Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• c.tucker

Celkem podprůměr s ice Cubem, který nic moc nepředvedl. Ty děti jsou otravné a škoda toho auta.(8.2.2008)

• lesumir

Černošská road movie o milionkrát opakovaném tématu, no a poslední scény "Můžeme být aspoň kámoši?!" ... "Myslím, že to nejde, Nicku" ... "Tak se měj Suzano!" ... "Počkej, Niku, já chci, abychom byli víc než kámoši" .... vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, WTF? WTF? // Jo, tonhle není spoiler, tohle je prostě vyustění, který dojde hned na začátku filmu i někomu, kdo má IQ dvouleté holky.(4.12.2010)

• Handle

Po doporučení jsem tento film zkouknul taky a upřímně nevím, jak vůbec někdo mohl vyslovit větu, že je to tááák vtipná komedie. Je to velmi slabá černošská "komedie", kde jsou kromě plno tuctových, tradičních a vumělkovaných vtipů ještě ne moc dobří herci a to vše v klišé příběhu. No prostě, nelíbilo, nebavilo. Čekal jsem, že se aspoň nějaké tý kravině zasměju, ale kde nic tu nic. Kdyby aspoň fungovaly ty vtipy, tak bych mohl dát víc..(3.12.2010)

• Chrustyn

Komedie? Ice Cube (ikdyž není dobrej herec) se zbytečně pitvoří s příšernejma capartama, který by každej rozumnej člověk zabil a zakopal někde u silnice.(10.10.2007)

• eraserhead666

Když máte trávit u televize společný večer s matkou v důchodu a nechce se vám dlouze přemýšlet a vybírat na co koukat, tohle nemusí být vůbec špatná volba. Matce se to určitě bude líbit více než vám, ale vám to nezpůsobí žádný kulturní šok, prostě to zkouknete, snad se i párkrát pousmějete a po skončení to začnete pomalu vypouštět z hlavy. Dívat se na to dá a překvapivě přijdete i na pár filmů, které jsou mnohem horší....(27.12.2009)

• Ice Cube