Francouzská tajná služba získala chip s důležitou informaci o pašování zbraní a diamantů. Je nutné povolat nejlepší agenty kapitána Brisseaua (VINCENT CASSEL - Dannyho parťáci 2) a půvabnou Lisu (MONICA BELLUCI - ) - aby zneškodnili řídící mozek zločinecké organizace, obchodníka Lipovského. Oba jsou vysláni do Maroka, kde mají vyhodit do povětří loď převážející jeho zboží. Mise běží jako po drátkách až do okamžiku, kdy je Lisa při zpáteční cestě zatčena. Někdo zradil. Někdo má svůj vlastní plán. Teprve teď začíná skutečná operace. (oficiální text distributora)

Hapretor odpad!

Jen pár slovy: Sračka, NUDA a trapárna. Nejhorší a nejméně záživný film s tajnými agenty, co jsem doposud viděl. ()

Heroine

Vždycky si říkám, jak je to vlastně ve sktečnosti necool, být tajný agent. A celý tenhle film to dokazuje, jak formou, tak obsahem. ()

Pakr

Nepochopím důvod natočení tohoto filmu, to je snad nejvíc výstihující a víc nemám co dodat, snad jen ta Monica Belluci...chm chm chm...;) ()

nula87

Nemastný neslaný pokus o evropskou alternativu k filmům o agentech tajných služeb. Bohužel není vůbec napínavý, je nesoudržný, roztěkaný a s nijakým koncem. ()

worm14

Mám rád filmy z prostředí tajných služeb a ani tenhle není úplná výjjimka, ikdyž kvalit třeba AGENTA BEZ MINULOSTI nedosahuje. Výhodou těhle filmů z neamerické produkce je to, že jsou prostě nenápadné a málokdo je zná takže pak může být člověk jenom příjemě překvapen (jako já, když jsem si náhodou pučil tohle dvd) ... Dalo by se říct,že živto agentů je ukázán bez příkras,navíc je tam i ta trocha solidní akce, vynikající napětí a i děj je stravitelný narozdíl od slátanit typu MR AND MRS SMITH. Co mě ještě potěšilo byl dobře zvládnutý konec takže díky tomu asi dávám 4*. ()

elanista1

Uz osvedcena dvojica Cassel-Bellucci opat v akcii. Film chce byt realisticky, prekvapivy a zaroven emocionalne plny, a pritom je nijaky. Zvyknem pouzit formulku, ze Tento film je ukecany, ale tu musim pouzit nieco ine; tento film je hrozne mlkvy, a lezie mi to na nervy, nakreply scenar-to mi tiez lezie na nervy.Pri lepsej rezii sa z toho dalo vyzmykat este viac, ale ziadny zazrak sa z tohto spravit nedal. Priemer. ()

megajalec

Silná nuda, bohužiaľ neviem, čo tým chcel básnik povedať. Možnože aj nič. Aspoň tam hrá Bellucci, keď už nič iné ()

smith22

Víte proč to má tady tak nízké hodnocení?40% lidí to po první půlhodině asi vypnulo.Prvních zhruba 50 minut je ten film skutečně nezáživný a dokáže poměrně nudit.Potom když se to začne konečně nějak vyvíjet k lepšímu tak opět po chvíli se tam najdou mrtvé místa kdy jde atmosféra dolů.A když už čekáte, že to konečně začne tak tam skočí titulky - to mě fakt zaskočilo - takovej divnej konec/nekonec sem fakt nečekal. Byly tam i dobré chvilky kdy mě to drželo v křesle a nebýt to tak utahané a mít to svižnější tempo, dalo by se hodnotit o 20% výš.Cassel byl výbornej.Bez něho by to hodnocení bylo ještě horší.Dá se říct, že to celé držel nad vodou.Bellucci mě zas tak neohromila - spíše průměr.Cassel ji s přehledem zastínil. ()

Eridan

Nudaaaa, cely film jsem prozival, reklamy byly vitane zpestreni. Zapletka uboha, dej nepravdepodobny. Monica Bellucci dostava hvezdicku ()

BarVo

Niekde sa musela stať chyba. Špionážny film o agentoch by nemal nudiť. Keď nebol na obraze Cassel, šli na mňa driemoty. Fascinujúce pre mňa je, ako sa do tohto deja úplne mimo mísu opäť raz dostal obnažený hrudník jeho ženy. ()