"Interstella 5555 - The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem" z dílny japonského mistra Leiji Matsumota je nakreslen na míru ke slavnému albu Daft Punk "Discovery". V dojímavém sci-fi příběhu o zrození nejslavněvnější kapely na světě tedy narazíte na hity jako "One More Time", "Aerodynamic", "Digital Love", "Something About Us" ad. (oficiální text distributora)

Javad

Anime muzikál s hudbou DUFT PUNK, kde nepadne jediné slovo. Príbeh, hudba a vizuál – super, niet čo vytknúť. ()

Hanzisko

Kdyby více kapel natáčelo na sebe navazující klipy, tak bych se vůbec nezlobil.. Původně jsem si říkal, že jen poslechnu Daft Punk s takovou kulisou, ale vyklubal se z toho velmi slušnej Sci-Fi příběh. 75% ()

LadyVader

Skvělá hudba spojená s naprosto báječným vesmírným světem Leiji Matsumota, pro obojí mám slabost už několik let. Takže pro mě balzám na duši. :-) ()

Melios

Najlepšie strávená hodina môjho života. Patrím ku skalným fanúšikom skupiny, čo mi, ale nezabránilo si užiť film viac než by bolo zdravé. Jedná sa o sprievodnú animáciu pre druhý štúdiový album robotieho dua nesúci titul Discovery, z ktorého pochádzajú, pravdepodobne, jedny z najväčších hitov ranného 21. storočia, ako napríklad: One More Time, Face To Face, Digital Love či Harder, Better, Faster, Stronger. Ak máte radi 80s Anime, povinne pozrieť. Milujem krátke filmy, elektrickú hudbu i artové filmy. Toto všetko a ešte viac je vesmírny kolos menom Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem pojednávajúc o odcudzení najlepšej hudobnej kapely v celkom vesmíre. Môžem byť ešte viac spokojný? Nie. Možno len keby boli   Thomas Bangalter a Guy Manuel De Homem-Christo stále spolu. Príbeh, ktorý nepotrebuje povedať ani jedno slovo, aby vám predal posolstvo. Ďakujem za príjemne prežité detstvo, Daft Punk. Budete nám chýbať. ()

blastboy

Další příběh vítězství dobra nad zlem. Kolikrát už jsme to viděli? Bez mučení se přiznám, že v takovémto podání to bylo porvé. Skvělá hudba, úžasné barvy a to vše se obešlo beze slov. ()

Mantis

I když nejsem ctitel alektronické hudby, tak tento animeklip má své kouzlo a docela dobrý děj. Těžko se to hodnotí, přiznivci Daft Punk prominou. 7/10 ()

peetriss

Daft Punk patří mezi nejosobitější elektrokouzelníky současnosti. Prakticky na co sáhnou, to má punc originality. Interstella je hodinový anime videoklip k pásmu písní z jejich alba Discovery. I přesto, že nemá žádné dialogy (pomineme-li úvodní proslov) jsme svědky krásného sci-fi příběhu s mnoha dojímavými momenty a zajímavými nápady. ()

angloumene

Moc nechápu, co na tom kdo vidí :)... Jestli anime, tak snad raději nějakou klasiku, jestli hudbu, tak s prominutím jinou kapelu atd... Není to špatné, ale že by to bylo tak dobré, to nevím. ()

Rozjimatel

[3,5*]     Toto pomerne neobvyklé dielo je vlastne akýmsi tak trochu prerasteným videoklipom. A hoci takáto elektronická hudba nie je práve môj žáner, napodiv sa mi tu celkom dobre počúva, aj vďaka tomu, že je dobre skĺbená so zaujímavým animovaným sci-fi príbehom. Páči sa mi v ňom to podobenstvo na hudobných producentov, ktorí ako takí vesmírni votrelci parazitujú na svojich obetiach (umelcoch) a tiež na celý ten zvrátený, silne umelý šoubiznis, plný pretvárky a manipulácie, ktorý pohltí človeka a vypľuje ikonickú figúrku. ()

Marys

Nápad, to je to, čo sa tomuto filmu nedá vziať. Ten je jednoducho jedinečný, skvelý, lahodný. Celý film poňať ako videoklip k jednému CD, nič viac. Daft punk síce nie je z kategórie kapiel, ktorých žáner je úplne môj, hudba bola aj tak veľmi príjemne pôsobiaca. Ďalšou kladnou stránkou bolo ešte množstvo skrytých odkazov vo filme, ktorých som ja iste objavil len zopár, aj keď ich tam asi bolo omnoho viacej. Odhliadnuc od toho sa ale mohol grafik viac pohrať so stvárnením a samotným koncertovaním kapely, lebo ja som sa, ako hudobník, nedokázal presvedčiť, že by hentým štýlom hry a s tými nástrojmi dokázali vylúdiť to, čo skutočne znelo z reproduktorov. Doslova ma to dráždilo. Zároveň po čase sa nápad opozeral a začal upadať do určitej nezáživnosti až nudy, takisto keby človek chcel, dal by sa film zoškrtať minimálne na polovicu, ale to by už asi nereferoval samotnú hudbu. A v neposlednom rade, prečo musí byť bubeník vykreslený ako krpatý, škaredý, klávesák čierny a gitaristi ako idoly krásy? Za to tie 3. ()

Milky.

Nemá chybu, nemá vadu...dokonalé. Perfektní dílo perfektních Daft Punk. A to obyčejně anime fakt nemám rád. ()

DuanBerry

Docela jednoduchoučkou manga pohádku bych asi ani nedokoukal do konce, kdyby nešlo v podstatě o jeden dlouhý klip ke kompletnímu a patrně nejlepšímu albu Discovery od skvělé francouzské houseové dvojice Daft Punk. Mám je moc rád, a tak jsem se nechal unést a trochu se zasnil, hlavně u skladeb Nightvision, Superheroes a Veridis Quo. Takže ty čtyři hvězdy jsou za hudbu. ()

TaanStari

Tohle snad autoři vymýšleli když byli na houbičkách :)) Je to totální vizuální šílenost s nádechem 80. let. I když tam nezazní snad ani jedno slovo, jsou z něj cítit emoce a film má opravdu úžasnou atmosféru. ()