Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• Jara.Cimrman.jr

Snad má bledězelená pleť, absence tlustých řetězů kolem mého netučného krčku, k zašlápnutí vhodná děťátka či provařená rodinná slátanina mohou za to, že jsem se nebavil. A to jsem se snažil, ale kromě hláškující figurky na palubní desce a wrestlingových santacelníků se zábava nějak zapomněla dostavit.(12.5.2013)

• mandes

rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $97,918,663(30.4.2007)

Film, který vás utvrdí v tom, že děti prostě nechcete. Ti haranti vám pozvrací, počůrají anebo dokonce nechají shořet auto a jen vám zkomplikují život. Tedy minimálně v tomhle filmu. S hlavním hrdinou jsem soucítila a přestože jsem měla nutkání ty malé spratky nenávidět, pobavila jsem se. Nebudu tvrdit, že je to nadprůměrný film ve svém žánru - není, ale na jedno shlédnutí splní účel a pobaví.(22.12.2011)

• Jacinda

Tohle je typ filmů, které přímo nesnáším...ohavné malé děti (v tomto filmu ještě ohavnější než obvykle), hlavní postava která vypadá jako drogový dealer a ženská-matka s lacinou rtěnkou...Tohle je film pro afroameričany, pro mě to byl příšerný zážitek(24.12.2009)

• Roman.Ticka

Ty děcka byly fakt hustý, nevím jak by dopadlo tak elegantní zničení auta ve skutečnosti, ale jistě poněkud radikálněji. Točící disky na SUV byly fakt cool, jak by řekl malý "roztomilý" černoušek. Dějově stejná sračka jako interiér vraku po zažívací explozi i následném konečném řešení. Budu jistě za snoba, ale nejvíc mě dojal pohnutý osud DĚLO-FÁRA. :-Oooo(20.12.2010)

• Ice Cube