poster

Starman

 • USA

  Starman

 • slovenský

  Starman

 • slovenský

  Muž z inej hviezdy

Dobrodružný / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 1984, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoPo
  ***

  Vo filme sa v podstate odohrávajú len dve veci. Dvojica cestuje z bodu A do bodu B. A tá druhá je zaujímavo podaný mimozemšťan v podaní Bridgesa, ktorý objavuje čo znamená byť človekom. Ak ste jeho fanúšikom pridajte si jednu hviezdu navyše, pre tých ostatných je to len sci-fi podané tak nejak civilne.(13.3.2011)

 • Superpero
  ****

  Romantický film jsem od Johna Carpentera asi ještě neviděl, ale zvládl to jedničku. Úvodní přeměna z hrozivého mimina do Jeffa Bridgese je silně znepokojující, ale pak už to jede na klasickou notu ufona dobráka, co zažívá patálie. Jeff Bridges je perfektně toporný a Karen Allen velice sympatická. Moc se mi to líbilo.(10.9.2016)

 • Subjektiv
  **

  Carpenter přinesl do našich srdcí strach a antarktický mráz svou Věcí, Carpenter přinesl do našich srdcí prázdnotu a vesmírnou nudu, aniž by nudil, svou Dark Star. A tenhle Carpenter nám nyní přináší lásku a mír? Kdo mu ta slova přes jeho překrásně cynické pysky tlačil? Dolary? Smlouva? Takový úpadek! Vždyť Starman se svému míčovitému mimozemskému bratranci z Dark Star nerovná ani zábavností, ani charismatem, ba ani fyzickou krásou! Koho to napadlo svěřit těmhle rukoum standardizovanou rodinnou podívanou s polotovarovitými postavami?(9.2.2009)

 • T2
  ****

  Rozpočet $24miliónovTržby USA $28,744,356Tržby Celosvetovo $31,700,000║ Film sa vezie na vlne príchodu mimozemskej civilizácie na planétu Zem, ktorá bola na prielome 80.rokov moc obľúbená(Blízke stretnutie tretieho druhu, E.T.) a darí sa mu ponúknuť celkom príjemný miestami odľahčený príbeh, kde svoje čaro spraví ústredná dvojica Jeff Bridges-Karen Allen, trikovo tiež zvládnuté k spokojnosti, film v podstate nemá ani nejakú slabšiu chvíľku a ubehne ako voda. /75%/(13.11.2009)

 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Herec HR - Jeff Bridges(1.4.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace