Láska na hlídání

Láska na stráženie

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 102 min

• Terez.S

Proč jsem si k víkendovému večeru vybrala tenhle film místo "Krásky a zvířete" vážně netuším. Asi jsem měla náladu na "teenage film", který je hloupý natolik, že u něj můžete dělat tisíc dalších věcí, předvídatelný tak moc, že už od začátku čekáte, kdy se něco pokazí, aby to už mohlo šťastně skončit, a který je v neposlední řadě tak strašně "americký", až už to pěkné není :). Ale Katie je v něm milá a její "ochránce" je "cute". A o to v těchto filmech jde, ne? :)(14.12.2010)

• don corleone

Chtěl jsem to vidět jenom kvůli Katie Holmes a jenom kvůli ní jsem se dodíval do konce. Jinak opravdu spíš ten odpad!(3.7.2005)

zabavna komedia urcena skor svojim scenarom a reziou do tv. katie holmes je tak sladka... ach(4.9.2005)

• numi

Naivita a stupidita tohoto snímku je zřejmě omluvitelná, protože pokud spojíte název filmu a jméno hlavní přestavitelky (Katie Holmes), asi neočekáváte nějaký inteligentní nášup... (Jen připomínám, že se jednalo o rok 2004 - to jen pro případ, že by se v budoucnosti z Katie stala NÁHODOU kvalitní herečka.) Bohužel ani sázka na romantickou linku nějak nevyšla a vše je vsazeno na jednu jedinou kartu. Předvést všem, jak těžký život mají mladá prezidentská děvčata. Takže nakonec tenhle snímek nedokáže bojovat ani o tři hvězdičky a ukotví se někde na ušmudlaných dvou. Líbil se mi výběr hudby, který ovšem absolutně neseděl k cílové skupině diváků, kteří by tenhle snímek mohli shlédnout. Tady se někdo snažil o něco více než o podprůměrný film pro americké teenagery a dopadnul tvrdě na hubu. Zachraňují to tak jen ti dva stylový pánové v saku, kteří se od filmové První dcery nehnou ani na krok. [červen 2006](8.6.2006)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +příjemná (snesitelná) Katie Holmes, pěkný pohádkový příběh, Michael Keaton jako prezident a Marc Blucas -málo dramatické, bez složitých dějových zvratů (prostě pohádka), celkově docela jednoduché, distribuční název je "ehm" hloupý/// Jasně, nezapřu vám, že takové filmy se mi líbí a rozhodně se netěším až z nich vyrostu. Zatím mě stále baví, i když musím se přiznat. Láska na hlídání je trošku slabší. Hodně tématicky podobný je film Hon za svobodou. Ten je však krásnější, je tedy na co koukat a má i bohatší scénář. Láska na hlídání je jen taková oddychová jednohubka s velice příjemnými herci. To je ovšem dáno tím, že je to pohádka (tedy nenásilná, nedramatická) odehrávájící se v moderní době. Z Katie jsem měl prostě dojem že je princezna, nebo chcete-li první dcera./// Celkem 67%///(23.10.2008)