Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

Ještě jsem neměl tu čest plavit se s nekonečným zástupem gayů na velké lodi. Vlastně jsem po tom ani nikdy netoužil, ale pokud by to znamenalo poznat nové parťáky na slovní fotbal, karty či odvázané pařby, tak nemám nic proti. Samozřejmě musí být někde po ruce švédské opalovací družstvo a alespoň jedna sexy slečna hispánského původu pro případ, že by se zábava zvrhla v trapnost, což se občas stávalo ústřední komické dvojici. Přesto jsem si dokázal najít prostor pro zasmání a tak, jak je u mne při komediích tradiční, zaokrouhluji půlhvězdu nahoru. ()

Pethushka

"Trenérce shořela minda" :-D Někdy si přijdu jako z jiného světa, když tady dávám 4* filmu, který má podprůměrné hodnocení. Nemůžu ale jinak, protože jsem se skvěle bavila. ()

Shit

Tahle komedie je naprosto perfektní, fakt sem se u ní řezal smíchy, hlavně když se na scéně objeví Horatio Sanz, ty jeho hlášky na teplouše byly prosě úplně dokonalý a ve dvojici s Cubou Goodingem je to ještě lepší a po příjezdu švédskýho opalovacího týmu se to ještě víc rozjede, ta jejich trenérka(nebo trenér?) byla fakt hodně drsná. Docela zvláštní a přitom srandovní je vidět Roger Moore, bývalého Jamse Bonda, jako naprostýho teplouše a i když jsou ty role rozdílný jako den a noc, tak se na tu roli docela hodil. Ke konci filmu už příběhu trochu dochází šťáva, ale to nic nezmění na tom, že to je skvělá komedie a dokonalá oddychovka, u který se zaručeně pobaví skoro každej. A ostatní by se nad sebou měli fakt zamyslet, jesli tomu dávaj špatný hodnocení fakt z toho důvodu, že to je v jejich očích opravdu tak špatnej film a nebo jestli jen trapně nehrajou nějakou společenskou komedii, aby čistě náhodou svým smíchem u týhle komedie neurazili nedotknutelný homosexuály. ()

Djoker

Jelikož to je komedie, tak je nejdůležitější, aby se člověk zasmál. Já se bavil opravdu skvěle. Herecký výkony, napínavý děj a skryté myšlenky čekejte spíše u jiných žánrů. Cuba Gooding Jr. je skvělý herec, s tím tady souhlasí skoro každý a Roselyn Sanchez je taková kost, že tomu filmu rozhodně dám čtyři hvězdy. ()

Hitman_47

No vidím, že ostatním se to moc nelíbilo.....ale to, že sem se u toho bavil....to ještě neznamená, že jsem teplej, kdybych měl mé pocity z této komedie shrnout do pěti slov, tak by to bylo asi takhle: Byla to prdel jako svině ! ()

sud

Když jsem to viděl prvně, docela se mi to líbilo. Ono to možná bylo tím, že byla silvestrovská noc a moje vnímání bylo utlumené šampaňským a chlebíčky. Když jsem to viděl podruhé, párkrát jsem se sice zasmál, ale zbytek mi přišel spíše nevkusný. Cuba Gooding jr. neurazí, ale opravdu se divím Rogeru Mooreovi že se tu objevil. Za ty krásné dívky a za pár dobrých fórů dávám dvě hvězdičky. ()

ripo odpad!

To je až nepochopiteľné , po akej horskej dráhe dokáže jazdiť Cuba Gooding, čo sa týka kvality filmov. A to už vôbec nehovorím o Rogerovi Mooreovi, ktorý bol asi vydieraný za nejakú šialenú zvrátenosť, že hral v takejto úbohej sračke ... Film, oproti ktorému je American Pie vysokointelektuálna psychologická dráma ... ()

Divočák

Opravdu je ten černošský transvestita v této strašné teplé komedii držitel oskara? Opravdu ten starý oplzlý hnědovlasý gay dostal šlechtický titul od anglické královny? Kam ten dnešní svět spěje... ()

Ampi

Nenáročná a občas dokonce i vtipné. Vcelku dobrý nápad s humorný pohledem na homosexualitu a homofóbii. Parťáci Horatio Benz a Cuba Gooding Junior skvělé baví. Švédský opalovací tým s Victorii Silvstedt jsou jako hrozinky a brusinky v koláči. Roger Moore je už jen symbolická třešnička na dortu nebo vlastně koláči. Jen se možná nedopekl nebo připekl. ()

Hrabka

Prdlá komedie, která chvílemi celkem slušně pobaví. Je to sice hloupé, ale určité okamžiky jsou komediálně dobře zvládnuté. Ocitnout se omylem na lodi gayů je celkem prča... 55% ()

juta

Komedie, na kterou se čas od času rád podívám. Je vtipná, někteří "homosexuálové" také a najdou se zde i vyvinuté ženy, na které se dobře kouká. Ale pozor! Při delší konzumaci nezaručujeme, že nepřejdete na druhou stranu :D ()

Fiftis

Jedna z mojich najobľúbenejších komédií vôbec. Výborná uletená komédia, v ktorej som sa toľko nasmial vtipným situáciám, ale aj mnohokrát som sa veľmi pobavil u dvojzmyslov, narážok a perfektných po väčšinou urážlivých alebo "teplých" hlášok. Predovšetkým základná myšlienka - teplá plavba namiesto parníka plného ženských, sa mi veľmi páči. Vo filme však nájdete aj veľa krásnych žien (zo Švédska) hlavne teda krásnu Victoriu Silvestedt. Skvelá komédia s množstvom humoru a skvelým komediálnym hercom Cubom Goodingom Jr. ()

Hunt odpad!

HUDBA: Robert Folk; Tim, ze na vyletni palubu homosexualu nedopatrenim zavitaji dva nadrzeni kluci, kteri touzi po krasnych holkach nevznikne automaticky komedie. K dobre komedii ma tento film hodne daleho a snuzku trapnosti a hlouposti podporuje i obsazeni (vcetne byvale Jamese Bonda Roger Moore, ktery ztvarnil postarsiho gaye). ()

DJ_bart

Definice debility americký komedie z počátku milénia - ale v tom nejpozitivnějším slova smyslu - navíc s naprosto bizarní homo-zápletkou! [#PRIDE2020] ()

lamps

Přiznávám, že mě tato zhovadilost dokázala několikrát slušně rozesmát a Cuba Gooding Jr. s Horatio Sanzem vytvořili poměrně sympatickou dvojici. ale založit veškerý děj na sprosťárnách, přihřátých chlapech nebo záběrech na sexy polonahé modelky( což by pro nás chlapi teda zas tak špatné nebylo) se mi zdá dost uhozené a předem odsouzené k nízkému hodnocení, Opravdu, dokud se na scéně neobjevili zmíněné modelky, film mě dokázal tak akorát zhnusit. Ani pak to sice není žádná sláva, ovšem nadržený Horatio a zamilovaný Cuba Gooding dělají maximum pro pobavení a společně se sympatickou Roselyn Sanchez a "šarmantním" Rogerem Moorem se jim daří udělat z Plnou parou vzad koukatelnou a svižně ubíhající podívanou. Tuto pubertální komedii bych tedy jistě do odpadu nestrčil, ale znovu ji jen tak vidět nemusim. ()

Pepinec

Pokud je tu komedie ještě pořád od toho, aby co nejvíc lidí pobavila a ne co nejmíň urazila, pak nechápu, v čem je problém...? Smál jsem se teploušům, protože byli vtipní, ne teplí, a stokrát raději bych šel na kafe právě s nima, než se zdejší armádou odpadních bojovníků. No a pak je tu ještě taková maličkost, že ta loď byla napěchovaná kráskami v napěchovaných bikinkách, kvůli kterým bych vzal i práci na pozici kormidla. ()

Indiana

Stejné jako v případě Sněžných psů - opět se jedná o stupidní komedii, u které ale člověk nemusí moc přemýšlet a jen se u toho pobaví, což je samozřejmě účel filmu a navíc tu hraje stejně jako v předchozím zmíněném filmu Cuba Gooding Jr., který se sice více hodí do filmů jako Jerry Maguire nebo Radio, ale komediální talent má také. Prostě norm oddychová komedie s oříškem na vrch - teploušským Bondem v důchodu Rogerem Moorem. ()

mzss1

Tak je to taková rozporuplná komedie, kdy něco diváka zaujme, potěší, někdy si zase řekne: Sakra co to je za scénu ? Tajže tak půl na půl. Krom hlavního hrdiny Goodinga, který mě celkem bavil mě zaujal i v menší roli Roger Moore. Příběh film nemá, má vtipné momenty. Je jich dost, ale ne všechny jsou úsměvné. Takže průměr, nic víc. Hodnotím na 51% = *** ()

Jordan odpad!

jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl a pri ktorom som celý čas nechápal, o čom autorom išlo. cuba gooding jr. podľa mňa vzal túto rolu len kvôli herečke hrajúcej gabrielu, tá by stála za hriech, inak si jeho účinkovanie v tejto kravine neviem vysvetliť - veď aj podľa freuda libido ovláda všetky naše konania ()