Samantha je mladá dívka, jejímž jediným snem je chodit do normální školy, zbavit se vlezlých novinářů a vyhnout se vlivu svých rodičů, hlavně pak otce. Když je přijata na univerzitu, stojí jí v cestě jediná překážka. Její otec je totiž prezidentem Spojených států amerických! Dívku ale nemůže nic zastavit. Na univerzitu odjíždí a na pokoji se seznamuje se spolubydlící Miou, která těžko nese, že Samantha je místo ní středem pozornosti. Mia se jí snaží znesnadnit život, jak jen to jde. Samantha sledována tajnými službami všude, kam se hne, dokonce i na toaletě, a pod neustálým dohledem médií potkává sympatického vysokoškolského studenta Jamese, do kterého se šíleně zamiluje. James ale žije dvojím životem. Je totiž jeden z agentů americké tajné služby a byl povolán prezidentem na hlídání Samanthy. Zvládne dívka poznat sama sebe a dokázat otci, že se umí obejít bez ochranky? A jak bude reagovat na to, že James je tajný agent, který je na univerzitě jako její dozor? (TV Nova)

otík

Je až neuvěřitelné, jak málo dokázali autoři vytěžit z docela zajímavého nápadu, kdy dcera amerického prezidenta chodí krátkou dobu do školy v Kalifornii a kdy ji neustále hlídá ochranka. Téměř žádný humor na adresu nabouchaných bodyguardů, žádný pořádný útěk, žádný pořádná love-story, prostě nic, co by stálo za řeč. Je pravda, že Katie Holmesová je kočka a že má líbivý obličej, ale to tento film neutáhne. Alespoň že jsem po delší době mohl vidět Michaela "Batmana" Keatona v solidní roli. ()

Jazzzz

Za tu Katie Holmesovou, která sice není žádná excelentní herečka, ale mě se celkem líbí, dávám jednu hvězdičku. Jinak je film nudný, předpokládatelný a během jeho sledování jsem měl neustály pocit, že jsem tuto hloupost už někdy viděl... ()

jatamansi

Nenáročná teenagerovská komedie. Mírně pobaví, neurazí. Nic z ní v hlavě neutkví a po shlédnutí vyprchá z hlavy jako bublinky z minerálky. (Nemohu napsat ze šampaňského, to už by musela být jiná kategorie.) Keaton navíc moc prezidentsky nevypadal, obzvláště s rukama v kapsách. Forest Whitaker naštěstí ty nejlepší role odehrál v úplně jiných filmech. ()

Lencha

Čtu vaše komentáře a po pravdě, mně to až tak strašný nepřišlo. To jsem teda viděla horší díla:-))) Prostě romanťárna s Katie v hlavní roli. Od toho se nedá moc čekat a taky jsem od toho nic nečekala. Přála jsem jí, aby zapadla mezi ostatní, aby se dala dokupy s Marcem...očekávala jsem i menší zápletku (menší...no spíš malinkou) a pak byl konec. Katie je nemastná neslaná, chvílema se pitvoří jako by jí bylo pět...můj šálek kávy teda ona není, ale na film se koukat dalo:-))) ()

jakeer

A takto sa rúcajú detské ideály o predstaviteľoch Batmana... Na druhú stranu, podobné hollywoodske prehrešky si dovolili aj iní (a väčší) herci, ako Michael Keaton. Film nehodnotím, nakoľko som nemal tie gule si ho pozrieť celý. ()

ThomasCrown

Veril som, že to bude za viac, ale vyššie hodnotenie dať nemôžem. Obyčajný, bez života, bez vtipu. Nejaký ten humor sa sem-tam objaví, ale to film z pátosu nevytiahne. Na Katie Holmes sa síce dobre pozerá a bikini jej svedčia (Tom Cruise vedel čo robí:), ale to je asi tak všetko. Neviem teraz, ktorý film bol prvý, ale je to takmer presná kópia Honby za slobodou, ktorá má fajn švih. ()

sona123

Katie se tváří ještě víc tragicky, než má v repertoáru. Ale stejně ji mám ráda :-) No ano, je to sladkobolné, ale je to přece romantika...na čsfd podhodnoceno, zas tak zlé to nebylo. ()

lareinna

Je to tak odporne presladené, až sú niektoré scény priam trápne. Strašné. Normálne ma znervózňovali tie úškľabky, ktoré hádzala Katie Holmes do kamery celý čas. A ten bozk na konci...to čo bolo? Babička by dala vášnivejší! ()

alenka odpad!

katie je proste nula, a jakkoli se nekomu libi jeji hnedy vocicka, tak z tohohle filmu se mi skoro chtelo zvracet. never more! ()

Kratoc odpad!

Jasná TV kvalita na nedělením odpoledne, kde dokáže babičky zaujmout ta holčička v hlavní roli, co se tak hezky usmívá (Katie Holmes) a tak ten dům jak tam bydlí prezident. Jít s tímhle na normální trh je sebevražda. A možná i vražda (diváka). Je to slaboduché, je to nudné, je to o ničem. ()

Lilloos

Sterilní nelogická povídačka o teenagerech, kteří se tváří jako pětiletí, ale hrají je málem třicátníci. ()

etienne

Hrôza des...Forest, by sa mal po takomto niečom nad sebou hlboko zamyslieť a už nikdy viac nestáť za kamerou - jedine pred kamerou, lebo on je hlavne herec a nie režisér (to je z tohto filmu totalne jasné). Patetickosť, samozrejme "skvelé" ju es end ej, strašne slabučký scénar, námet, bizarne odporné herecké výkony...no radšej sa tomuto kúsku vyhnite, ak máte svoje duševné zdravie radi... ()

foundation odpad!

Den pred mojimi statnicami som si zaexperimentoval a povedal ze co uz moze byt horsie ako ten pocit stresu a stiahnuteho brucha ktory som mal. Odpoved : Toto bolo horsie. Ovela horsie. Jedna z najvacsich sraciek aku som mal moznost vidiet. ()