Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• LiVentura

Nepotřebuji znovu vidět, ale chvílemi jsem se i bavil, samozřejmě klasicky přehráno a předimenzováno až příliš přehnanými situacemi.!!!(27.12.2009)

• Tommassi3

"Nicku, víš, co je padesátiletej svobodnej chlap ??" - " Co ??" - "Nešťastnej !!"(4.11.2013)

• mandes

rozpočet : $32 million tržby celosvetovo : $97,918,663(30.4.2007)

• Kryton

Klasicky hloupá rodinná "komedie". Ice Cube je neherec každým coulem.(28.12.2009)

Další komedie s rapperem Ice Cubem a musím říct, že co jsem s nim viděl doposud za komedie, tak tato byla asi nejlepší! Ice Cube je borec a má svůj styl, co se týče oblečení, auta a má nezaměnitelný styl hudby. A tady dokonce i hraje slušně. Ty děti, no ty byli na pěst. Jen si to vemte, kdyby Vám někdo zničil úplně nového Lincolna Navigatora? No já bych je asi zabil za to! Tato komedie má pár vtipných scén, ale bohužel po hodině to tak neuvěřitelně rychle ztratí tempo, že už to tak zábavné není! Potěšila mně jedna písnička od 50 centa, ale nepotěšil mně předvídatelný konec. Jako pohodová komedie to je hodně. Velice jsem si u toho odpočinul. Určitě se těsím na druhý díl, kde Ice Cubovi nebudou lézt na nervy děti!(16.4.2008)

• Ice Cube