poster

Starman

 • USA

  Starman

 • slovenský

  Starman

 • slovenský

  Muž z inej hviezdy

Dobrodružný / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 1984, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Od Carpentera bych cekal nejakej horor nebo nakou uchylarnu, ale to se tentokrat nekona a ani mi to nevadilo. Pribeh je sice trochu jako E.T., ale pojatej krapet jinak. Prvni zhruba hodina je fakt dobra, vsemozny vysvetlovani mimozemstanovy je celkem zabava a diky dobre hudbe film hezky odsejpa. Jenze pak se do vseho zacnou michat city a film tak na tempu trochu ztraci. Navic to zamilovani hlavni hrdinky do Starmana je dost neverohodny. Celej film tahne hlavne naprosto vyborne vytuhlej Jeff Bridges, kerej mi krapet pripomnel Arnieho z Terminatora. Slabsi 4*.(25.9.2006)

 • castor
  ****

  Hororový specialista John Carpenter je tentokrát příjemně lidský, i když paradoxně pojednává o mimozemské existenci na naší planetě. Určitě tu zaujme spíše diváka, který má filmy „pouze“ rád, oproti tomu, který je do zbytečných detailů studuje a neustále analyzuje. Sci-fi žánr je tu totiž jen letmo naťuknutý, primárně jde o romantický mix jedné nečekané návštěvy, kdy si mimozemský tvor pro snadnější pobyt na Zemi vezme podobu zesnulého manžela jisté Jenny Hayden. S tou potom – nejprve proti její vůli – cestuje napříč Spojenými státy na místo setkání se záchrannou lodí. Jak to asi může s jejími city dopadnout? Na Oscara čtyřikrát nominovaný Jeff Bridges tu vytvořil věru fascinující postavu, překvapivě obdařenou morálními hodnotami i čistotou duše, postavu stejně podmanivou jako z počátku odpudivou. Karen Allen tu ke němu coby šokovaná vdova výborně sedne a divák si užije dvouhodinovou oddychovku s úžasným rozjezdem i trošku kostrbatým dojezdem!!(22.10.2009)

 • jonyyy
  ***

  60%(4.8.2009)

 • JohnnyD
  ***

  Najrodinnejší Carpenter. Emotívny príbeh E.T.-ho pre dospelých vo svojom čase dokázal zaujať masy aj v post-socialistickom Slovensku. Kto by to o Carpim povedal...(24.6.2012)

 • Paldini
  *****

  Lidstvo je jen banda krvelačných primitivů :-). Něco na tom asi bude.(12.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace