Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• dyfur

...primitívne,nevtipné,prvoplánové-asi nemám zmysel pre tento typ " humoru" , asi je to určené iným skupinám divákov,možno tomuto viacej rozumejú afroameričania -ale pritom Policajta z Beverly Hills mám rád-ale pravdou je ,že to bolo úplne o niečom inom....(6.12.2014)

• duklak2

Doporučuji vidět jen jednou, poněvadž, když se podíváte na tento film několikrát, zjistíte, že je velmi špatný a plný trapných scének, kdy se divíte, že Nick vůbec některé přežil:) Na závěr musím podotknout, že chci to jeho auto s točivými disky a tou mluvící postavičkou:)(30.12.2011)

• c.tucker

Celkem podprůměr s ice Cubem, který nic moc nepředvedl. Ty děti jsou otravné a škoda toho auta.(8.2.2008)

• Handle

Po doporučení jsem tento film zkouknul taky a upřímně nevím, jak vůbec někdo mohl vyslovit větu, že je to tááák vtipná komedie. Je to velmi slabá černošská "komedie", kde jsou kromě plno tuctových, tradičních a vumělkovaných vtipů ještě ne moc dobří herci a to vše v klišé příběhu. No prostě, nelíbilo, nebavilo. Čekal jsem, že se aspoň nějaké tý kravině zasměju, ale kde nic tu nic. Kdyby aspoň fungovaly ty vtipy, tak bych mohl dát víc..(3.12.2010)

• ABLABLABLA

Komedie je to dobrá, člověk se pobaví, ale tak na jedno zhlédnutí. Kdybych se na to podívala znovu, považovala bych to za velmi trapné. Ovšem takové spratky bych nechtěla ani potkat.(27.12.2009)

• Ice Cube