Láska na hlídání

First Daughter

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 102 min

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $10,588,809(13.2.2007)

• burina

Niečo tak príšerné som už dávno nevidela. Prezidentská rodina je tu vykreslená ako trojica dokonalých ľudí a k tomu nudná a nezaujímavá romantická zápletka.(14.10.2008)

• Slarque

Docela by mě zajímalo, zda si Forest Whitaker vybírá scénáře k romantickým komediím a točí je jako krystalicky čisté verze tupých a nudných dojáků nebo tak ty scénáře vypadaly už původně a on si je kvůli tomu vybral. Jeho třetí celovečerní film a potřetí se skřípěním zubů tak tak na 20%. To už nemůže být náhoda.(12.11.2008)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +příjemná (snesitelná) Katie Holmes, pěkný pohádkový příběh, Michael Keaton jako prezident a Marc Blucas -málo dramatické, bez složitých dějových zvratů (prostě pohádka), celkově docela jednoduché, distribuční název je "ehm" hloupý/// Jasně, nezapřu vám, že takové filmy se mi líbí a rozhodně se netěším až z nich vyrostu. Zatím mě stále baví, i když musím se přiznat. Láska na hlídání je trošku slabší. Hodně tématicky podobný je film Hon za svobodou. Ten je však krásnější, je tedy na co koukat a má i bohatší scénář. Láska na hlídání je jen taková oddychová jednohubka s velice příjemnými herci. To je ovšem dáno tím, že je to pohádka (tedy nenásilná, nedramatická) odehrávájící se v moderní době. Z Katie jsem měl prostě dojem že je princezna, nebo chcete-li první dcera./// Celkem 67%///(23.10.2008)

• jajinka

Jednoznačně oddechový film, který jsem dokoukala snad jen kvůli Katie.(23.4.2006)

• - Film, ktorý Marc Blucas (James) a Katie Holmes (Samantha) sledovali v kine, sa volá The Girl Can't Help It (1956). Forest Whitaker mal po vydaní Lásky na stráženie pôvodne režírovať jeho remake. (misterz)

• - Původně měl k tomuto filmu připravovat hudbu známý hudebník Michael Kamen (soundtracky Robin Hood, Smrtonosná zbraň, atd.), ten však neočekávaně 18.listopadu 2003 ve věku 55 let zemřel a tak podle jeho poznámek dokončili soundtrack jeho kolegové. Tento film je mu věnován. (Quido)