Blázinec na koleji

• USA Dorm Daze (více)

Je pár dní před vánočním volnem a na koleji to vře. Styles, který má, alespoň podle svých siláckých řečí, za sebou spousty zkušeností, zaplatil kamarádovi Bookerovi prostitutku, aby už konečně přišel o panictví. Teď už jenom počkat, až sexy Dominique dorazí a postarat se, aby zatím nervózní Booker někam nezmizel. V tu samou chvíli další obyvatel koleje čeká na příjezd francouzské studentky na výměnu, která se jmenuje... taky Dominique. Takže na zmatky ve stylu "kdo je kdo" je zaděláno. A to není jediné. Tahle kolej je totiž jeden velký zmatek. (oficiální text distributora)

Lachtaan

V době boomu kolem Prciček a všech možných prostoduchých komedií o pařbách, nahotě a bezmyšlenkovosti mladistvých jsem hltal kdejaké možné obdobné filmy. Blázinec na koleji byl toho přesným důkazem. ()

Bobik9

Bylo to fakt zlý. Čekal sem komedii, ve stylu Prciček. Bohužel jsem se nedočkal. Nebylo to na odpad, ale tak maximálně na jednu * a druhou to dostalo za pár pěkně narostlejch holek, ()

asirtes

Patrick má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Patrick ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. (Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!) ()

jenik71

První půlka mi přišla hodně slabá, až trapná. Dokonce jsem chtěl DVD vytáhnout z přehrávače. Ale druhá polovina, když se děj přece jen trošku rozjel, byla o fous lepší a místy jsem se i zasmál. Celkově je to však slabé a podprůměrné. ()

BMAJTZ

Je to strašná nuda podpořená špatným herectvím. Nejhorší na tom je, že scénáristi evidentně nevědí kde skončit páč celý příběh neskutečně zkomplikovali až to přestalo být úplně vtipné a zajímavé. Mimochodem po prvním dílu budu hodně zvažovat nad tím jestli kouknu na dvojku. ()

Imrwere

Jak již sám název napovídá, jde jedním slovem opravdu o blázinec. Ano, dá se tomu zasmát, to je pravda, ale přijde mi to až zbytečně moc zamotané. Zlatá střední cesta, 3 hvězdy, 60 % ()

Elbarto08

Začátek takovej, jako by začal uprostřed a dá se do toho hezky zamotat, ale zvláštní, že tvůrci se do složitého příběhu náhod, kde nikdo nic neví, nezamotali. Nebo ano? ()

LyBerion

Pár vtipných situací tu najdeme, ale v zásadě je to jen film postavený na nahodách a tím myslím úplně všechno, co jde zaměnit nebo poplést se zde zákonitě stane a rozhodně po chvíli omrzí. Na můj vkus by film takovéhle originality a nápadu měl mít 2xkratší stopáž. Dávám 30%.. ()

Psycho.R

Tohle jsem si stáhnul čistě z principu, že jsem chtěl vidět víc filmů od Lampoon, kteří vytvořili legendární sérii dovolených. Ovšem prkenost herců a zápletky s tisíckrát něčim zaměněnym vypadli módy už v 80´. ()

LucyD

Myslela jsem, že to bude blbost a nikdy by mě nenapadlo jen tak se na to podívat, ale hrálo to v televizi a fakt jsme se bavila. ()

Chip89

Relativně nudné, asi dvě scény, kdy jsem se pousmála. Jen jako neuvěřitelné náhody a návaznost. Proč , když má někdo takový nápad proč to nevyužije lépe? ()

casef

Ano, souhlasim se všemi, že je to kravina, ale nedá mi to a dávám 3 hvězdy. Když se trochu zorientujete, kdo koho a proč nahání po chodbách jedné univerzitní koleje, tak se určitě alespoň párkrát zasmějete, protože vymyslet takovou změť nedorozumění a náhod kolem jedné kabelky je umění a za to scénaristovi tleskám. ()