poster

Elektra

 • USA

  Elektra

 • Slovensko

  Elektra

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Krimi

USA, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fingon
  ***

  Nemůžu si pomoci, ale Elektra měla mnohem lepší předpoklady než Daredevil. Protože se tu ale přihodilo něco, co se stát nemělo, totiž nablblý scénář, výsledek je bohužel dost špatný. A přitom to mohlo být tak hezké...(20.7.2006)

 • InJo
  **

  Extrémně přepísknutá fantasmagorická zhovadilost, jejíž tvůrci si patrně myslí, že čím více je scéna mimo běžné chápání (zabiják s 'ožívajícími tetováními' je něco, co se prostě musí vidět!), tím více je cool. Jennifer Garner to opět hodně sluší (od dob sledování seriálu Alias ji mám docela rád), ale Elektra je prostě až moc ujetý paskvil, na který časem asi každý divák úplně (a rád) zapomene. Pro hardcore fandy akce a komiksů možná i za 50 %, ostatní ať si odečtou procenta podle libosti.(1.11.2008)

 • LiVentura
  **

  Příliš překombinované, fádní téma, hrdinka slušná, nicméně neoriginální a protivníci, jak říkám, příliš mnoho vjemů z tohoto snímku.!!!(22.7.2009)

 • D.Moore
  ***

  Po zkouknutí v o něco lepší náladě zvyšuji Elektře hodnocení a dávám dvě a půl hvězdy. Jedna je za Jennifer Garner (no jo, no jo, já vím), druhá za za Terence Stampa a vcelku příjemnou, komiksově oddychovou atmosféru, a půlhvězdu dávám hudbě, která ve filmu sice nijak zvlášť nevynikla, ale za samostatný poslech stojí.(1.11.2009)

 • Slarque
  *

  Přehlídka toho, jak to nemá vypadat. Po všech stránkách nezvládnutý pokus o komiksovou adaptaci. Ta jedna hvězdička není za žádné klady, jen jsem prostě viděl ještě horší filmy. :-((28.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace