Láska na hlídání

First Daughter

Láska na stráženie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 102 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,055,921Tržby Celosvetovo $10,592,180(24.4.2009)

• jajinka

Jednoznačně oddechový film, který jsem dokoukala snad jen kvůli Katie.(23.4.2006)

Líbil se mi Marc Blucas, líbila se mi Katie Holmes. Utáhla celých 102 minut na jediné barevné pentli, která ji zdobila jak malované vejce. Katie je bezesporu očarující bytost, ani se nedivím, že dokázala oblbnout Toma Cruise. Za to, jak zvládla reprezentovat ženskost ve vší kráse a přednostech, si zaslouží 3*, aniž by padl jediný prásk rákoskou.(19.4.2014)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $10,588,809(13.2.2007)

• Fevas

Popis nás nutí si myslet, že je to jeden z těch hollywoodských snímků ze života dnešních teenagerů. Začátek nás nutí si myslet, že jde o pohádku. A průběh nás nenutí k ničemu, možná tak k přepnutí programu. Katie Holmes pro mě nic neznamená, za to mě zaujalo, ze ve filmu hraje Marc Blucas. Zatím jsem měla možnost ho vidět jen v Buffy, tak mě zajímalo, jak asi hraje v jiném filmu. No... scény typu "tohle nemůžeme" a "musíme si promluvit" mu šly vážně dobře. Akorát u toho žárlení mohl trochu přidat. Příběh má několik chyb, například skleněná průhlednost. Posledních dvacet minut, když už se tam stalo něco závratnýho, co hlavní hrdiny oddělilo, jsem jen čekala, kdy se konečně vynoří ten tupec s agentským odznakem a ti dva si padnou do náručí. Měla jsem pravdu. Na druhou stranu, ne úplnou. Celý příběh totiž skončí tak, že vlastně vůbec nechápete, co se tam právě stalo. To si scenáristi plánovali pokračování, nebo to tak rychle ukončili nad kafíčkem a doufali, že si nikdo nevšimne? Celkové hodnocení za téma, zpracování, herecké výkony, kulisy a kameru je tedy 46%.(13.8.2012)