Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

Socrates

Já ani nevim, proč dávám tři hvězdičky. Asi kvůli tomu švédskýmu týmu krasavic a že je tam pár dobrejch gagů? No ne, prostě průměrná bláznivá komedie. 50% ()

boshke

Jediný důvod, proč si tohle pustit, je ten, že jste to viděli kdysi dávno ve svém mládí a máte u sledování nostalgický pocit. A ani to za to asi příště nebude stát... 40% ()

mil@n.fanatik

Tak na tento film jsem se podíval podruhé minulý týden, kdy jsme jeli autobusem na fotbalový zápas a i když jsem se zprvu moc nechtěl dívat na to co už jsem viděl, tak očkem jsem se mrknul a nakonec jsem neutrhnul od obrazu oči... Srandovní hlášky a scénky co člověka pobaví, zahřejou jsou suprové... Výborné na odreagování a zlepšení nálady, v tomto směru mohu doporučit. Dival jsem se, že jsem dal filmu kdysi dávno po prvním hodnocení 2*, ale o jednu hvězdu jsem ho zvýšil. Žádna mega komedie to není, ale jak už jsem psal na zasmání a zlepšení nálady ideální... 55% ()

Slarque

Scénář vypadá, že byl psán pro někoho z „komiků“ typu Martin Lawrence či Eddie Murphy. Naštěstí je Cuba Gooding Jr. příliš dobrý herec na to, aby sklouzl k jejich upocené trapnosti. Pár dobrých fórků tu je, Roselyn Sanchez mi přijde víc sexy než celé švédské opalovací družstvo a pokud nejste příliš nároční, může vás film trochu pobavit. ()

Rocky62

Jediné co zde skutečně stojí za vidění a kvůli čemu se vyplatí tuto břečku zapnout je Roselyn Sanchez, bez jejíž účasti by v mém pomyslném žebříčku figuroval tento brak v kategorii nejhorších "odpadlíků". Skutečně totální průser postrádající jakékoliv ambice a snahu pobavit diváka. Cuba Gooding ztratil soudnost. ()

SeBig

Doporučeno od kamarádu. Při filmu se možná nenudíte ale zase taky moc tak nebavíte teda já se spíš moc nesmál. Cubův taneček na začátku nemá sice chybu ale pak to je spíš průměr. Gooding se na komedie prostě nehodí. ()

Crocuta

Podobné nudné snímky hodnotím zpravidla jednou hvězdičkou za pěkný holky, jsou-li tam jaké - a tady se jich pár vyskytne, tož tak. ()

Arsenal83

Viacnásobne videné a nemôžem inak, bolo to skutočne vtipné. S nadsázkou na homosexuálov, tak aby sa im neublížilo, ale zároveň ani aby neboli nejako umelo propagovaní. Cuba je ozaj výborný. Fekálny a presexualizovaný humor ja nemám rád, ale toto patrí do iného typu komédie. Proste bláznivé pobavenie s nádychom romantiky a uznajte sami, Roselyn Sanchez bola výborná voľba. Toto podhodnotenie je nespravodlivé. ()

heyda

Nic proti homosexuálům, ale můj pohled spočíval především na krásné tanečnici Roselyn Sanchezové, která mě teda dostala. Film moc velkou úroveň nemá, ale pobaví. Po náročným dni skvělá volba na relax :) 60% ()

Ivoshek

Jak Gooding tak Sanz strašlivě přehrávají, až z toho oči bolí. I vtipy, které by mě jinak dokázaly pobavit, takhle vyzní do trapnosti. Jediná udělená hvězdička je za ex-Bonda Rogera Moore, který je tu opravdu postarší noblesní gay par excellence. ()

eraserhead666

Hloupé, prakticky bezobsažné (i v rámci jakéhosi nehomofobního pohledu na homosexualitu), přesto zábavné a místy až humorné. Pokud se ovšem kamera nezaměřuje na Cubu Goodinga Jr, který je v tomto filmu opravdu strašný, až odpudivý a nechutný a nebo Vivicu A. Fox, která je na tom úplně stejně. Jinak ale řádka povedených vtipů, skvělý Roger Moore (s parádním odkazem k bondovi), výborná trenérka a neuvěřitelně nádherná Roselyn Sanchez, ta by oheň zapálila snad i v mrtvole. ()

SOLOM.

Když člověk bojuje pár dní s vysokými horečkami a doslova nemá chuť na své oblíbené aktivity, psaní recenzí a svůj milovaný hororový žánr – nechá se zlákat i na takové kousky, kterým by se jinak nejspíš zdaleka vyhnul. Homosexuální tématiku pokud možno vynechávám, i když jde jen o komedii/parodii, ale tady jsem se nechal zlákat obsazením – Pro Roselyn Sanchez mám menší slabost, no a Cuba Gooding Jr. / Vivica A. Fox taky nepatří k nejhorším. Lomcovala se mnou střídavě zimnice a horečka a teď nevím, jestli to bylo skutečně nemocí, nebo samotným filmem. Zápletka jako taková byla opravdu hodně přitažená za vlasy, nicméně jsem tu narazil na několik docela povedených vtípků, které alespoň trochu vyvážili onu scenáristickou trapnost a režijní představu kvalitní zábavy. Naštěstí tu nebyly jen bukvice, ale i celkem pěkné ženské, takže jsem to vydržel až do konce. ()

fleker

tak nevim proc...ale furt se mi vtlouká dohlavy ten agločeskej paskvil plnou parou back...a ne a ne ho dostat z šišky...plnou parou back, plnou parou back...zní to trochu jako paroubek co?..ale nebojte....ani jirka ani harry potr...proste nic co by melo mit neco spolecnyho s bradavicema se v týhle fakingšajze komédii nevyskytuje...naopak....vsichni tu maj pekne cistounkou plet a dokonale vyholena podpaždi.. ( taky bys to mel nekdy zkusit jiří,,,,,možná by ti kluci ve sněmovne přestali řikat ježimamut)...v hlavni roli zebrická dvojka, která si pod nalepkou: -moje prdel by moc rada, nasla svyho kamarada- , hraje na willyho mlhu ()

ARI50

Cuba na plavbě lodi slušně překvapil protože se nevyjí jako komediant a tak tahle plavba plná žen potěšila. ()

Handle

Je to celkem sranda, zasmál jsem se, ale film přiřazuju spíš k těm, co stačí vidět jednou a pak už je to nuda.., Ale na druhou stranu mě ten film vůbec nevadí, natož, že ho tu cekem pěkně kritizujete... ()