Láska na hlídání

Láska na stráženie

First Daughter

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 102 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,055,921Tržby Celosvetovo $10,592,180(24.4.2009)

• burina

Niečo tak príšerné som už dávno nevidela. Prezidentská rodina je tu vykreslená ako trojica dokonalých ľudí a k tomu nudná a nezaujímavá romantická zápletka.(14.10.2008)

Na druhé zhlédnutí zvedám na 50%, protože to bude asi jediný film, ve kterém je Katie alespoň trochu snesitelná. Konkurenční Hon za svobodou je zhruba stejně pitomý a předvídatelný, ale Michael Keaton je lepší prezident a Katie víc sluší blonďatá paruka. Jakékoliv důležitější argumenty byste ze mě nevymlátili ani s odznakem prezidentské ochranky. A ten český překlad je vážně hloupý.(26.8.2007)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $10,588,809(13.2.2007)

• EdaS

Katie jsem fakt v Dawsonově světě zbožňoval, jenže pak se z ní stala tuctová hollywoodská kravka. Na téhle blbosti je nejzajímavější fakt, že ji režíroval Forest Whitaker. Na druhou stranu jsem při sledování v sobotu odpoledne stíhal spoustu dalších věcí, což se někdy taky hodí.(29.9.2008)

• - Film, ktorý Marc Blucas (James) a Katie Holmes (Samantha) sledovali v kine, sa volá The Girl Can't Help It (1956). Forest Whitaker mal po vydaní Lásky na stráženie pôvodne režírovať jeho remake. (misterz)

• - Původně měl k tomuto filmu připravovat hudbu známý hudebník Michael Kamen (soundtracky Robin Hood, Smrtonosná zbraň, atd.), ten však neočekávaně 18.listopadu 2003 ve věku 55 let zemřel a tak podle jeho poznámek dokončili soundtrack jeho kolegové. Tento film je mu věnován. (Quido)