poster

Láska na hlídání

 • USA

  First Daughter

 • Slovensko

  Láska na stráženie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berusche
  ***

  Teda vy jste tady hróóóózně netolerantní. Moje 5-letá sestřenka taky často používá ve spojení s věcmi: pitomý, pitomý, pitomý, všecko je pitomý! Jenže u ní to přičítám věku (nedostatek argumentů) a malé slovní zásobě (pitomý). Mně ale šest bylo už před dlouhou dobou, takže, kdyby se někdo divil, tohle byl tak film pro ní (čímž říkám, že žhavé scény a seksy záběry nejsou na místě), že scénář opravdu nemohl být hlubokomyslnější (ona by to asi chudák nezvládla) a že pointa opravdu neměla být, jak to mají prezidentské dcery hrozné, nýbrž jak i ony jsou dívkami hledající své štěstí. Já s tím ale problém opravdu nemám a aj slzičku jsem ukápla, když se holka jedna velkooká konečně našla. A upřímně, já teda vypadat jako Kate, mít za otce prezidenta USA a takovýho frajera za pantera (promiň drahý!), asi bych si nestěžovala. Že vy jí to závidíte?(25.6.2011)

 • Slarque
  *

  Docela by mě zajímalo, zda si Forest Whitaker vybírá scénáře k romantickým komediím a točí je jako krystalicky čisté verze tupých a nudných dojáků nebo tak ty scénáře vypadaly už původně a on si je kvůli tomu vybral. Jeho třetí celovečerní film a potřetí se skřípěním zubů tak tak na 20%. To už nemůže být náhoda.(12.11.2008)

 • Ridick
  ***

  zabavna komedia urcena skor svojim scenarom a reziou do tv. katie holmes je tak sladka... ach(4.9.2005)

 • Roman.Ticka
  ***

  Líbil se mi Marc Blucas, líbila se mi Katie Holmes. Utáhla celých 102 minut na jediné barevné pentli, která ji zdobila jak malované vejce. Katie je bezesporu očarující bytost, ani se nedivím, že dokázala oblbnout Toma Cruise. Za to, jak zvládla reprezentovat ženskost ve vší kráse a přednostech, si zaslouží 3*, aniž by padl jediný prásk rákoskou.(19.4.2014)

 • Fevas
  **

  Popis nás nutí si myslet, že je to jeden z těch hollywoodských snímků ze života dnešních teenagerů. Začátek nás nutí si myslet, že jde o pohádku. A průběh nás nenutí k ničemu, možná tak k přepnutí programu. Katie Holmes pro mě nic neznamená, za to mě zaujalo, ze ve filmu hraje Marc Blucas. Zatím jsem měla možnost ho vidět jen v Buffy, tak mě zajímalo, jak asi hraje v jiném filmu. No... scény typu "tohle nemůžeme" a "musíme si promluvit" mu šly vážně dobře. Akorát u toho žárlení mohl trochu přidat. Příběh má několik chyb, například skleněná průhlednost. Posledních dvacet minut, když už se tam stalo něco závratnýho, co hlavní hrdiny oddělilo, jsem jen čekala, kdy se konečně vynoří ten tupec s agentským odznakem a ti dva si padnou do náručí. Měla jsem pravdu. Na druhou stranu, ne úplnou. Celý příběh totiž skončí tak, že vlastně vůbec nechápete, co se tam právě stalo. To si scenáristi plánovali pokračování, nebo to tak rychle ukončili nad kafíčkem a doufali, že si nikdo nevšimne? Celkové hodnocení za téma, zpracování, herecké výkony, kulisy a kameru je tedy 46%.(13.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace