poster

Breakheartský průsmyk

 • USA

  Breakheart Pass

 • Kanada

  Breakheart Pass

Western / Mysteriózní / Krimi / Akční

USA, 1975, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kimon
  ****

  Charles Bronson, ten svérázný kladný hrdina opět nezklamal. Tvrdý, tajuplný a nesmlouvavý čistý charakter postav jeho rolí je obdivuhodný. Mám rád tyto příběhy z dob Divokého Západu, kde spravedlnost vítězí nad bezprávím. Pohádka? Zdá se vám to pošetilé? Ale tak by to přece bylo krásné, ne? Jak by byl svět hezčí, kdyby ...(6.10.2008)

 • hrona
  ****

  Originálně natočený příběh, který je nejen velmi dobrým westernem, ale také akčním, kriminálním a v neposlední řadě až špionážním počinem. Velmi dobře se sleduje celá herecká parta v čele s Charlesem. Dialogy také zdařilé. Tento snímek je doladěn o výtečnou hudební složku Jerryho Goldsmitha.(7.5.2011)

 • gogo76
  ****

  Celkom milé prekvapenie a určite pozerateľné nielen pre fanúšika westernu, pretože poväčšinu to skôr pripomína dobrodružné krimi a nebyť šerifa a indiánov v závere, tak by som to asi westernom nenazval. Keď sa zamyslím, tak som okrem slávneho Vtedy na západe asi iný western s Bronsonom nevidel, ale aj bez toho môžem tento film určite zaradiť k tomu lepšiemu, čo natočil. 70%.(7.12.2012)

 • genetique
  ****

  Aj keď toto malo s westernom spoločné len to, že sa tam objavilo pár Indiánov, nič na tom pohľade môj názor nemení. Dobre nafilmovaná vlaková krimi s prvkami mysteriozity, ktoré však na našu škodu zostávajú neobjasnené. 75%.(2.3.2007)

 • RHK
  ***

  Průměrný béčkový mix westernu a kriminálky, s kníratým Charlesem Bronsonem a pískající parní mašinou v krásné přírodě. Nic víc, nic míň. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=yvDrSCTUtAs(2.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace