V roce 2033 shromažďuje společnost Water&Power světové zdroje vody. Jediné dvě věci, které mohou Water&Power zastavit, jsou tank a opravdu odhodlaná dívka. V hlavní roli vystupuje Lori Petty, bezvadná kamera a skvělý humor ve spojení s fantastickým hudebním doprovodem (Belly, Bjork, Devo, Hole, Ice-T, L7 a další) z tohoto filmu dělají ten největší akční hit pod sluncem! (Warner Home Video CZ)

torn666

Velmi zabavna adaptacia komiksu, fanusikmi komiksovej predlohy vsak dost kritizovana. Ja som to kedysi objavil jednej noci v TV a vyborne som sa bavil. Ak ku filmu pristupujete ako k sci-fi komedi a mate rady strelene hlasky a este strelenejsie postavy budete sa bavit tiez... ()

Dalajlada

Tento film je těžce jetej. Jeden by řekl, že až moc. Nebýt, v té době ještě hezké, hlavní hrdinky a její parťačky, asi by to dopadlo hůř. ()

CSGoddess

Tohle byla těžce nepovedená píčovina kterou jsem měla u smůlu vidět jen jednou a stačilo mi to. V 90 let komiksy tak byli na vyliž prdel. I když tě hle komiks by mě nezaujal v žádný podobě. Příběh o militantní lesbě která šuká s klokany je moc velkej bizár i na devianta mého ražení. Za mě nikdy více. ()