Akční / Dobrodružný / Fantasy / Krimi

USA, 2005, 95 min

• boshke

Druhou půlku filmu jsem víc spal, než koukal, nemyslím si však, že bych o něco přišel. Představuji si velkou závěrečnou bitvu "hodné" Elektry a té holky proti "zlé" Ruce plnou počítačových efektů a s očekávaným koncem. Byl bych velmi (mile) překvapen, kdyby tomu tak nebylo... 40%(25.4.2011)

• 3DD!3

V zásadě srovnatelné s DAREDEVILEM jenom Jennifer Garner to sluší víc než Affleckovi. I když... ze začátku je to ale až moc velká nuda. Situaci sice místy zachraňují nevšední záporáci, ale i ti se vám po chvíli vypaří z hlavy v mráčku zeleného kouře. Stejně jako celý film.(31.10.2008)

• Divočák

Jak jde z celkem slušného komiksu vyrobit takováhle pseudospirituální nudná sračka vážně nechápu. Opravdu to byl ten stejný Penn, kdo napsal zábavné a odsýpající X-men 3?(25.4.2008)

• Djkoma

Nechtěl jsem se na tento film nikdy podívat, protože Daredevila považuji za totální kravinu, která si nezaslouží úctu. Nakonec jsem však ve slabší chvilce neodolal a pustil si Jennifer Garnet v jejím saténovém červeném oblečku(v kterém jí to docela sluší :-)). Nečekal jsem mnoho a pár překvápek, roztomile amatérské hraní s dig. efekty a kamerou mi stačilo k tomu, abych zalitoval, že existuje daredevil. Nic z tohoto filmu není dobré, ale furt lepší než Daredevil gratuluju nečekal jsem to :-)(25.7.2005)

• Jordan

bolo to rozhodne menej stupídne ako cat woman, malo to dokonca príbeh, ktorý sa dal pomerne ľahko zrekonštruovať, dokonca aj istú prácu s tempom a napätím, na jennifer síce nie ja až taký šťavnatý pohľad ako na halle, ale tiež má niečo do seba, ale inak to je celé dosť neoriginálne a nudné (tak obsahovo ako aj obrazovo) klišé;(22.1.2009)

• - Scény Bena Afflecka, které zde natočil, byly nakonec z finální verze vystřiženy. (Roman.Ticka)

• - Elektra se poprvé objevila v roce 1981 v komiksovém sešitu "Daredevil #168". (Bube1)

• - Film měl být původně ohodnocenem ratingem přístupnosti R. Nakonev se však tvůrci rozhodli zpracovat snímek s přístupností PG-13, aby byl přístupnější většímu publiku. (Beckett51)