Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• lesumir

Černošská road movie o milionkrát opakovaném tématu, no a poslední scény "Můžeme být aspoň kámoši?!" ... "Myslím, že to nejde, Nicku" ... "Tak se měj Suzano!" ... "Počkej, Niku, já chci, abychom byli víc než kámoši" .... vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, WTF? WTF? // Jo, tonhle není spoiler, tohle je prostě vyustění, který dojde hned na začátku filmu i někomu, kdo má IQ dvouleté holky.(4.12.2010)

• salahadin

Už jsme tam? Aneb podívaná jako delirium tremens. Děcka jsou někdy nebezpečnější jak setnina opilých bělogvardějců. Já na rozdíl od toho metrosexuálního negra děti rád mám, teda krom těch, co se objeví ve filmu a jim podobných v normálním světě. Měl jsem se zasmát? Nevyšlo to. Měl jsem se bavit? Ups, zase vedle. Měl jsem se "poučit"? Ouha, poučil jsem se, že filmy, co se vysílají v 20:00 na Nově a jsou z US a A mám příště vynechat. Může existovat horší jméno pro hnědocha, než je Ice Cube? Lepší by bylo Milkyway Cube. Je vidět, že to je rapper a ne herec (neumí hrát, strašný hadry, kšiltovka jak pro mentála, týpek jak z reklamy na MaxiKing). Blbý film, žádná komedie. PS: Všimli jste si pokoje č. 1408? :)(26.12.2009)

• WANDRWALL

Už jste tam? A proč jste šli právě tam? A co jste si od toho slibovali? A nakolik jste toho dosáhli? A je dobré toho docílit? A...(25.9.2010)

Klasická americká blbost, držící se úpěnlivě rodinného schématu. Muž, který chce ženu svého srdce, ale mezi nimi stojí dva malé problémy. Několik vtípků a akcí alá Sám doma, usmíření se spratky, akční honička na závěr a nakonec získání ženy snů. Jen v tom tentokrát hrají černoši. Potěší cameo Nichelle Nichols alá Uhury ze ST :) Průměr(26.12.2009)

• Dever

Soundtrack David Newman: 1. I Wanna Be Your Lover ,2. Here It Comes ,3. Ride Wit Me ,4. Get Ready ,5. The Hampster Dance Song ,6. What Up Gangsta ,7. Time's Up ,8. Theme From Shaft ,9. Respec ,10. Telephone Blues(13.5.2011)

• Ice Cube