"Interstella 5555 - The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem" z dílny japonského mistra Leiji Matsumota je nakreslen na míru ke slavnému albu Daft Punk "Discovery". V dojímavém sci-fi příběhu o zrození nejslavněvnější kapely na světě tedy narazíte na hity jako "One More Time", "Aerodynamic", "Digital Love", "Something About Us" ad. (oficiální text distributora)

JackStrange

Nikdy jsem nepochopil čím se Daft Punk liší od obyčejného popíku. Tenhle film (videoklip) mi to nevysvětlil a ani jsem to od něj neočekával. Animace je pěkná a příběh jednoduchý. Interstellar se lehce dotkne problémů našeho světa, lehce naznačí to, co všichni, kromě samotných posluchačů Lady Gaga, věděli a pak zase zmizí do veselého světa v jiné galaxii nebo vesmíru nebo co to bylo. Ano, je tam satira, kritika hudebního průmyslu, mimozemšťani a laserové pistole. Ne, nepatří to do žebříčku nejlepší sci-fi. ()

Majoslav11

"Harder, better, faster, stronger !" Dlho som rozmýšľal nad hodnotením tohto snímku (ako vlastne nad každým filmom), ale nemôžem inak ako udeliť plné hodnotenie. Hudbu Daft Punk mám veľmi rád, ako jednu z mála z elektronického subžánru a považujem ju za vysoko kvalitnú. Navyše ak ešte k tomu pripočítam nádhernú retro animáciu anime z osemdesiatych rokov prinášajúcu krásnu nostalgiu. Hudba k obrazu perfektne sedí. Áno, je to síce hodinový videoklip, ale nádherný. ()

Jantar2

Nejsem sice příznivcem anime, ale jakožto dlouholetý fanoušek kapely Daft Punk jsem se na Interstellu 5555 prostě musel podívat a byl jsem velmi mile překvapen. Příběh narážející na fungování současného hudebního průmyslu podávaný v barevných vizuálech se krásně snoubil s hudbou mé oblíbené kapely. Překvapil mě fakt, že se ve filmu prakticky nenacházela jakákoli jiná zvuková stopa než hudba z alba Discovery která se navíc objevovala ve stejném pořadí jako na samotném albu. ()

JesterKruger

Hudební mauzoleum. Možná se mi tento film nelíbil díky tomu, že hudbu od Daft Punk nemám moc v oblibě. A jelikož tenhle film je prakticky jeden velký klip k písním od Daft Punk, já si to vůbec neužil. A animace je podle mě navíc průměrná, takže žádný převrat. Pro mě se to táhlo a nudilo. Podle mě si tento film užije pouze člověk, který hudbu Daft Punk má rád. ()

PavHer

Hudbu Daft Punk mám hodně rád a konečně jsem viděl celý snímek, ze kterého mají v klipech jen úryvky.. ()

martvir

Neuveriteľný vyše hodinový videoklip pre celé album od Daft Punk, ktorý vytvára jednotný príbeh. Oplatí sa pozrieť už pre to skĺbenie hudby a celej animácie. ()

muliku

Silný příběh a to bez jediného slova během celého filmu! Daft Punk zbužnuju a vidět něco takle působivého oblečeno do jejich hudby mi vyráží dech. Interstella je film, který můžu sledovat pořád dokola a stejně se neomrzí ()

Askyr

Nejlepší taneční album si zasluhuje právě takovýto jedinečný projekt,kdy každá písnička má klip a je to navazující příběh.Pro mě jasných 5*, a šestá by byla za Stellu. ()

Le.oko

I presto ze je to jen jeden velkej videoklip k album od daft punk, tak musim rict ze je zajimavy pro jednou videt film delany podle hudby a ne hudbu delanou podle filmu. Animace skvele ladi k disco, house, electro ( a uz ani nevim co dalsi za zanry tam jsou ) muzice, jak barvama tak i stylem postav a sveta okolo nich. Proste super napad, ktery je lehky si uzit a dle me by se takovych filmu delany podle alb melo delat vice pokud vysledek vypada takto ( ale zas na druhou stranu je tezky udelat tak konzistentni album jako je dicovery ). ()

Sedriss

Další důkaz toho že se dá obejít beze slov, jen s hudbou. Geniální propojení hudby a obrazu s poutavým dějem. ()

Azuriitko

Nevedel som do čoho idem. Po prvých asi 10 minútach som pochopil, že tam piesne nekončia. Či by ma film zaujal je v podstate jedno, keďže je plný soundtracku, ktorý mi nič nehovorí. Niečo, čo zaujme fanúšika kapely alebo milovníka anime. Mňa veľmi rýchlo prestal baviť. ()

wamaku

Muzikál bez slov. Skvělý děj, skvělá hudba, skvělé ztvárnění hudby jedinečných Daft Punk. Hudební i filmové Sci-Fi. ()

zsh3

Jelikož se považuji za sklaního fanouška DAFT PUNK, byl tento film pro mě nejen povinností, ale i velmi příjemným překvapením. Čekal jsem videoklip k oblíbenému albu, dočkal jsem se příjemného příběhu s krásným koncem, který mě překvapil. Je to jeden z mála fimů, který je pro dospělé, ale stejně tak ho můžete pustit bez obav dětem a vědět, že se budou bavit a u výborné hudby. Pro fanoušky DUFT PUNK uvedu dvě jména. Thomas Bangalter a Guy Manuel de Homem Christo. Na jednu stranu Vám tím bořím mýtus o dvou noname chlapících v helmách, na druhou stranu otvírám cestu k hodinám další hudby, protože oba pánové mají vlastní sólovou produkci :-) ()

mpet

Nejsem moc velký fanda Daft Punku a elektrické hudby, ale Interstella 5555 se mi opravdu líbila. Spojení této hudby s klasickým japonským anime vyšlo na jedničku a překonalo to i můj nezájem o tuto hudbu. A i když to nebyl přesně můj šálek čaje, myslím si, že to stojí za zhlédnutí. ()

Hornet.CZ

100% / i přes to, že jsem tento filmu hodnotil už před více jak dvěma lety, tak ke komentáři se dostávám až ted. Což je opravdu škoda, protože pro mě je tento film něco jako droga, poprvé jsem jej zhlédnul přibližně před 4-6 lety a od té doby sem jej viděl ještě minimálně 3 krát, a nesmíte se mi divit, hudbu od Daft Punk mám vcelku hodně rád a album Discovery (2001) je mé nejoblíbenější a vzhledem k tomu, že celá audio stránka tohoto filmu je vlastně jenom tvorba Daft Punk a tudíž zde neuslyšíte nic jiného. Ted' se ovšem dostaneme k samotnému filmu, podle mě se hudba a video až neuvěřitelně doplňují, i když animace vypadá spíše jako pohádková než k nějakému hudebnímu filmu/videoklipu, v čemž po těch letech už ani problém nevidím ale je pravda, že pokud nejste fanoušky daft punk, taneční hudby nebo alespoň anime tak u vás má film nejspíš malou šanci na výhru, i když pravda to být nemusí, osobně nemusím anime ale i pro mě se našly takové filmy, na které dodnes rád vzpomínám (Vampire Hunder D). Příběhově je film celkem nezajímavý a možná i nudný ale tím je to o to zajímavější, jde sice o celkem ohranou a jednoduchou píseň ale mám pocit, že alespoň se nemusíte tak zabývat dějem a můžete si tak více spojit video a audio. A někdy to ve mne působí jak droga, kterou jsem nikdy neměl. Dokonce mě to tak vzalo, že nemám ani co vytknout, co mi celkem vadí je, že se film nedostal dál, a tím myslím úspěch, který očividně byl velký ale ne takový aby se s tohoto animáku stala kultovní záležitost, což by si podle mě zasloužil. Věci, které se mi na něm líbí a asi sem je zatím neuvedl, a tím samotnou hudbu a také jistou originalitu (právě v propojení anime a taneční hudby). ()