Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

hanzikk

Je to trhlé, je to laciné, ale zasmál jsem se. Některé spíš dialogy než momentky prostě vtipné byly. Ale jinak nic víc. ()

Dendelinka

Aha, jasně .. příjde mi, že se tady setkávám s lidmi, kteří nemají ani trošku smyslu pro humor. Jak někdo může označit tuto komedii odpadem? Děláte si srandu?! ()

KristKrist

Je to kravina. Humor je zde opravdu trapný,až na nějaké vtipné momenty. Jinak námět filmu se mi líbil,myslela jsem si,že se u něj budu více bavit. Škoda. ()

zuzulend odpad!

Neskutečná blbost,ale né tak,jako jiné filmy,které jsou kraviny,ale aspoň se u něho příjemně pobavím.Tady se bavit nešlo... ()

andydufrsn

Úžasně pitomej film , u jehož hlášek se vždycky strašně směju. Super je, že ten film vůbec nepůsobí homofobně , je to prostě ohromná prde …. pardon legrace. Skvělej je hlavně agent jejího veličenstva ! ()

MartinosIav

Velice vtipné a natolik zábavné, že se na to rád dívám i po čaše... Naprosto nechápu tu spoustu negativních reakcí. Tohle je skvěle odlehčená komedie, která prostě baví a nehraje si na žádné umělecké dílo, prostě a jen - přirozeně - baví. ()

Mahonney

Komedie je film u kterého se máte smát, ne hledat odpovědi na filosofické otázky. Tady se sype jeden fór za druhým a děj není třeba sledovat, ten je jen do počtu. ()

Kam3L

Jedna hvězda za vcelku zábavnou blbinu a dvě další za Victoriinu výbavičku. Jinak je to na jedno podívání a dost. 45% ()

Dexter94

Když si někdo pustí takovýto film vždycky mě překvapí, že od něj čeká něco vysoce uměleckého. Já když pouštím film tohoto typu - viz. plakát nahoře očekávám vtipné dialogy bez hloubky založené na banalitách. O tom tenhle film je. Viděl jsem hodně takovýchto "hloupých" komedií ale nikdy jsem se tak nenasmál jako u této. Jako celek film nemohu a nechci hodnotit, jelikož je ve svém žánru podle mě vynikající. I kdyby to mělo být na protest u mě má plný počet. ()

Milonak

Je to neuvěřitelně trapné, prvoplánové a tento typ "komedií" většinou původem z USA nemám rád. Stejně tak nemám rád Cubu Goodinga a už vůbec ne silikonovou Victorii Silvstedt. Nicméně i přesto mě to obrovsky bavilo - je to tak pitomé a nesmyslné, až je to obrovsky zábavné. Viděl jsem to dokonce už dvakrát a pokaždé mě to vůbec nenudilo, má to spád a ty hlášky... 80%. ()

burg

Nemůžu vysloveně tvrdit, že bych se smíchy celou dobu válel po zemi, ale dávat tomu odpad, nebo jednu hvězdičku - to si fakt nezaslouží. Po včerejší produkci (1/21) přidávám hvězdičku. Vypněte mozek a budete to tutově milovat. ()

Straspytlik

Boat trip mi podle zdejšího hodnocení přijde zbytečně nedoceněný. Je to na svou kategorii dobrá komedie s trochu patosu na tři hvězdy. Plus jednu za závěr na švédském venkově. ()

Jirkacek

Snímek Plnou parou vzad byl zařazen mezi komedie a myslím že naprosto po právu. Vždycky, když jsem se na tuto úchylárnu díval, tak jsem se dosyta nasmál, čímž film splnil svůj účel. A protože jsem nic víc od něj neočekával, byl jsem spokojen. Další plusové body získal za mého oblíbeného herce jménem Cuba Gooding Jr., který zde ztvárnil jednu z hlavních rolí počítačového programátora Jerryho. Druhou hlavní osobou byl pak Horatio Sanz jako Jerryho kamarád Nick, kterého přemluvil, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd, když ho opustila přítelkyně. Podstatou snímku pak byl fakt, že to nebyla jen taková obyčejná plavba, ale že se jednalo o týdenní výletní plavbu pro homosexuály, kteří se zde chtěli spolu seznámit. To samosebou přineslo spoustu humorných situací, které rozpohybovaly spolehlivě mé bránice. Na druhou stranu bych si nedokázal představit, že bych se dostal do podobné šlamastyky, i když proti homosexuálům nic nemám, pokud mně nechtějí sbalit. Často jsou to hodní a ohleduplní lidé, mnohem více si vážící vztahu, než my heterosexuálové. Výjimky se samozřejmě najdou na obou stranách, ale vraťme se na palubu lodi. Netrvalo dlouho a Jerry se seznámil s krásnou učitelkou tance, která si o něm pochopitelně myslela, že je také gay a tak se k němu chovala naprosto otevřeně. Následně spolu strávili mnoho krásných chvil, zatímco Nick byl naopak naprosto zoufalý. Vše se pro něj změnilo v okamžiku, kdy sestřelil vrtulník s týmem nádherných švédských dívek, které se pak v pořádku dostali na loď. Nickovi se ihned zalíbila jedna z nich jménem Inge. Pravděpodobně se na severu Evropy takto jmenují všechny holky, jelikož v jiném americkém filmu Záměna byla také jedna toho jména. Nick vtipně využil situace a předstíral, že je také gay, aby mohl dívky masírovat a být v jejich blízkosti. A protože se oba naši hrdinové seznámili s dívkami, pánové tak u nich neměli již žádnou šanci. Než však loď po týdnu přistála, stalo se ještě mnoho lechtivých a rovněž humorných situací, takže o zábavu bylo doma postaráno. Jak vše dopadlo, nebudu prozrazovat, abych vás nepřipravil o netradiční kulturní zážitek. Za dobrý i když ulítlý humor plný sexuálních narážek si tak snímek Plnou parou vzad! u mne vysloužil tři homosexuální hvězdičičky ***. ()