poster

Elektra

 • USA

  Elektra

 • Slovensko

  Elektra

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Krimi

USA, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  *

  Daredevilov spin-off je síce vďaka Jennifer viacej sexi ako Affleckov maskovaný červeniak, ale rovnako je žiaľ aj oveľa, oveľa nudnejší, debilnejší a zbytočnejší. Len o niečo menej zbytočný výgrc ako Uweho Alone in the dark.(27.3.2005)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Christophe Beck: 1. Never There (She Stabs) - Strata ,2. Hey Kids - Jet ,3. Everyone is Wrong - The Donnas ,4. Sooner or Later - Switchfoot ,5. Thousand Mile Wish - Finger Eleven ,6. Wonder - Megan McCauley ,7. Your Own Disaster - Taking Back Sunday ,8. Breathe No More - Evanescence ,9. Photograph - 12 Stones ,10. Save Me - Alter Bridge ,11. Beautiful - The Dreaming ,12. Hollow - Submersed ,13. Angels With Even Filthier Souls - Hawthorne Heights ,14. 5 Years - The Twenty Twos ,15. In The Light - Full Blown Rose ,(8.6.2011)

 • Kothy
  ***

  Dobrá komixová postava. Pouze zpracování je nic moc. Aspoň že ji hraje Jennifer Garner. :)(21.2.2014)

 • kingik
  ***

  Elektra se odpojila od Daredevila a vydala se vše vyřešit solo. Se slabým scénářem se jí nevede nijak extra přesvědčit diváka, že všechno zvládne sama a Rob Bowman je kouzelník, když svoji režií snímek vytahuje z hlubin nudy. Invence si svou účast rozmyslela v tomto projektu poměrně výrazně. Jennifer Garner příliš přesvědčivá v roli Elektry není, ale kouká se na ni dobře. Průměrná comicsová adaptace.(27.10.2010)

 • Isherwood
  **

  V kinech Daredevil dvakrát nezabodoval, tak producenti vyslyšeli přání mužské části světa, která bezděčně slintala při pohledu na Jenifer Garnerovou, a věnovali Elektře samostatný film. A právě to, na co se těšily snad všichni filmoví fanoušci (ne fanynky...), selhalo nejvíc. Maskéry Elektry bych odsoudil za... Přiléhavý sado-maso kožený obleček vyměnila Elektra za křiklavě červenou soupravičku, která toho zakrývá chvílemi až moc. Červená barva je sice věrnější komiksu, ale působí tak trošku divně. A ty krásné vlnité vlasy maskéři narovnali a navíc jí přičesali naprosto příšernou ofinu. Tohle už mi vážně zamíchalo žaludečními šťávami. Že scénář filmu nebude nijak objevný podobně jako u Daredevila mě ani nepřekvapuje. Ale že bude až tak (s prominutím) debilní a nelogický už je i na mě trochu moc. Příšerná základní dějová linka je vlastně totálně o ničem. Ve filmu se nekoná ani jeden zvrat, ani jedna postava nepronese větu, která by už nebyla ke slyšení někde jinde. Tak ubohou báchorku mohl napsat úplně kdokoliv. Pominutí scénáristovi mysli (a nakonec nejenom jeho) nakonec lepí dohromady jeden člověk. Na tom, že film nebude taková hrůza a že bude alespoň stravitelný do konce, má zásluhu jen a jen režisér Rob Bowman, který svým umem drží celou tuto rychle se potápějící loď nad vodou. Co však na filmu zarazí nejvíc, tak je pohříchu málo akce. Čtyři větší akční scény jsou na necelou hodinu a tři čtvrtě zatraceně málo. A nepomůže jim ani to, že je Bowman natočil v nabušeném cool stylu. Dalším mínusem je rozhodně absence lepšího záporáka. Japonec se dvěma katanama je trochu málo. Jistě, nepočítám ty srandovní bojovníky se schopnostmi, které by jim záviděli i X-Meni. Digitální efekty, kterými si film "pomáhá" až nezdravou měrou, působí dosti lacině. Když to tak vezmu, tak nebýt režiséra film by byl úplně v troskách. Takhle se jedná pouze o tupou slátaninu, ze které jakýkoliv dojem vyšumí dřív než skončí závěrečné titulky.(9.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace