Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

SeBig

další romanticka komedie neco jako kopačky a další romanticky filmy je to všechno o tom samým ztratí holku najde se novou stará se vrátí nová se urazí starou pošle do háje a vrátí se k nový...už je to docela ohraný. Ale kdyby to nemělo vtip a dobrého herce Bena nedal bych tak vysoké hodnocení ()

korbitch22

celkem vtipná komedie,kde potěší hlavně vedlejší role,philip seymour hoffman je dokonale ulítlej,hank azaira jako promiskuitní nedobře anglicky mluvící potápěč je taky fajn,a co teprve ta šílená fretka.škoda jen,že film pak zapadne do klasických romantických klišé. ()

Marze

Americká komedie Riskni to s Polly je příběhem zdrženlivého muže, který zásadně odmítá riskovat a vše plánuje předem. Život úzkostlivého pojišťováka se však dramaticky změní, když se zaplete do milostné romance s dívkou, která je jeho pravým protikladem. ()

heyda

Další romanťárna, která neurazí ani nenadchne. A bohužel pro mě osobně asi zapadne do té shrumáže tisíců amerických komedií. ()

sharky

Scénárista filmů s fotrem a jeho zetěm lotrem si tentokrát troufnul i na režii, ale scénář se už tolik nepoved a není z toho nic jiného než ten nejprůměrovatější nejčistčí průměr. ()

rikitiki

Banální historka zanešená spoustou nechutností - močení, kálení, pocení, zvracení. Prostě další zbytečná stillerovina. /28, 8. 2011/ ()

Nancy

Buď jsem divná nebo to byla opravdu taková nuda. Příběh byl inteligentní, občas vtipný, ale přišel mi takový obyčejný, nezajímavý a pro mě opravdu hodně nezábavný. Bena Stillera moc nemusim a po tomhle filmu se na tom nic moc nezmění. Zato Jennifer Aniston mám docela ráda (hlavně z Přátel) a myslím, že umí hrát líp. Třeba, až se na to podívám znovu (dostanu odvahu), ohodnotím to líp. Alespoň, že to nebyla bezduchá, nechutná obludnost jako např. "prcičky" => dalo se na to koukat. ()

Ivoshek

Jedna z mála skutečně vtipných romantických komedií (romantiky tu je opravdu málo). Ben Stiller je vynikající, Jennifer Anniston hraje jako vždycky svou jedinou polohu (Rachel), ale nevermind. Hodně mně ve filmu pobavil můj (nový) oblíbenec Hank Azaria jako vilný učitel potápění. AAAAAAAAAAAAAAAAAre You for some Scooooooooooooooooooooba? ()

Thomick

No to jsem si zase jednou naběhl. Naprostá scénáristická bezradnost, je Along Came Polly, ale NAPROSTÁ. Však ani ty vodpornosti nenesou byť jen náznak originality, nápadu. A co se tý "nekomediální" složky týče (což je vlastně veškerej materiál, kdybych to měl brát doslova), ta se dá ideálně shrnout roztomilou výmluvou Lisy: "It just ... it happened". Jo, ono se to prostě nějak vlažně odvíjelo - a mně bylo všecko jedno. Azaria a Jen potom sice působili jako vítanej rozptyl, ovšem ani oni tenhle kousek nezvládli posunout přinejmenšim do průměru žánru. ()

Bauer

V této romantické komedii neměl v žádném případě Ben Stiller hrát, protože to sraží jeho úroveň. Je to především komik a měl by nás bavit ale v tomto flmu nic takového nedělá. Působil na mně velice bezmocně a uboze. To, že v tom hrála hvězda " Přátel " Jennifer Aniston se dá celkem i pochopit. A jak byla jakovždy krásná! Já jsem se smál minimálně a když už jsem se smál tak to především díky herci, jehož jméno je Philip Seymour Hoffam, protože ty jeho hlášky ( bláto na hřišti ) a ty jeho vtipné scény ( hrání basketballu, bláto na hřišti...) byli hodně vtipné a nebýt jeho, tak by to byl obyčejný romantický film bez špetky humoru. No, až se mi tohle dostane někdy do rukou znovu tak vím, že se na to znovu určitě nepodívám!! ()

BoPo

Stiller to je záruka istoty. V jeho prípade je to istota, že sa veľa nenasmejete a ani si z jeho filmov veľa nebudete pamätať. ()

fishki

Neviem, či je to tým čím-ďalej-lepším Benom, či sympatickou Jennifer, či tou super fungujúcou chémiou medzi nimi, či Seymourom a jeho super výkonom snáď v každej scéne (hlavne basket, divadlo a koniec), či geniálnym Azariom s geniálnym prízvukom,....možno slepou fredkou, tými nechutnosťami, ktoré na filme (áno, ešte stále mám 16 :o) ) vyhľadávam....A možno tým, že je to tak výborne zamiešanej do romantickej hodinu a pol trvajúcej komédie bez zbytočných ponaučení. A práve TO mi nedovolí siahnuť na priemer. ()

Johny_fork

Místama sem se opravdu smál, nejvíce scény Stillera s Bryanem Brownem. Ale od Jennifer a Bena bych čekal přeci jen trochu víc.. Nevím, ale za celý film sem se nějak nemohl dostat do příběhu... Průměrná romantická komedie. ()

DDT

Přes celkem sympatické herce mi tenhle film díky obehraným klišé a fekálnímu humoru spadá do podprůměru. ()

bloom

Ano, Ben a Jennifer mezi sebou nemají to správné párové koření, což už dokázala v Přátelích epizoda Cholerik. Mně však ale víc než to zamrzel nadbytek nechutného humoru. Zatímco třeba v Něco na té Mary je funguje bezchybně, tak tady jen na některých místech a film je o dost nudnější než třeba takový Fotr je lotr. Vedlejší role Hanka Azarii ovšem chybu nemá. ()

Rosana

Jednoduchá komedie, bylo jasné, jak to bude. Ten ředitel adrenalista bylhustej, ale jinak nic moc. Fekální humor bych raději úplně vynechala. ()

JJ.Gibson

Jelikož mám šílenou slabost pro Jenny, tak můj názor není úplně objektivní :) V této romantické komedii nešlo ani o to, se tolik zasmást, ale spíš si vychutnat příběh, ikdyž třeba tolikrát viděný. Mně se prostě duo Aniston/Stiller líbilo a proto dávám, kolik dávám... ()