. ()

Pepinec

Řeknu vám, že dřív začnu pít tequilu než abych si tenhle ucouraný západ slunce pustil do baráku podruhé. Ono totiž ještě neznamená, že když je něco krásně obsazené, udělá to člověku dobře. Vzpomeňte si na mě, až budete se staženými půlkami klepat na krásně obsazený záchod. (Filmfest Hurghada 2012, 52/67) ()

petaspur

Přátelství Maca a Nicka má od narození pevné základy. Problémem by mohlo být, že oběma se rozbuší srdce, rozzáří úsměv a snad i lehce nadzvihne přední část kalhot v blízkosti stejné dámy. Jenže ani krásná Jo Ann opravdové přátele nikdy nerozdělí - na rozdíl od drog. Mac s drogami obchoduje ve velkém a náplní Nickovy detektivní práce je obsazovat volné pokoje v San Quentinu zatčenými dealery. Tímto způsobem byly rozdány karty, se kterými až směšně mladé tváře Gibsona a Russella zahrály solidní partii. ()

kingik

Tak nudný film jsem už dlouho neviděl. Herecká trojice mě nalákala, ale zůstala krutě nevyužita. Film se nepříliš osvědčenému režisérovi Townemu zcela rozpadl pod rukama a z děje nejsem schopný popsat ani jednu jedinou minutu. Vlastně ani nevím, o co ve filmu pořádně šlo. Ano, snad jedině Michelle Pfeiffer a její půvaby měly dopad na moji smyslovou soustavu, ale jinak bída a utrpení. V tom filmu se za 111. minut, co trval, nestalo absolutně nic zajímavého, a když to tak vezmu, nedělo se tam vůbec nic. Silně pochybuji, že ho, co do nudnosti, ještě někdy něco překoná. Zůstává pro mě záhadou, co v takto slabě pojatém filmu, pohledávala mimořádně silná herecká sestava. Mimochodem, na tu dobu celkem slušný finanční rozpočet není na filmu vůbec znát. Místo slibovaného akčního nátěru jen kupa keců. Po takové ukázkové nudě se od stejného režiséra chystám na romantické drama "Zeptej se prachu". Dám mu ještě šanci. 20% ()

Ant

Skvělé obsazení, nesnesitelné debilní scénář a vražedně pomalé tempo. Tohle ani modré oči Mela Gibsona nezachránily, sorry. ()

Eawy

Nadpriemerný thriller s výborným obsadením, dobrým soundtrackom. Po tomto všetkom troška zaostáva samotný príbeh, ktorý je nedomyslený a z môjho pohľadu sa dej začína od prostriedku. Melovi Gibsonovi som úplne v jeho úlohe uverila. Michelle Pfeifferová bola veľmi dobrá voľba, lebo táto rola jej sadla dokonale. Kurt Russel si však nedomyslel svoju postavu a veľmi ma hnevalo ako tam celý čas pobehoval ako najdôležitejšia postava. Z tohto dôvodu 70% ()

Slartibarkfast

Typický americký detektivní román s dvěma hlavními hrdiny, stojícími na opačných stranách zákona. Co víc pak chtít, když se jim před jejich ztopořené údy postaví svobodná majitelka restaurace, po které náhle sáhnou oba. Začíná hon kočky na myš a z výborných přátel, které rozdělil osud, jsou najednou podezíraví rivalové. Oddychovka z let osmdesátých, jíž podobné plnily televizní program v letech devadesátých. Sympatický Mel Gibson a drsný Kurt Russell odvádí fajn práci a z průměrného dělají lehký nadprůměr. Kriminálka na jeden večer a jedno zhlédnutí. 60% ()

Arsenal83

Veľmi som sa nebavil napriek účasti charizmatického Gibsona a prekrásnej Pfeiffer. Film sa mi zdal príliš dlhý a pomalý. V podstate sa v ňom nič nedeje, ale máme tu mnoho zbytočných kecov pre nič. Dejová línia mi tak pripadala prázdna. ()

klerik

Rozhodne najzaújimavejší Gibsonov film! Perfektné obsadenie, zložité postavy... ohviezdičkujem až po ďaľšom pozretí... ()

Chrustyn

Velice nudná romantická krimi "devadesátka", která ani přes hvězdné obsazení nedokáže zabavit. Z akční krimi, tak zbyde jen nudná báchorka o kamarádech na opačné straně zákona a o ženě mezi nima. ()

SeBig odpad!

Doprdele co tohle bylo? Nuda jak svině a to sem chtěl dát jednu za obsazení. Navíc v druhý půlce týhle slátaniny Russel skoro ani nebyl. Nasrat! ()

LaciLC

Príjemný bol pre mňa akurát ten návrat s týmto filmom do osemdesitaych rokov a herecké obsadenie. V podstate sa jedná o veľmi obyčajný film, možno v niektorých momentoch zúfalo nudný a nezáživný. Film je zameraný hlavne na vzťahy medzi hlavnými predstaviteľmi. Nie vždy bol nudný, veď kto by sa nudil pri pohľade na tridsaťročnú Michelle Pfeiffer. ()

bassator

Nic úchvatného, strhujícího to nebylo, spíše taková lehká nuda. Byl to přesný příklad filmu který je dobře (poctivě) natočen, přesvědčivě zahrán, ale už si ho asi nikdy znovu nepustím nebo jinak řečeno takto přesně podle mne vypadá průměrný film na který za pár dnů možná i zapomenu... - 7. 1. 2012 - 50% ()

sharky

Trhněte si nohou, mě se to líbilo! A Michelle Pfeiffer je nejvíc sexy herčka všech dob, všechny ty Robertsový, Diazový, Berrymorový, Paltorowový a další jsou jedna příšernější než druhá, ale to je tady asi OT, sorry ()

Roman.Ticka

Opět nostalgie jak bejk a tomu odpovídá i hodnocení. Z hlediska akce je to mírná nasládlá slabota, ostatní pasuje tak akorát. Příběh nic moc, celkově příjemné k navození vzpomínek a uvědomění si běhu času, který je neúprosný ke všemu. Po jedné hvězdě každému z modrooček, alespoň tady se na dvě hoďky zastavil čas tím lepším směrem. ()

Lacike

Skvely casting a pritom vysledok je tak tuctovy a lahko zabudnutelny film. Za premrhanie tak skveleho castingu by si zasluzil reziser a scenarista Robert Towne nakopat do prdele. Este tak Michelle Pfeiffer a Kurt Russell maju v par scenach priestor predviest nieco slusne, ale Mel Gibson a Raul Julia su totalne nevyuzity. Ustredna zapletka tiez nie je prilis zaujimava, ale napriek tomu si viem predstavit, ze by s lepsim scenarom vznikol dobry film. V tomto prevedeni je to tak strasne tuctove. 5/10. ()

5150

Námět a především herecké obsazení slibovalo zajímavou podívanou, ale nakonec je to jen další průměrná žánrová záležitost s bezstarostným nádechem 80. let. ()