Po svém návratu z fronty v II. světové války se Paul Sutton setká s Victorií Aragónovou, která je na cestě domů. Její domov se nachází ve vinařské oblasti Las Nubes v Mexiku. Zoufalá Victorie se bojí přijít domů kvůli svému despotickému otci, protože čeká dítě s cizím mužem. Paul, který je očarován jejím šarmem ji nabídne, že ji bude na statek doprovázet a předstírat, že jsou novomanželé. V době oslav nové úrody hrozna se však oba dva do sebe zamilují avšak Albertovi, Victoriinimu otci, který dodržuje staré mexické tradice se tento vztah vůbec nezdá... (oficiální text distributora)

slunicko87

Osobně si myslím, že i romantický film může být kvalitní, v tomto případě to ale asi nebylo záměrem. Procházka v oblacích je povrchní, nepropracovaná a plná klišé. Chování postav je neuvěřitelně prvoplánové a bohužel i herecké výkony jsou vskutku tristní. Film tak nabízí jen kýčovitou kameru a přesladkou hudbu, což však asi mnohým stačí. ()

lareinna

Ja proste milujem vinice..a víno spojené s romantikou..ešte k tomu latinoamerický temperament.. Ok, možno trochu sladké, trošku gýčové, ale mne sa to proste páčilo... ()

cupito

Viděla jsem to podruhé ... pro mě osobně "to má hloubku". A pak, Keanu Reeves hraje výborně (jako ostatně vždy). ()

kaze

Je to síce typický romantický film, ale zaujala ma tam ta latinsko-americká atmosféra a Keanu si tam zahral celkom peknú roličku. ()

Erinien

Na tenhle film nemá cenu koukat pokud nezbožňujete Keanu Reevese (já ho teda žeru a to i přes to, že mu ty romantické filmy tak úplně nejdou a dost často mu je nevěřím). Tento film si také muže pustit jako kulisu k nějaké práci ale rozhodně tím, že se na něj nepodíváte o nic nepříjdete. Existují jiné romantické filmy o vínu, které mě vzaly víc. A pozn.: vůbec nechápu jakto že mexikánci hrají české dechovky. ()

rexino

Presladený guilty-pleasure film buď sadne a stane sa pre človeka instantnou klasikou, alebo proste nesadne a človek sa pár krát počas pozerania buchne do čela a pár krát skontroluje hodinky. Bohužiaľ, tu to bol skôr ten druhý prípad. Vypichnúť to dobré a to zlé sa tu proste neoplatí. ()

BOURQUE

Raz večer som sa spoločne s otcom dívali do novín, že čo budú dať večer v televízii. A otec najedno: „Výborne! Prechádzka v oblakoch. Ten film som už videl veľmi dávno. Nesmierne sa mi páči. Na to by sme sa mohli podívať!“ „Dobre, prečo nie? Som zvedavý“- povedal som. Po zhruba štvrť hodiny som pochopil, že v podstate sa jedná o romantický film. Nie preto, veď ja mám rád romantické filmy, ale môj otec a romantický film? Povedal som, aj keď to nebude dobrý film, podívam sa na to až dokonca. A keď film sa skončil, skoro som plakal. Veď to bol geniálny film s geniálnymi hercami (Keanu, krásna Aitana a humorný pán Quinn). Hudba absolútne super. Otec, klobúk dolu! Máš dobrý vkus :) ! Osobné hodnotenie: 85% (****) ()

MatesMS21

Hloupoučký nasládlý kýč, možno taky brát jako ekvivalent k americkému snu. Keanu mi proste nesedí, podle mě to neni herec pro role..kde je zapotřebí nedej bože charisma. Jinak pěkná okatá mexikánka.. vinice.. idylka. ()

burton

Kráááásný romantický film. Milý, něžný Keanu, životaplná nádherná Aitana, supr vzteklý tata, vševědoucí mlsný a mourý dědeček, chápající a tak velice ženské maminka s babičkou, skvělá hudba. Fakt se mi tenhle film moc líbil. PS: šlapat v kádi hrozny tímto způsobem je děsně sexy :). ()

GOREGASM

AWitC má krásnou Lubezkiho kameru, sympatického Reevese a hlavně herecké pardály, Anthonyho Quinna a Giancarla Gianniniho, kteří svým živelným entusiasmem a hereckým charismatem intenzivně pumpujou uměleckou kvalitu snímku nad průměr. Pomalé tempo, životní nadhled a humor dělají z filmu příjemně strávenou hodinu a půl, k puncu nezapomenutelné romantiky tomu ale něco chybí. Možná trochu pečlivější příběh, který se vyváženěji soustředí na obsah (neústupný Gianniniho otec by si zasloužil více rozpracovat stejně jako samotný vztah dvou (ne)zamilovaných)) a atmosféru, nicméně i díky tomu tahle staroškolsky pomalá a jemná romantika pohladí a navodí příjemný feeling. 75% ()

cure

Veľmi príjemná a nevtieravá romantika zasadená do prostredia vína, tradícií a rodiny má dostatočný nadľad spolu s prehľadom hrajúcim Anthony Quinnom, čím sa dokázala zaradiť do TOP5 vo svojom žánry. Ostatné nájdete v komentári od tron. ()

pepa3rd

Když je člověk zklamaný, má náladu pod psa nebo je v depresi, tohle je takový malý balzám na duši. Prostě čistá romantika. Slaďák s dobrým koncem. ()

kersten

Celkom príjemný film. Príbeh bol síce úplne jednoduchý, ale veľmi ma opantala kultúra a celkové prostredie jednej mexickej rodiny, víno a horúce letné noci, charizmatický Keanu Reeves, Anthony Quinn. Jednoduchý film, s jednoduchou zápletkou a predvídatelným koncom, ale predsa má dačo do seba a mne sa veľmi páááčil ()

IrisHelenka

Neříkám, že to bylo něco extra, vždyť příběh je naprosto jednoduchý a klasický, ale film mi krásně zpříjemnil nedělní odpoledne. Člověk ho musí brát jako naprostou oddychovku a něco pro pobavení, všechno dobře dopadne a i přes klišé a občasné trapné scény mám z toho vyloženě dobrý pocit... A nebudu nic zastírat, Keanu je tady prostě děsnej fešák a v některých částech filmu jsem při pohledu na něj div nedělala: "Jéééé..." Pardón, jestli někomu vadí, že to možná ovlivnilo mé hodnocení. Zkrátka jsem se bavila a skutečně si odpočinula. ()

bearmeedek

Přesně co jsem očekával. Opravdu líznuté červenou knihovnou a zároveň tak trochu pohádka pro dospělé. A taky pěkná krajina, jak z malovaných pohlednic. V deštivém nedělním odpoledni dobré řešení. ()

KdG

Další z řady romantických filmů s jednoduchou zápletkou a odhadnutelným koncem. Nutno podotknout exteriéry jsou povedené. ()