• slovenský

• slovenský

Muž z inej hviezdy

Dobrodružný / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 1984, 115 min

Zosuladeniu zanrov romance/scifi proste neviem odolat. Je to sentimentalne az strach, no Jeff Bridges coby mimozemstan, ma nadchol svojim ludskym charakterom (moze byt este niekto tak nadpozemsky pritazlivy?:). Nie je mi celkom jasne, preco tento film nebol az tak uspesny, nepopieram, ze je to ,,vynucujuci'' zdimac slz, no ja som sa bez protestov nechala oblbnut sladkymi recickami a hereckym prejavom Bridgesa. Ach, co uz s mojou romantickou dusickou? :)(17.7.2009)

John Carpenter si chtěl nejspíše odpočinout po všech těch hororech a natočil toto povedené sci-fi drama o muži, který přiletěl z vesmíru a vzal na sebe podobu zesnulého muže mladé vdovy po níž chce aby ho dovezla k jeho mateřské lodi. Po cestě poznává chování lidí a samozřejmě lásku. Film utíká celkem rychle, nenudí, má krásnou hudbu a Jeff Bridges si s hlavní rolí poradil velice dobře. Dá se říct, že to je taková dospělejší verze E.T.(6.12.2008)

pamatam si ako to bezalo na stv..mozno aj trikrat som to videl...mam rad tento film, velmi(18.1.2007)

Skvělá návštěva z hvězd, se skvělým příběhem, doplněná skvělou hudbou a natočená - opět skvělým Johnem Carpenterem.(25.11.2007)

Zajímavě zpracované sci-fi, trošku jinak než většina filmů daného žánru, což rozhodně není naškodu, pokud to vyjde. Což se v tomhle snímku podle mě povedlo. Navíc velmi příjemně hrající Jeff Bridges.(13.4.2005)