Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• dyfur

...primitívne,nevtipné,prvoplánové-asi nemám zmysel pre tento typ " humoru" , asi je to určené iným skupinám divákov,možno tomuto viacej rozumejú afroameričania -ale pritom Policajta z Beverly Hills mám rád-ale pravdou je ,že to bolo úplne o niečom inom....(6.12.2014)

• castor

U podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos. Školáci u toho možná pár desítek minut vydrží sedět, starší publikum ale bude především kroutit hlavou, proč mělo něco podobného tržby bezmála sta milionů amerických dolarů. Tvůrce průměrných taškařic Flintstoneových, Rolniček, kam se podíváš nebo Beethovena vsadil na stokrát omleté situace, které žánru rodinného filmu nedělají ani trochu dobré jméno!!(15.12.2012)

• salahadin

Už jsme tam? Aneb podívaná jako delirium tremens. Děcka jsou někdy nebezpečnější jak setnina opilých bělogvardějců. Já na rozdíl od toho metrosexuálního negra děti rád mám, teda krom těch, co se objeví ve filmu a jim podobných v normálním světě. Měl jsem se zasmát? Nevyšlo to. Měl jsem se bavit? Ups, zase vedle. Měl jsem se "poučit"? Ouha, poučil jsem se, že filmy, co se vysílají v 20:00 na Nově a jsou z US a A mám příště vynechat. Může existovat horší jméno pro hnědocha, než je Ice Cube? Lepší by bylo Milkyway Cube. Je vidět, že to je rapper a ne herec (neumí hrát, strašný hadry, kšiltovka jak pro mentála, týpek jak z reklamy na MaxiKing). Blbý film, žádná komedie. PS: Všimli jste si pokoje č. 1408? :)(26.12.2009)

• lesumir

Černošská road movie o milionkrát opakovaném tématu, no a poslední scény "Můžeme být aspoň kámoši?!" ... "Myslím, že to nejde, Nicku" ... "Tak se měj Suzano!" ... "Počkej, Niku, já chci, abychom byli víc než kámoši" .... vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, WTF? WTF? // Jo, tonhle není spoiler, tohle je prostě vyustění, který dojde hned na začátku filmu i někomu, kdo má IQ dvouleté holky.(4.12.2010)

• Kryton

Klasicky hloupá rodinná "komedie". Ice Cube je neherec každým coulem.(28.12.2009)

• Nia Long