Hlas smrti

• Kanada White Noise (více)

Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou ženou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na cestě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena utonulá v řece. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny. Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály "ze záhrobí" pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho.. (oficiální text distributora)

Jino

Dobrý thriller, který se nebojí zajít do tématu EVP, který mě mimochodem už docela dlouho faascinuje a tak jsem rád, že konečně někdo do těhle neprozkoumaných filmových vod zavítal (myslím tím EVP jako takové, ne takové co bylo v Kruhu a nebo jiných sračkách). Škoda jen toho konce. ()

bogomira

Po skončení filmu jsem si přečet tady vaše komentáře a i když máte v hodně věcech pravdu, tak já říkám k čertu s tím, protože jsem se prostě bál a o to jde, ne? ()

Mefistofelle

Komunikování s mrtvými prostřednictvím rádia a televize není vůbec špatný nápad, ovšem v tomto případě se z něj nepodařilo vytěžit tolik, kolik by bývalo šlo. Přibližně od druhé třetiny je to dost napínavé, hlasy duchů z rádia jsou opravdu děsivé a skvěle vás to naladí na další průběh děje, ovšem vzápětí se to začne měnit na trochu nudnou detektivku, která navíc končí dost hloupým závěrem. 3* dávám jenom díky skvělému nápadu, místy dost strašidelné atmosféře a Michaelovi Keatonovi... ()

wampilenka

Trochu mě mrzí, že postavy rezignují pátrat po tom, co jsou zač ti fantomové. Tvůrci jimi ve filmu jen straší a nenaznačí ani trochu, kudy by se úvahy zvědavého diváka mohly ubírat. Netoužím po prozrazení, ale po náznacích a těch bylo v případě těchto potvor pramálo. ()

dubinak

Tohle mohlo být zajímavé, ale bohužel jsem snad ani na chvíli nebyla z tohoto filmu zděšená či vzrušená. Pro mě to byla jen absolutní nuda bez atmosféry, špetky dobrých efektů nebo originality. ()

Juto

Zaujímavý paranormálny thriller v ktorom mať Michaela Keatona v hlavnej úlohe veľmi pomáha. Zvlášť v pochmúrnejších a pomalších chvíľach filmu. Ale o to všetko sa postará naozaj nad vrcholné finále. Myslím si, že to funguje v medziach filmu a sveta, ktorý vytvára, ale nemusí vám to tak pripadať. 6/10 ()

emo

Michaela Keatona mám veľmi rád. Takisto aj mysteriózne thrillery. Ale tomuto filmu som jednoducho nemohol prísť na chuť. Veľké sklamanie... ()

WolfR

Thriller se skvostným námětem a solidní hereckou sestavou. Avšak potenciál zůstal značně nevyužit a celé je to takový šedivý průměr, 3 hvězdy. ()

otík

Poměrně zdařilý duchařský snímek, který svým koncem otázky spíše vyvolává než řeší. Tradičný baf baf snímek překvapí především pro americký film netradičním koncem. Keaton si zahrál muže, jehož žena se "zabila" v autě a předává mu ze záhrobí. Otázkou je, zda je dobře poslouchat tyto zprávy, neboť ne jeden už na to doplatil. Jenže touha slyšet svou milou se pomalu mění v posedlost. ()

URBAN

Příjemné překvapení. Z relativně obyčejného nápadu se stal opravdu originální nápad a opravdu báječný horor . I pár lekaček na mě zabralo, ikdyž byly trochu předvídatelné. ( 13.10.14/MAC ) ()

Fox Mulder

Mistrovsky natočený duchařský thriller. První polovina je slabší, ale druhá nabírá výborné thrillerové tempo až s prvky horroru. Skvěle vybarvená atmosféra. A ještě abych nezapomněl, Michael Keaton v hlavní roli byl vynikajicí. ()

filmmovier

Velice dobrý horor, nebo spíše thriller, který vám způsobí opravdu příjemné mrazení, ale že by to bylo zas tak světoborné, to zas ne. Ale je to hodně napínavá a mrazivá zábava. ()

A.L.E.S.

Filmy s Michaelem Keatonem mě vždycky dokázaly pobavit, díval jsem se na ně rád. Ovšem v tomhle snímku mě trochu zklamal. Jeho role je nevýrazná, pokud je porovnám s Batmanem nebo Jako vejce vejci. Ale zhruba po půl hodině jsem našel pomyslné lano a začal jsem sledovat děj. Hodnocení u mě kolísá mezi třemi a čtyřmi, ale Keaton mě ke konci přesvědčil, že si zaslouží víc. ()

TO

bída s nouzí, mrazilo mě asi tak minutu, lekl jsem se možná jednou, pointu to sice nějakou má, ale dosti slabou, jinak celkově je to nějaký divný, jakoby nedodělaný, prostě nic pořádného. Nemastný neslaný, možná jen některé nehororové záběry exteriérů a interiérů stojí za pozornost. mezi **a***. ()

Beky

Půlku filmu je atmosféra povedeně hutná, druhá půlka filmu po pomalém rozplétání příběhové linie začíná být poněkud silně nudná a vás napadne, jestli záchrana v podobě pointy přijde včas a přesvědčí nás o tom, že to zase tak špatné neni. Ale pointa je kravská, žádná, nesmyslná...budete koukat!! Po filmu jsem byl dost nasranej, velká škoda promarněnýho potenciálu. Jednou větou: Doporučuju vám pustit si bonusy, uvidíte podivné dva důchodce, jak lezou po baráku a snaží se nám namluvit, že pomocí EVP komunikují s duchy?? Sranda? Nevim! ()

lennyd

Není šťastnějšího člověka než John Rivers (Michael Keaton). Úspěšný v práci, se svoji první ženou jsou stále dobří přátelé, a jeho druhá žena, spisovatelka Anna, mu právě dnes oznámila, že spolu čekají miminko. Stačí ale jediná událost, a celý Riversův život je převrácen naruby. Anna se stane obětí autonehody a umírá. Pár dní poté Johna kontaktuje záhadný Nicolas Elia, který jej přesvědčí, že je s Annou stále v kontaktu. Zprávy ze záhrobí se začínají množit, a John si začíná být jistý, že se mu Anna snaží něco důležitého sdělit ... Takovéto filmy mám hrozně moc rád - ať už to byla Frekvence nebo třeba Na křídlech vážky, vždycky se skvěle bavím. U Hlasu smrti jsem se kromě toho i docela bál - asi bych si takovéto filmy neměl pouštět když jsem sám doma :) Co se ale rozhodně nepovedlo byl konec - i když jsem něco takového čekal, stejně mne to zklamalo - ale pro dnešek přimhouřím oko :) ()