poster

Už jsme tam?

 • Česko

  Už tam jsme?

 • USA

  Are We There Yet?

 • Slovensko

  Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  *

  Je možné natočit komedii bez špetky humoru ? Brian Levant se o to s úspěchem pokusil a tak máme tu "čest", že i na našich obrazovkách je toto dílko k vidění. Nepopsatelné peklo a u "dialogů" mezi CGI maketou hráče a Ice Cubem zůstane leckterému divákovi rozum stát... Nemá smysl o tom cokoli psát. Tento snímek ve vás vzbudí již po pár vteřinách jedinou otázku : Už je konec ?(25.6.2007)

 • Chrustyn
  *

  Komedie? Ice Cube (ikdyž není dobrej herec) se zbytečně pitvoří s příšernejma capartama, který by každej rozumnej člověk zabil a zakopal někde u silnice.(10.10.2007)

 • Sandiego
  **

  Mírně podprůměrná komedie, která se dá dokoukat do konce, ale to je tak všechno, co se jí dá přičíst k dobru.(2.12.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Prekvapuje ma, že režisér Brian Levant nie je afro-američan. Preto že táto komédia, ktorú natočil v roku 2005, je vyložene černošská. Ice Cube v hlavnej úlohe sa snaží, čo mu sily stačia, ale nejak mu to nejde. Zdá sa, že veľa hereckého nadania do vienka nedostal. Jeho kamenný výraz je v každom filme rovnaký. Nech už hrá v drsnom akčnom thrillery alebo v rodinnej komédii. Mal by si konečne rozmyslieť, či chce byť herec alebo raper. Je to odpad? "Už sme tam?" Ešte nie, milý Ice, ale už sa tam pomaly blížime. *(31.12.2009)

 • castor
  **

  U podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos. Školáci u toho možná pár desítek minut vydrží sedět, starší publikum ale bude především kroutit hlavou, proč mělo něco podobného tržby bezmála sta milionů amerických dolarů. Tvůrce průměrných taškařic Flintstoneových, Rolniček, kam se podíváš nebo Beethovena vsadil na stokrát omleté situace, které žánru rodinného filmu nedělají ani trochu dobré jméno!!(15.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace