Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• Roman.Ticka

Ty děcka byly fakt hustý, nevím jak by dopadlo tak elegantní zničení auta ve skutečnosti, ale jistě poněkud radikálněji. Točící disky na SUV byly fakt cool, jak by řekl malý "roztomilý" černoušek. Dějově stejná sračka jako interiér vraku po zažívací explozi i následném konečném řešení. Budu jistě za snoba, ale nejvíc mě dojal pohnutý osud DĚLO-FÁRA. :-Oooo(20.12.2010)

• Tommassi3

"Nicku, víš, co je padesátiletej svobodnej chlap ??" - " Co ??" - "Nešťastnej !!"(4.11.2013)

• DaViD´82

Je možné natočit komedii bez špetky humoru ? Brian Levant se o to s úspěchem pokusil a tak máme tu "čest", že i na našich obrazovkách je toto dílko k vidění. Nepopsatelné peklo a u "dialogů" mezi CGI maketou hráče a Ice Cubem zůstane leckterému divákovi rozum stát... Nemá smysl o tom cokoli psát. Tento snímek ve vás vzbudí již po pár vteřinách jedinou otázku : Už je konec ?(25.6.2007)

• LiVentura

Nepotřebuji znovu vidět, ale chvílemi jsem se i bavil, samozřejmě klasicky přehráno a předimenzováno až příliš přehnanými situacemi.!!!(27.12.2009)

• zdenotvor

Podpriemerná černošská komédia na nudné nedeľné popoludnie ...(12.1.2014)

• Ice Cube