Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

smolicek04

Ja som to teda riskol a bolo to fakt celkom dobré. taký večerní film na pobavenie celkom ujde. Od takýchto filmoch ani neočakávam viac než sa len zasmiať a isť spať. ()

Henk123

Celé to je těžce průměrné, průměrné vtipy, krátká stopáž a jednoduchý příběh. Skvělé na tv hovna a podobné záchodní kanály.. Průměrný film, který neurazí ani nenadchne, ale dovolí na tu hoďku vydechnout. 50% ()

P1tr

Příjemná Stillerovka, ve které je snesitelná i Jennifer Aniston. Spousta vtipných scének a výborný Philip Seymour Hoffman. ()

celuloid odpad!

Tento titul jasně ukazuje pomalý a nenápadný trend v úrovni filmů, které se nyní natáčejí. Jemný vkus a ineligentní humor už dávno vyšel z módy, je jiná doba. ()

jefff

Příjemná romantická komedie se sympatickými herci v hlavních rolí. Neříkám to často, ale myslím si, že by filmu prospěla delší stopáž z důvodu většího seznámení s postavami. Během těch 90 minut jsem si k Reubenovi ani Polly nedokázal vytvořit takoví vztah, abych jim výrazněji fandil. Filmu také chybí větší počet vtipných scén a hlášek. Riskni to s Polly je oddechová záležitost, kterou tvůrci vymysleli přes během oběda. I tak se jedná o film u kterého se nudit nebudete a pobaví vás. ()

Looser

Slabší romantická komedie, kterou nezachrání ani věčný looser Stiller ani kočka Jennifer. Chvílema mi příšlo, že jsou vtipy až přetažené....... ale něčím mi Stiller přípomíná mně samotného takže z nostalgie 3*. Ještě stojí za zmínku Hank Azaria a jeho potapěč s megafrancouzským přízvukem :-)). ()

sedm.1

Něco tak klišovitého už jsem dlouho neviděl.Riskni to s Polly mi přišelo jako sesbírané scénky s jiných romantických komedií,a zde ony,již mnohokrát použité a viděné obrazy pouze autoři poslepovali dohromady.Bohužel to nezachrání ani jinak vždy vynikající Ben Stiller a snad jen výstupy P.S.Hoffmana stojí za to.Nuda a šeď! ()

Cejny

Riskni to s Jennifer Aniston, romanticý film, který je ve své podstatě přijatelný. Ničím neoslní ani ničím nenaštve, prostě se při něm příjemně pobavíte. ()

jondoe

Priemerna komedia zo sympatackou Jeniffer Aniston a z tradicne trapny a nekomickym komikom Benom Stillerom. Sem tam je to trapne, sem tam zasa mile a sem tam je to aj zabavne. Proste komedia, ktora sice splna ocakavania, ale neponuka nic nove. Takych filmov uz boly natocene stovky. ()

dudyvan

Když jsem si pujčoval tenkrát tento film, čekal jsem že s tímto hereckým obsazením na tu dobu jako je Stiller a Aniston to bude něco více než jen průměrná komedie.Bohužel mé očekávání se nesplnilo!!!Opět čistý americký průměr,škoda komedii dávám 55% ()

Loki_Six

"It's not about what happened in the past, or what you think might happen in the future. It's about the ride, for Christ's sake. There is no point in going through all this crap, if your are not going to enjoy the ride. And you know what... when you least expect something great might come along. Something better then you even planned for." ()

cab

Obycejna komedie riznuta romanci se solidnim (Ben Stiller) hrajiciho opatrneho truhlika a sexy rozpustilou Polly (Jennifer Aniston). 55% ()

Hopper

Priemerná romantická komédia so sympatickou Jennifer. Vtipy veľmi zriedkavé a nie veľmi nápadité, Stiller predvádza svoj štandard. Ale chémia tu nie je. ()

Paity

Skoro padesátiletý skoropořádještě pani Ben Stiller, neví, zda to má risknout se šťabajznou typu Jennifer Aniston. No není to naprostá guma??? ()

ThomasL

Průměrná komedie, kterou sraží na kolena nechutný kamarád hlavní postavy. To se jeden Stillerův film nemůže obejít bez nějakých fekálních popřípadě úplně debilních vtípků, ketrým se stejně nikdo normální nezasměje? Co má sakra Ben Stiller společného se židama - není to poprvé, co ve filmu nějakého hraje. ()