Samantha je mladá dívka, jejímž jediným snem je chodit do normální školy, zbavit se vlezlých novinářů a vyhnout se vlivu svých rodičů, hlavně pak otce. Když je přijata na univerzitu, stojí jí v cestě jediná překážka. Její otec je totiž prezidentem Spojených států amerických! Dívku ale nemůže nic zastavit. Na univerzitu odjíždí a na pokoji se seznamuje se spolubydlící Miou, která těžko nese, že Samantha je místo ní středem pozornosti. Mia se jí snaží znesnadnit život, jak jen to jde. Samantha sledována tajnými službami všude, kam se hne, dokonce i na toaletě, a pod neustálým dohledem médií potkává sympatického vysokoškolského studenta Jamese, do kterého se šíleně zamiluje. James ale žije dvojím životem. Je totiž jeden z agentů americké tajné služby a byl povolán prezidentem na hlídání Samanthy. Zvládne dívka poznat sama sebe a dokázat otci, že se umí obejít bez ochranky? A jak bude reagovat na to, že James je tajný agent, který je na univerzitě jako její dozor? (TV Nova)

SFalconJ

Tak tenhle film mě orpavdu zklamal. Katie Holmes byla jediná věc, na kterou se dalo koukat. Nejlepší na filmu byla opravdu krásná hudba. Jinak opravdu pochybuji o smyslu tohoto snímku. Co víc dodat, hloupý film na odreagování maximálně za dvě hvězdy. :-/ ()

haWranka

Katie Holmes není, nikdy nebyla a niky nebude dobrá herečka. V tomhle filmu to jenom potvzuje, i když vlastně ani nemá pořádně co hrát. Stupidita tohodle veledíla je tak značná, že jsem ani nebyla schopná vydržet do konce. Je opravdu smutný, že můj oblíbenej Batman hraje v týhle příšernosti... Jo a nevim jestli jsem nechápavá, ale přijde mi, že ten překlad názvu nedává smysl...? ()

M0NCA

Jedna hvězdička za to, že mi Katie sdělila, jak se říká té přepážce mezi nosem a horním rtem. Vážně nechápu, co mě k těmhle laciným teen romanťárnám vždycky tak táhne, že u nich dobrovolně strávím nějakou tu volnou chvíli a čekám film s průměrnou zápletkou aspoň na tři hvězdičky. Chudák já. ()

Kritik.

Obrovský potenciál, výborní herci, úžasný Michael Keaton, soundtrack Michael Kamen...ale od toho hlavného "zvratu" to už aksi nebolo scenáristicky domyslené, dialógy bez zmyslu, vývoj deja divný a záver nijaký. ()

Likan7

Příšerná zhovadilost, která hraničí s trapností českých pohádek. Jakákoliv podobná komedie nemusí být hned Deník princezny, ale nějaké základy funkční komedie by tu být mohly. Tady není fakt nic. Whitaker je možná solidní herec, ale režisér není ani průměrný. ()

Judy24

Více méně to dopadlo podle mých očekávání - všechno bylo dost předvídatelné, ploché, jednoduché a spíš podprůměrně zahrané a zakončené nečekaně přiblblým koncem. Na druhou stranu po dlouhé době mě snímek tohoto typu překvapil a aspoň se mi líbil hlavní chlapec, který vypadal jako mladý Bond. Člověk toho nesmí chtít moc, žejo... ()

TerP

Klasická romantická... (nebudu jí nazývat blbostí). Nemůžu jí hodit do odpadu, prostě ne. Když jsem to viděla na ČT 1, prostě se mi to líbilo, ale uvědomuji si, že tohle je klasická přeslazená blbost (ano, až teď se to slovo hodí). A musím říct, že k tomu, abych měla ráda ''slečnu'' Holmes, tahle komedie opravdu nepomohla. Dvě hvězdy, víc ani ň. ()

Ducii

Klasika. Moc originální to není (Hon za svobodou nebo jak se to jmenuje má prakticky téže téma), ale na odreagování, pokud u toho nechcete přemýšlet se to hodí. Konec se mi nelíbil, ten nebyl vůbec domyšlený. ()

malamia

Jo, na dvě hvězdičky to dosáhne, pokud to hodnotím se závislostí na filmový žánr (bez čehož myslím hodnotit film nejde). Jen jsem si pak na konci říkal, že ten James je nějakej moc dokonalej a pohotovej :-). ()

Martiiiiinka

Hm, tak nevím. Nerada bych tenhle film úplně ztrhala, tvůrci mi k tomu ale tak obratně nahrávají, že se musím vcelku dost silně držet. Nebo jinak: příběh je slaboučký jako čajíček, vcelku nadějné herecké obsazení se snaží tak na 30% maximálně (což ruku v ruce s faktem, že scénář i režie docela aktivně zabíjí i ty momenty, v nichž by ti chudáci snad i rádi něco předvedli, výsledku dost zásadně škodí) a celkově tak film absolutně nepřekračuje hranice televizní zábavy na jedno odpoledne - no a přitom, buďme upřímní, zábavy, která zrovna dvakrát nepobaví... ()

evca_007 odpad!

Proboha jak může skvělý herec, který se objevuje ve vynikajících filmech a je velmi oblíbený režírovat takovou blbost? Jako já nejsem náročný divák. Probůh líbí se mi i praštěné filmy v podobném duchu, ale tohle bylo fakt moc. Nikdy více. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

kookies odpad!

Plytký trápne idylický príbeh o dokonalej dcére správneho amerického prezidenta ktorá sa zamiluje do svojho bodyguarda. ()

Geniusss

Film, ktorý som si pozrel len kvôli Katie Holmes. Je to typický televízny film na nudný večer, ale naozaj veľmi nudný. Zaujme tak akurát hudba a krásna Katie Holmes . ()

bratr_jezek

Katie Holmes je asi jediné, na co se dá dívat v další variaci na to, jak to "slavní" mají těžké. Tentokrát jde o dceru prezidenta, která se asi "probrala z vakua" a nějak se rozhodla, že bude chodit na normální školu a bude normální náctiletá. Katie na náctiletou bohužel už nevypadá, její "zamilování" do prvního pořádného chlapa stejného věku se dá ještě pochopit, proč se ale on (agent, který chtěl být agent, tvořit dějiny stejně jako otec a děd) zamiluje do ní zavání otazníky. Další nepochopitelní jsou agenti, kteří hlídají opravdu vše, a pak jim najednou na konci filmu odjede Katie sama kamsi pryč. Americký pár představující elitu Ameriky je dvojice necharismatických přehrávajících trosek. První dáma se chová na jednu stranu jako matka, najednou ale začne křečovitě tlačit na dceru "přes mrtvoly". Jde totiž o znovukandidaturu otce. Proč e ale znovu chtějí stát "hlavou" Ameriky, když to jejich dceru ničí se nedozvíte, prezident tak, jak je zde podán by asi neprošel ani ve volbě na guvernéra. Pokus o vážnou tvář při řešení "krize s dcerou" se nedaří a pokusy o "zlidštění" prezidenta (tančí s dcerou, tajně oba chodí v noci na dort) zavání spíš otázkami, zda je to je ještě jen otec nebo má s dcerou nějaké "tajemství". ()